Wyniki wyszukiwania

1. Kampaj3

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Nie spodziewałem się, że są jeszcze ludzie, którym ta gra sprawia tyle przyjemności. Bo inaczej tutaj nie można mówić o Snuffym, Opcie czy Totamirze (chyba oni aktualnie tam sporo działają w Plose). Żeby próbować reanimować takiego trupa jak Plose, które jest w marnym stanie właśnie przez...
  2. Kampaj3

Mówię już o sytuacji po upadku TPK. Nie pisałem, bo i nie miałem nic sensownego do zaoferowania, gdy mieliście już sojusz z Nuppkami i jakieś tam ustalenia z Plose. Stąd ten skrót myślowy, że nie chcieliście się dogadać, bo wam aktualna sytuacja pasowała. Faktem jest, że na powstanie koalicji...
  3. Kampaj3

Snuffy miał sojusznika, ja już niestety nie. A że z Plose prawie nikt się nie chciał dogadywać, a Nuppki i N nie były chętne to poszedł delete
  4. Kampaj3

No i jeszcze jedna kwestia... Pisałem Arhelanowi już we wrześniu, że jak się nie dogadamy i WO padnie, to pociągnę Plose na dno ze sobą. Słowa trzeba było dotrzymać :)
  5. Kampaj3

To była decyzja większości a nie tylko moja, żeby z Plose nie współpracować. Dlatego zastów nie dostali, mimo że część graczy tam poszła grać dalej. Już chyba zapomniałeś jak wyglądał upadek TPK jak się praktycznie cała wasza rada zwinęła i na siebie wziąłem ten pierdolnik, który pozostał...
  6. Kampaj3

Tyle diod w tamtym czasie wbijali że kilka nie robiło wielkiej różnicy xD Wisielec był, to wszedlem i rozdaliśmy resztę wiosek. Takze bez spiny ;) @Kanarinios. Tak jak mówię, ja ze swoimi żyje w zgodzie. Jak nie jesteś do końca w temacie to się po prostu nie wypowiadaj klaunie...
  7. Kampaj3

^ Nic dodać, nic ująć :D Moi gracze nie mają mi niczego za złe i pewnie jakbym zbierał ekipę na kolejny świat to znowu by ze mną zagrali i bawili się równie dobrze :) A że playersi zostali teraz sami z Plose i przegrają świat to nie ich wina, frustracja zrozumiała.
  8. Kampaj3

<rotfl> Ja tu cisnę wcta personalnie bo jest naczelnym dzbanem tego świata a on mi próbuje plemię obrażać xD I jeszcze jakieś solówy za garażami wymyśla :-DDDD Jakby mnie twoje zdanie choć trochę obchodziło to może bym odpisał merytorycznie, ale serio mam cię gdzieś ;) To z ciebie się byli...
  9. Kampaj3

Wucet jako jeden z pierwszych zawija się z tonącego okrętu - warte odnotowania. Dzięki za grę wc, dla mnie zawsze będziesz memem na poziomie Smuteczka czy Kanara xD
  10. Kampaj3

Już pomijając fakt, że rdzennych Speedów to tam jest może ze 2 lub 3, to żaden z nich nie ma mi jakoś bardzo za złe podjętej decyzji, nawet jeśli wolałby żebym zrobił inaczej. A, że Playerboyom czy Najemnikom czy komu tam jeszcze coś do mnie nie pasuje, to mi już zwisa. Rozumiem, że boli, sory...
  11. Kampaj3

Tez nie rozumiem, ale fajnie się na to patrzy, także nie przeszkadzajcie sobie ;D
  12. Kampaj3

"Wygrywaliście" co najwyżej bitwy, teraz przegracie wojne ;) To niezła jedna akcja hehe Głupoty pierdzielisz Kanar, nie wiem czy pod publiczkę czy naprawdę tak uważasz. Zamiast szukać winy u innych, pomyśl co sam mogłeś lepiej zrobić i wyciągnij wnioski. Choć pewnie wybujałe ego Ci na to nie...
  13. Kampaj3

jeśli ktoś na tym świecie wierzy, że Plose coś pokaże i przechyli szale na strone swojej koalicji to chyba niewiele ma wspólnego z s150 xddd
  14. Kampaj3

nie wnikam co mają podpisane a co nie aktualnie grają do jednej bramki i jakieś tam ustalenia klepneli. Planowanie w tajemnicy całkowitą zmiane strony, dogadywanie odcięcie od frontu z wrogiem to dla mnie kosa. Z resztą po ex-niszczycielach można się tego spodziewać ;)
  15. Kampaj3

No tak nie do końca już żyją w tej nadziei, skoro wczoraj namawiali mnie do dogadania się i skosowania N ;)
  16. Kampaj3

Analiza

faktycznie nie znasz naszych frontów jeśli wymieniłeś na tej liście akurat mnie xd
  17. Kampaj3

Ale na temat dziury i jego umiejętności czy zaangażowania to się nie wypowiadaj jak niewiele wiesz :)
  18. Kampaj3

Sami się zgłaszacie z nudów, przy takiej przewadze Nas w to nie mieszajcie.
  19. Kampaj3

Bany za niewinność to norma, wiem co czujesz. Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat :(
  20. Kampaj3

Fajnie, że przyznałeś się już tak oficjalnie do tej kosy. Miłego grania w wowika