Wyniki wyszukiwania

1. krystianjanek

Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Pierwsze wyjaśniłem, nwm skąd ci się wzięło te 7 dni, jak masz jak to odbić bardzo proszę odbij argument bo nie pamiętam nic innego jak standardowe 14 dni ,tak też to w praktyce wyglądało - 14 dni, nwm skąd to 7 dni... Później to stek bzdur, propagandy, chełpienia się i wywyższania, widać...
  2. krystianjanek

Czuję że wypowiedź kierowana w moim(czyt.Eternala) kierunku :p Od razu napiszę że będzie sporo wypominek i lekkiego pastwienia się nad wielkim wodzem filipkiem - nie chcesz nie czytaj, nie znasz się nie wypowiadaj się - dziękuję. Zaskoczę cię ale żadnego życia nie oddałem, to był jeden z...
  3. krystianjanek

Reżyser świata 160 ;P
  4. krystianjanek

Witam ekipę :D W końcu mogę oficjalnie się przywitać na fo bez żadnej zasłony ;) Całkiem całkiem mi ta akcja wyszła nie powiem, gracze się postarali i wzięli sobie wszystkie wytyczne do serca ^^ Czekamy na wynik końcowy :)
  5. krystianjanek

GG-WP... Musiałem XD Długo czekało z publikacją na odpowiedni moment ale po najnowszych wydarzeniach, o których usłyszałem chyba nie ma już co czekać więc proszę. Pozdrawiam cieplutko :) PS: Zdaję sobie sprawę że personalne odniesienia mogą być już nieaktualne ale nie ukrywam że nie mam...
  6. krystianjanek

Analiza

POŁUDNIOWY-ZACHÓD (16.11.2020) Na K54 widzimy sześć Plemion mających szanse przetrwać do kolejnej fazy. AW Dwa człony zajmują spory kawałek terenu bez większej konkurencji w centrum, daje im to wiele możliwości jeśli chodzi o spokojny rozwój. Jest kilka drobnych plemion między nimi ale żadne...
  7. krystianjanek

Analiza

Widzę że troszku macie tutaj nudnowo więc dam Wam małą lekturę do poczytania. Czysto subiektywna ocena bez większych informacji na temat świata więc nie szaleć w wytykaniu błędów :) Nadmieniam że nie jestem wielkim pisarzem i znawcą interpunkcji, można zwrócić uwagę na jakieś rażące błędy...
  8. krystianjanek

Rozszerzenie funkcji administracji plemienia-kontrola graczy

Witam, Moja pierwsza oficjalna propozycja, do której zachęcił mnie oczywiście nasz kochany team serwując taką interpretację regulaminu że wszystkim radnym kapcie pospadały ale do rzeczy. Proponuję rozszerzenie funkcji w plemieniu tylko dla zarządu czyli mających prawa radnych oraz założycieli...
  9. krystianjanek

Urodziny 2014 - konkurs fotograficzny

A w Plemiona gram TAK! "DO ATAKU!"