Wyniki wyszukiwania

1. CRMUP97

Bitwa o wieżę - komentarze

Dobra zmiana, lekkie wyrównanie szans w evencie, bo nie będzie teraz problemu że ktoś odpuszcza połowę rundy żeby mieć 10 regimentów na start następnej. No i całkiem przyjemny bonus dla aktywnych graczy, którzy od razu o 14 mogą przeprowadzić atak i zbierać kolejne regimenty.
  2. CRMUP97

Hmm, pakiet 30% surków (1550 laurów) wychodzi w przeliczeniu gorzej niż pakiety 20% (990 laurów)... Chyba nie tak to powinno wyglądać? :P
  3. CRMUP97

Ciekawy pomysł. Co do uwag powyżej - jak się dobrze pokombinuje to i samemu można coś ugrać. No a w razie czego są jeszcze rankingi indywidualne, które przynoszą dosyć sporo laurów.
  4. CRMUP97

13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

1. Trzeba zacząć od nowa 5 razy na tym samym świecie. 2. 2012 3. 135
  5. CRMUP97

13 urodziny gry - dzień 5! - quiz

1. 2011 2. 56 3. 6.1
  6. CRMUP97

13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

1. 26 2. 2005 3. 8.9
  7. CRMUP97

farma pytanie

wysyłaj śmiało, 32 pola to na pewno nie jest przesada :) najlepsi gracze farmią całe kontynenty :D
  8. CRMUP97

Aktualizacja rang na forum

Jak wyżej słusznie zauważono - graficzne przedstawienie jest dla osób wyróżniających się. Dlatego jestem na tak, ale tylko jeśli chodzi o najwyższe rangi - szlachcic i rycerz
  9. CRMUP97

Samoaktualizująca mapa

Lata temu gracz o nicku nickjer stworzył program, który automatycznie aktualizował mapy z danego świata. Program był udostępniony na stronce i stamtąd ludzie brali te mapki i wklejali na forum. Jakiś czas temu nickjer przestał się tym zajmować, stronka padła, ale jednak jakieś kopie pozostały...
  10. CRMUP97

Podarunki Premium

Odezwałem się na forum plemienia w temacie 'filantrop' z trochę inną sprawą, ale ktoś pomyślał że chcę dołączyć do wymiany. Dzięki za odpowiedzi, właśnie to chciałem usłyszeć :)
  11. CRMUP97

Podarunki Premium

Witam, otrzymałem w grze podarunek Premium i podejrzewam, że został on wysłany przez pomyłkę. Czy odrzucenie podarunku zwraca nadawcy PP czy prezent przepada?
  12. CRMUP97

Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Termin w zasadzie taki jak zawsze - środek tygodnia, godziny okołopołudniowe, no może ze 2-3 godziny później niż zwykle
  13. CRMUP97

Świat 100 - dyskusja przedstartowa

niestety całkiem ważna sprawa, jest 8 rodzajów i po 9 poziomów, najlepsze flagi dają bonusy takie jak +10% łupu czy +18% surków :/
  14. CRMUP97

Światy 96 i 97 - dyskusja

Ktoś się już orientuje o co chodzi z tą giełdą Premium? :D
  15. CRMUP97

s79- błąd z mapą

Podczas robienia mapek na TWstats na s79 pokazywane jest podwójne położenie plemion, które zrobily restart ( zaznaczone są wioski na obrzeżach, czyli aktualne i w środku, które juz nie istnieją) Błąd utrzymuje sie już przez tydzień i przeszkadza przy robieniu mapek :/
  16. CRMUP97

Poprawa turnieju

Za późno, aby zmieniać zasady tegorocznych turniejów, ale może się przydać na kolejne lata :) A jak pokazują obecne wyniki drużyna zielonych zdobywa właśnie kolejny bonus praktycznie nic nie robiąc Szczególnie dobrze jest to widoczne na nowych światach, co czwarty gracz może odskoczyć w...
  17. CRMUP97

Poprawa turnieju

Witam, właśnie trwają zimowe turnieje, zapewne większość z was wie o co chodzi :) Chciałbym wprowadzić do nich małą poprawkę, ponieważ aktualna wersja sprawia, że pojedynczy gracz nie ma żadnego wpływu na wynik. Moja propozycja jest taka, aby dac nagrody mniejsze, ale zeby było ich więcej, a...
  18. CRMUP97

Urodziny 2013 - Konkurs poetycki

Siódme urodziny Plemion to super sprawa, fajna impreza i dobra zabawa. W wiosce atmosfera też jest wesoła, zebrali się wszyscy mieszkańcy dokoła. Centrum przyjęcia miało być w pałacu, lecz goście woleli pozostać na placu. Na środku postawiono wielki stół dębowy, od kilku godzin był już gotowy...
  19. CRMUP97

Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

Konkurs literacki? Hmm... Siódme urodziny plemion to super sprawa, fajna impreza i dobra zabawa. Lecz pisanie wierszy jest według mnie głupie, dlatego cały ten konkurs mam w nosie. Brakuje rymu na koniec :/ Jakieś propozycje? :D
  20. CRMUP97

Wersja 8.15 - komentarze

Nie, po prostu gracze z całego świata, podzieleni na drużyny, otrzymują 24h na wykonanie zadania