Wyniki wyszukiwania

1. Zakaz Rozwoju członkom plemienia.

Czy członek zarządzający wszystkimi członami danego plemienia może zakazać rozwoju i nakazać atakowania tylko wybranych graczy grożąc konsekwencjami typu wyrzucenie z plemienia i zabranie wiosek? Jest tutaj coś takiego jak utrudnianie gry?
  2. Nowe grafiki mapy - aktualizacja - komentarze

Może grafik który to robił miał dedykowany monitor dla grafików i on widzi różnicę a my nie. Obecna mapa trochę przypomina mi stary styl który kiedyś był możliwy do wyboru w opcjach.
  3. Arkadia 7

No właśnie. No to kiedy? No to kiedy?
  4. Wersja 8.52 - 8.63 - komentarze

Według mnie zakładka Transporty jest w ogóle niepotrzebna i dodatkowo utrudnia przesyłanie surowców pomiędzy wioskami, wcześnie było idealnie gdy w zakładce Wyślij Surowce od razu było widać dokąd one zmierzają i ile czasu pozostało na dostarczenie i powrót kupców, a teraz trzeba wchodzić do...
  5. PS3 podłączyć do monitora sony

Siema, podłączałeś wcześniej konsolę pod telewizor? Jeśli w ustawieniach wyjścia wideo nie jest ustawione hdmi to może ci nie działać, jeśli jednak masz ustawione hdmi a mimo to nie działa to sama przejściówka może nie wystarczyć i będziesz potrzebował konwertera HDMI>DVI jeśli taki istnieje...
  6. Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej - komentarze

Witam, wiem, że jest już 3dni po evencie, udało mi się wykonać wszystkie 17 zadań lecz gdzieś znalazłem odznaczenie które wymagało pokonania 117 potworów bodajże przez okres jego trwania, czy to w ogóle było możliwe bez tzw. nolajfienia? To tak z ciekawości.