Wyniki wyszukiwania

1. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Dyskusja o sytuacji na św. 165

witam graczy
  2. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

Fajne ustawienia 166 :)
  3. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

nie, zama to mój dobry znajomy :)
  4. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

chłopczyku, ja zmieniam nick raz na miesiąc, więc nic nie da zapamiętanie mojego nicku ;)
  5. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

SERDECZNA KOSA DLA GRACZY
  6. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

hej misie, pozdrawiam night, szczególnie starego misia vel oldbeara ;)
  7. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Oczywiście, że będzie faworyzował. Na tym polega losowość, że komuś wylosuje lepiej, a komuś gorzej.
  8. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Zmieniając temat co sądzi FO o fuzji Night do A.P.K przed startem świata? Wzmocnienie czy osłabienie poprzez konieczność gry na więcej członów?
  9. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Ktoś pisał że na 100 było niecałe 10000 osób, więc myślę że tu będzie podobnie. Tam wystarczyło to na świat o promieniu 2 po wstępnym logowaniu i prawie 3.5 po zamknięciu możliwości rozpoczęcia gry. Myślę że ten świat będzie miał mapę o promieniu 2.5-3 kontynentów, co i tak jest przyzwoitym...
  10. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Jak już hańba i sP!eed razem świat wygrają to jak myślicie, jaką nazwę sobie ustawią?
  11. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Ciekawe jak to się na mapie ułoży wszystko :)
  12. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Agnieszka to chad tranzystor, a nulia to virgin tranzystor. Zapraszam do dyskusji
  13. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Farma na s100 nie była ukłonem w stronę graczy, którzy wolą światy z farmą, a dla społeczności plemion, która w ankietach wybrała taki świat. Na s150 moim zdaniem powinno być podobnie i też powinna być ankieta. Ale po co darmy pod farmę czy boty skoro z limitem wyślesz kilka razy dziennie lk...
  14. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Najbardziej niesprawiedliwe imo jest to, że s149 wychodzi sam. Za 2 miesiące pewnie wypuszczą 150 z ograniczoną farmą i 151 z giełdą. I dopiero za 4 miesiące wyjdzie 152 bez farmy.
  15. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Akurat światy bez farmy to powinny co 3 tyg wychodzić, bo tam grają w większości leszcze co w czambuł po 2 tygodniach dostają, więc tydzień przerwy i znów w czambuł.
  16. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Świat 150

Obstawiam 15 start, bo przez cały 2019 rok światy startowały w środy i nie ma powodu by to zmieniać. Jutro lub pojutrze obstawiam ogłoszenie startu.
  17. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

S150

Najsmutniejsze będzie jeśli s150 potraktują jako zwykły świat i dadzą standardową farmę+pełen zestaw funkcji premium :/
  18. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Świat 150

HOTS było sfuzjowane od samego początku, tzn od około w dni przed startem świata i było w karczmie globalnej założonej przez GEH
  19. JANUSZ ESCOBAR TRACZ

Świat 150

To ja kasowałem akurat