Wyniki wyszukiwania

1. Doktor Hałs312

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

czepianie się 8-człnowej akcji kiedy samemu ma się 3 człony + 2 człony darm + cholera wie ile agentów "incognito" jak ten edek to trochę hipokryzja xD
  2. Doktor Hałs312

O to tak sie tym razem darmy Misiaków nazywają? xD
  3. Doktor Hałs312

To że reprezentujemy opcję Nkowską to nie znaczy że gra tu takie plemię :D
  4. Doktor Hałs312

Ale tu eNki nie grają, bez sensu
  5. Doktor Hałs312

Zaraz bana od Gwiazdeczki wyrwiesz i się skończy spam głupotami na FO, tu jest miejsce na poważne dymy a nie jakieś trollkonta z rangą chłopa
  6. Doktor Hałs312

Ale beka typ co sam ze sobą pisze żeby nabijać posty xD
  7. Doktor Hałs312

Bez tego plemienia mam akurat dwa wygrane światy, przez nich jeden przegrany i z nimi jeden przegrany ;) Fajnie że wbiłeś miecznika na forum ale jeszcze ci troche brakuje
  8. Doktor Hałs312

Szybki check gdzie grasz, EVR razem z tym "botspeedv3", panu już podziękujemy za opinię i zapraszamy na Arkadię.
  9. Doktor Hałs312

Scott nie warto z plebsem rozmawiać, Nie daj mu się wciągnąć w tą rozmowę, intelektualne zapasy w błocie to terytorium gdzie ma przewagę gospodarza zawodów.
  10. Doktor Hałs312

Dzięki że odpisujesz mu za mnie, ja się więcej nie zniżę do chłopstwa bo to urąga szlacheckiej godności
  11. Doktor Hałs312

Haha jakiś chłop i odpisuje, dawno się tak nie uśmiałem. Idź tam gdzieś w liczeniu do 50 czy coś nabierz ogłady trochę chamie zanim wejdziesz między szlachtę forumową.
  12. Doktor Hałs312

DYMY na razie takie 2/10 ale przynajmniej coś zaczyna się dziać. Jak tam wasze huty żelaza, moja już na 25 poziomie
  13. Doktor Hałs312

O Witek, ten co nam Zielonouchego skanował. Słuchaj, nie rób tak więcej bo chłopak się zestresował, 3h go na czacie musieliśmy uspokajać że nic się nie dzieje i skanem nic mu nie zrobisz
  14. Doktor Hałs312

To jeszcze potrzebuję kogoś kto ma widły, pewnie najlepiej jakiegoś chłopa poprosić?
  15. Doktor Hałs312

Panowie potrzebuję porady, od kogo kupię dobre widły i kosę?
  16. Doktor Hałs312

Nie odpisuje ci bo jesteś debilem i szkoda mojego czasu xD sinowiec i stefan w jednym, gorszego połączenia chyba nie widziałem xD No przegrałem, całe szczęście że blaszki są gówno warte i absolutnie ich nie potrzebuję do szczęścia :)
  17. Doktor Hałs312

Przesadzasz Husqa, Nki pokazały najlepszą dyplomację na serwerze, Nuppki i TPK najlepszą frontową grę, TPK głównie w obronie, Nuppy i w ataku i obronie a sIN jedyne w czym było najlepsze to w dostarczaniu beki z tego jak nisko można upaść xD Ale nie obrażaj PinWinów i ŁPK którzy potrafili...
  18. Doktor Hałs312

Pamiętam jak sIN schowane za plecami Misiów, Nuppów i Marzycieli miało jakieś 10 kratek frontu przez miesiąc a potem Misiaki padły i sIN w sumie oddało za darmo połowę wiosek zanim ich tam ogarnęliście xD Potężne sINy która przez cały świat umiały tylko szczekać xD
  19. Doktor Hałs312

Szybko oklep to zebrały stefany od ticket czy sIN i misie od Nieobliczalnych, bez i APK xD Myśmy długo bronili w 3-krotnej przewadze liczebnej wroga i z dwukrotną przewagą RO plemienia nad drugim miejscem, pamięć masz chyba krótką ale w sumie jak na kogoś ze "stefanem" w nicku to dziwię się że...
  20. Doktor Hałs312

Na razie mam do ciebie 20h grubym dlatego daję ci aż miesiąc ale spokojnie, na wszystko przyjdzie pora ;)