Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Bo jak będą siedzieć i pilnować konta to nie dasz rady?
  2. Najlepszy gracz

@BiałaDama2221 Kto wątpi niech pierwszy wyśle atak na nią. Im wcześniej tym większą macie szansę.
  3. Dyskusja o sytuacji na św. 165

BiałaDama2221 zapomniałaś o mnie?
  4. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Smutne jest to że każdy wejdzie w Twoje tw stats 154 i zobaczy 3 przejęcia wiosek po 1000pkt, a tak barbarki oraz darmy, a sama cokolwiek mi wypominasz. Dodajmy jeszcze 163, gdzie miałaś miesiąc na naukę klina z cofki, w końcu poszła prawdziwa kareta i po grze XD dziewucho obudź się, bo w tym...
  5. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Niedorozwinięta? XD A to nie Twój synonim oraz Twoich wiosek jeżeli wchodzimy już na grę, spójrzmy np. na: https://pl.twstats.com/pl154/index.php?page=village&id=26424 Wioska podbita 04.11 1400 pkt - 24.02 stracona 7600 pkt xD Przez 4 miesiące nie rozbudowałaś wioski, idź bo się ośmieszasz...
  6. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Ja nie dzwonię do Ciebie z telefonu firmowego, nie szukam Cię na DC 165 gdzie mnie nie ma, nie szukałem Cię jak Ty na DC wariatów na 163 XD Jeżeli masz obsesję na moim punkcie zadzwoń, może coś z tego będzie. Tylko bądź milsza i bądź radną na DC, nie mogę chodzić z byle kim mimo nawet 7 lat...
  7. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Droga Damo nie wypada tak o takich rzeczach pisać na FO. Także jak będzie radna na DC, proszę się zgłosić, a nie niepotrzebnie wystawiasz się na pierwszą linię ostrzału.
  8. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Czy to dlatego na medal, że na DC nie dostałaś radnej i dostępu i przez to nie zaśmiecasz i nie przeszkadzasz? Wreszcie to zrozumieli też i inni, chwała im za to! :D Dobra spokojnej nocy wszystkim!
  9. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Macie przecież przedstawicielkę BiałaDama2221, ale jak widać nie daje się Waszym marnym prowokacjom. Postarajcie się bardziej.