Wyniki wyszukiwania

1. Mchamer

Dyskusja o sytuacji na świecie

Moja kareta i ćwiartka offa tak było ubite ale prawda jest taka że wielokrotnie więcej straciliście niż mi ubiliscie. Widzę że masz chyba taki sam słaby punkt jak ja: poranne wstawanie xdd
  2. Mchamer

Mają bardzo mocna pakę i jest to całkiem możliwe. Ja jednak obstawiam ja moje Ancymony <3
  3. Mchamer

Poziom intensywnie niski też cos do mnie podjeżdżał, pochwalił się rapkami ? Xd Spokojnie Ciebie też nie ominie xd
  4. Mchamer

Nic nie rozumiem z tego wykresu ?
  5. Mchamer

Rozumiem że w ciagu jednego dnia tej slawnej akcji która mnie zmiotła @RexMałpa prosimy o statystyki :)
  6. Mchamer

Życie... tylko że chyba masz świadomość że mam więcej takich raportów z dzisiejszego dnia ? :) Co do strat plemienia ile mogę tyle deffa stoi na froncie w miarę możliwości mojego małego konta nenkam Was. Rozumiem że mam brać jeszcze zasty za całe plemię ? Pytanie rozumiem że to 60 zawiera...
  7. Mchamer

Btw spodziewałem że się więcej po graczach którzy zmietli mnie na jedną akcję https://pl161.plemiona.pl/public_report/29cb7d1682e3913c1af9ef518c6181c7 Radzio to nic osobistego jak coś ;)
  8. Mchamer

Po co ten beznadziejny wywód czy zaprzeczałem temu ? Napisałem że skoro jesteśmy tak słabym plemieniem to nic dziwnego że tak gramy, dziwi mnie że tak potężne plemię jak AWW musi stosować takie zagrania xd d
  9. Mchamer

Nie mam zwyczaju wracać do zamkniętych światów xd co najwyżej odpowiadam na zaczepki xd Dudek piszesz że my rekrutowalismy, możliwe nie wiem gram chyba coś około miesiąca (wcześniej grała moja co-playerka) tylko że to nie my cisnęliśmy z Was że jesteście tak słabi że musicie podpisywać się z...
  10. Mchamer

Dokładnie tak :) Nie złość się bo złość piękności szkodzi, a ponoć nie masz czym szastać xd
  11. Mchamer

Zgodnie z zasadą, po co przejmowac jak można przyjmować xd
  12. Mchamer

Ponoć ancymony tak beznadziejne że musiały z całym światem mieć sojusze. Więc zastanawia mnie dlaczego nasi przeciwnicy rekrutują od nas kogo tylko się da ? Czyżby AWW poczuło STRACH ? Iks de Pozdrowienia dla fanów :) no i byłych przeciwników z AWW, widzę że mamy niedaleko do siebie więc czeka...
  13. Mchamer

XDD do wideł plebsie xd chyba znasz moje polozenie przyjdź i mi wyjaśnij tylko weź całe plemię bo może być niezły ubaw :)
  14. Mchamer

Czyżby potrzeba atencji ? Sorry ale bez cycków nie zostaniesz zauważony...
  15. Mchamer

Dyskusja o sytuacji na świecie 159

16. Mchamer

Wazne że nie z tobą i ja nie miałem okazji pokazać Ci mojego skila, a Ty pokazałeś co najwyżej niewiele xd poza tym ego równie wyje jak ja a skila niewiele xd Ale masz prawo się cieszyć, w końcu gość który cię potrafił lekko wyprowadzić z równowagi zebrał po dupie... Celebruj może jeszcze na...
  17. Mchamer

Odezwałeś sie tu jabys podsłuchiwał moje PW xd wspominałem dziś o Tobie i patrz zaswędziało co ??? XD To idzie na wpierdol xd w sumie patrząc na położenie masz prawo być obsrany. Jeśli chcesz się pospinac zapraszam na Forum sw 161, że bo to 159. Rozumiem że gracze na naszym poziomie mają...
  18. Mchamer

Nie zrobiłem nic co mogłoby by złamać naszą umowę. Tyle czuję się tak przeźroczysty że mogę pierwszy rzucić kamieniem. O nas nie powalczyłes też pewnie, mówię o ekipie. A tak Kozłowski walczy z pioterko. Choć Kozłowskiemu w sumie pomogłeś :] zakończę to tak: -to wszystko to wina kredusia xd I...
  19. Mchamer

Aaa xd ja co piątek biorę 1.5 k i zazwyczaj w poniedziałek jest pusto xd
  20. Mchamer

@Pioterko jak coś to zastępca może skorzystać z pp tylko żeby go nie poniosło xd Raczej mam zamiar troszkę odpocząć choć lekko zacząłem pchać konto na 161 które zostało porzucone przez Wiki