Wyniki wyszukiwania

1. Vermira

Wydarzenie: Bitwa o barykady - komentarze

Dokladnie tak, jakiś bug jest
  2. Vermira

Dyskusja o sytuacji na świecie 168

Ide po Ciebie typie, bedziesz zmieciony z mapy az placz bedzie slychac na s170
  3. Vermira

Dyskusja o sytuacji na świece 163

Tak plan jest taki, ze po KOTACH Emki z WARIAT kosuja surprise i odradzaja sie wielcy MARZYCIELE a nastepnie walimy sie na łeb Marzyciele vs WARIAT o blaszke, z tym ze my nie mozemy atakowac zeby bylo uczciwie
  4. Vermira

Mysle ze mam w dupie płacz przegrywa i nie odpowiem bo mi sie nie chce :P Kto wygra swiat ten wygra, sprawa jeszcze nie jest przesadzona, ale nie chce mi sie czytac tych lamentów :P
  5. Vermira

To my jakas akcja lecimy na was XD?
  6. Vermira

Nowy system zadan

Czysty dramat, ale czego sie spodziewac po pijanym niemcu co to wdrazal, koszmarny jest ten system, nawet nie licze ze wycofaja bo jakis glab to przyklepal, ale kolejna zmiana na minus :( Dobrze ze to tylko early game pozniej w dupie te zadania
  7. Vermira

Mysle, ze to dobry moment, zeby nadmienic z WIELKIE WARIAT dwukrotnie pokonalo SPEEDAŁY ktore...

Mysle, ze to dobry moment, zeby nadmienic z WIELKIE WARIAT dwukrotnie pokonalo SPEEDAŁY ktore sie schowaly i nie graja bo bolało ;x
  8. Vermira

Ide z tego forum bo przegrywy spocone tylko placza o liczbach dlaczego przegrali, nie chce mi sie tego placzu juz nawet czytac,, tylko pieprzenie jak to wrog mial przewage jak to oni silni a przegrali bo przewaga, idzcie ryczeć frajerzy tfu wam na ryj elo @Edit - Polecam reszcie to samo, nie...
  9. Vermira

WIdze jeden wielki płacz kotów i masę zmartwień jak zamkniemy świat xD Tam widze psycha sitting totalnie już :P Ehhhh może bazyl do s200 sie czegos nauczy o ile ktos z nim jeszcze zagra :P
  10. Vermira

Nie wiem co ćpasz, ale ja bym to odstawił bo bredzisz gościu, podpisanie było na etapie posiadania 10% świata, a ze kazdy sie rozrósł to co ja poradze XDDDD Mam nakaz Surprise zeby oddali pare wiosek wrogowi zeby wyrownac? Skoncz pieprzyc idz spac głąbie.
  11. Vermira

Bylo 50/50 w pewnym momencie, bo pomijam juz etapy poczatkowe, wpadla przewaga, dlaczego mamy ją oddawać? Bo co? Bo pobawić się? Będą kolejne światy, kwestia co dla kogo jest fajne :) Wiem tez, ze jak sie gra swiat pol roku, ktory stoi praktycznie w miejscu i co 3-4 dni ma obrone konta na...
  12. Vermira

My tam ich asekurujemy w razie co jak odmówią sojka akcje rozpisze i w miesiac ich zdejmiemy :P No worry huragan/tajfun pod kontrola, co prawda nie mamy tam najlepszych graczy, ale najwyzej ustawimy na spokojnie front i uderzymy za dwa tygodnie
  13. Vermira

kolorowe mapki

Taka tam prosta statystyka. 20 353 wioski vs 12 205 stan na 25.06 22 094 wioski vs 11 886 stan na 08.07 23 260 wioski vs 11 520 stan na 18.07 Dane na podstawie obliczeń Kornas Dziękuję za full mapę <3
  14. Vermira

Beczka to będzie jak Marzyciele zaorają piątek XD
  15. Vermira

Podsumowanie dzisiejszej akcji/wojny/potyczki WARIAT vs KOTY
  16. Vermira

Bo lubię do porannej kawy oglądać DUŻE ZIELONE SŁUPI a oglądam tylko ŚREDNIE ZIELONE SŁUPI
  17. Vermira

Nie bardzo mieliśmy styk z kotami, więc jako tako dopiero nasza wojna z SV to zaczęła bezpośrednio, wcześniej koty trochę plusowały w wojnie TIME/KE :) Anyway taka śmieszna sytuacja podbiłem dzisiaj 4 wioski na akcji, ale w wojnie mam aż -0 !!! A wiecie czemu? Bo te kurewki tak grają, że sobie...
  18. Vermira

Beka, ze w plemionach jest kilka sposobów na wygranie świata, a kiddy ciągle płaczą jak ktoś ma lepszego dyplomate XD
  19. Vermira

Co sie czepiliscie blach debile xD Nasz problem, nasza sprawa ;D Zawsze jak ktos dostaje na kły to jest CIEKWAE JAK SE Z BLACHAMI PORADZOM
  20. Vermira

Światy 167 i 168 - dyskusja przedstartowa

JESTEM W SZOKU Ktoś w supporcie pomyślał, że da się ogłosić start świata wczesniej niż 2 dni przed :o chyba po to było to zebranie i burza mózgów XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD