Wyniki wyszukiwania

1. JadeCieCiole

Dyskusja o sytuacji na świecie 162

Świat się skończył Magi są gównem BLE jest gównem Shadow jest gównem.... kto grał w tych plemionach jest gównem.. kto skasował konto jest gównem... Rohan z PNŚ/Hunters wygrali świat jakie wnioski? Straciłem kilka miechów życia dla takich marnych istot które były w BLE i MAG które nie grały do...
  2. JadeCieCiole

Kiedy wojna Rohanów ze wszystkimi?
  3. JadeCieCiole

banda nierobów w jutro i sraryn o szadołach nie wspomnę bo to gówno jeszcze gorsze <lol>
  4. JadeCieCiole

haha przecież gówno plemie jutro i sraryn nie dostaną nić za 150 dni te plemiona znikną jakie blaszki już wszystko wiadomo jest....... kosa!
  5. JadeCieCiole

to po co się bierzesz za coś co nie masz pojęcia? "marnypopisie"
  6. JadeCieCiole

Tu nie chodzi o wielkość kont ilość wiosek tu chodzi o mentalność człowieka, Kiedy wszystko idzie zgodnie z planem np rozbieranie nieaktywnych graczy z byłego Hunters to wszyscy zadowolni wyśmiewają na forum pokazują staty z burzenia grają a kiedy przychodzą trudne sytuacje to już chlupie w...
  7. JadeCieCiole

nawet mi was nie żal "małe różdżki"
  8. JadeCieCiole

Solidarnie? nie masz swoich jaj żeby waliczyć z resztą czy zasłaniasz się jajami kinsa i szapiergo?
  9. JadeCieCiole

pisz do carving85 tam gra jeden cienki bolek słyszałem od moich kretów w magusach :D
  10. JadeCieCiole

Stypa jak wysyła się tysiąc offa a przejmuje się dwie wioski to jednak jest wstyd się odzywać i śmieszkować wieko opadło <lol> <lol> Myślałem że ktoś wstawi jakieś statystyki ile offów czy coś w tym stylu? Aż sam musiałem zobaczyć na kim się wyj ście. Rzekłbym wyj ście się jak na...
  11. JadeCieCiole

Wcale mnie to nie dziwi.. tasowaliście się tutaj że przejmowaliście nieaktywnych graczy z Hunters i ich burzyliście przyszła weryfikacja przez kilku z ruhanów tysiąc offa dwie wioski do przodu dobre statystyki <lol>
  12. JadeCieCiole

Co tam gównojady z magusów coś chyba słabiutko na waszej gówno akcji dobrze że mam kreta u was od dzisiaj będzie tak zawsze słabo :D
  13. JadeCieCiole

co tam patałachy z magusów wieko opadło?
  14. JadeCieCiole

konstruktywna dyskusja <lol> <lol> z kim z magusami? magusy lubią klękać przed mieczem z takimi się nie dyskutuje :D
  15. JadeCieCiole

Kogoś obchodzą jeszcze bezużyteczne darmiarze pokroju Dark Cinamon?
  16. JadeCieCiole

podsumujmy staty z gry "Latonagwnie" ogólnie wiosek 60 przejętych darm - 32 przejętych barb - 33 wiosek na froncie - zero nul zero kompletneeeeee zeroooooooooooooooooooo kim jest "latonagwnie"? a on jest nikim :D jego zdanie się nie liczy jego konto się nie liczy jego wioski się nie liczą ten...
  17. JadeCieCiole

Z czym do ludzi hahah Mag przejmował gościa który jest nie aktywny Kebab na Ostro jakie statystyki jak można liczyć statystyki na gości który jest nie aktywny do końca dnia to zostanie odbite a mag to będą mieli 5 wiosek na plus :D
  18. JadeCieCiole

nie cofam to...... lepiej oddaj wioski mały różdżkom <lol>
  19. JadeCieCiole

no bierz bierz bo masz tylko 14 podreperuj sobie statystyki (żenada) :cool: statystyki cienkiego bolka
  20. JadeCieCiole

spokojnie już wysyłam fejki moralowy cieniasie :cool: