Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Jak by się ktoś zastanawiał czemu byłem drugi z dwoma wioskami a nie pierwszy. Odpowiedź łatwa @Ksoks mnie straszył banem i musiałem przerzucić się na barbe ale darma nie ucieknie a barba nie zaszkodzi <rotfl> Nie no a prawda taka że popa nie zbiło:
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Raczej po wybudowaniu palacu i wybiciu monety ale czy ja sie znam nie wiem XD
  3. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

No ale nie ma przenosin, nie ma wyboru kierunków jak chcesz wbić sensownie na obrzeża ekipą ? ]:->
  4. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Siema, jak suport przypilnuje to nikt sensowny tak nie wbije bo próba zalogowania 2 konta będzie kończyła się banem na wszystkie konta XD A raczej na swiecie bez farmienia rozkład po obrzeżach nie jest wykonalny no chyba ze ktos rzuci 1k kont, powiedzmy 250 laduje na 1 cwiartce w tym moze 40...
  5. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

No raczej ekipy nigdzie nie uciekną z centrum jedynie problemem może być znalezienie zaszyfrowanych członów plemion mających minimum 100 osób <rotfl>
  6. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Ale na 166 nie bylo wstepnego wiec jakie ty tam ekipy miałeś ? XD
  7. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Jak uniemożliwione ? Startujesz obok ludzi których masz w plemieniu. Nie mozliwe jest tworzenie masowych darm.
  8. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

@kmic pytanie w sumie bo nie podane samouczki są już wprowadzone nowe czy dalej gra na starych ?
  9. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Znowu co za szybkosc na 170 XD
  10. BRZYDKIE MAPKI by ASZU

11. Dyskusja o sytuacji na świecie 168

No ani do ZGR ani do TPP się już nie przyznają a takie obietnice im składali ze do końca razem <rotfl>
  12. BRZYDKIE MAPKI by ASZU

13. BRZYDKIE MAPKI by ASZU

14. BRZYDKIE MAPKI by ASZU

15. Dyskusja o sytuacji na świecie 168

o kim mowisz ?
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 168

Hahaha pupa boli bo miałeś 15 członową koalicje a zostało 8 członów :P A co do farmy to nie chce mówić kto miał napisane w profilu plemienia top1000 farmy xD Dochodza pałace i gra oceni kto lepiej zarządza plemieniem :)
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 168

A potem mówią że darmy jem a oni sie po prostu wojskiem rozwalają <beczy>
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 168

pytanie jest proste jakie obrzeza cie interesuja :P bo jak wbijesz teraz masz obrzeza ale za tydzien masz je 10h grubym jak nie dalej. Tak miesiąc po starcie może 5-6 tygodni i masz wtedy wolno rosnące obrzeza bo juz mało ludzi w takim momencie wbija na świat.
  19. Światy 167 i 168 - dyskusja przedstartowa

Uuuu dla graczy w centrum fajny beda mogli latac po farme na obrzeza xD
  20. Światy 167 i 168 - dyskusja przedstartowa

ograniczone, wg wzoru: (dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 7800, jednak nie więcej niż 780.000 na ostatnie 24h