Wyniki wyszukiwania

1. Artemida i lewy X

Dyskusja o sytuacji na świecie 162

Odpoczywasz jak ja:) dobrze Ogólnie wiadomosc do Dorci byla, wiec na spokojnie A oznaczyć uczestników chcialam
  2. Artemida i lewy X

Nie tylko ciebie atencjuszu;)
  3. Artemida i lewy X

Po ch.... to krasnal w wodzie stoi:) Lubie
  4. Artemida i lewy X

@Dorten @Kins wyjaśniła czyli jest dobrze:) @AMOK x BELA x LUPO dyplo nie podołał, czasami tak bywa;) Jak reszta?
  5. Artemida i lewy X

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Pabaa zachował się fair Szanuje
  6. Artemida i lewy X

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Panowie i Panie Jak sytuejszyn? Forza daje rade? Mucia? Wielkiego witam juz nie ma? Stresci ktos sytuacje?
  7. Artemida i lewy X

To zawsze byl bol niestety Nie ma przerwy dla tych co mają jakieś zycie poza plemionami Dogadac sie zawsze można, ale to jak ktoś w miare przyzwoity
  8. Artemida i lewy X

Moment, to nie jest prawda Jak pisałam wcześniej ludzi z jutra szanuje, niektórych niestety mniej Tak, nie zagrałabym z jutrem jeśli aspol tam jest To wiedzieli i Rajmund i inni A dlaczego? My wiemy, inni nie musza:p
  9. Artemida i lewy X

Nie, bo q przeciwieństwie do ciebie staram sie grac fair Sam to mowiles przeciez:) Dobra, jalowa gadka Kto ma zagrac ze mną na kolejnym, zagra:) Ty ekipy Nie złożysz
  10. Artemida i lewy X

Nie strasz, bo po co Tak jak mówisz Ty opinie masz:) I bez agresji, to tylko gra :) Raz ty jedziesz, raz ciebie jadą Życie
  11. Artemida i lewy X

Prwnie tyle samo co Ty będziesz zmieniał nick na fo i na plemionach:) Ale spoko, zaczepiam tylko
  12. Artemida i lewy X

Zarządzać masą trzeba umieć Nie każdy to potrafi Prowadzić jednoczłonowe plemie tez Robote zawsze robi dyplo i ludzie na których można liczyć, reszta odpadnie Tak zawsze było, jest i będzie Taka mala filozofia ktora kazdy chyba zna:)
  13. Artemida i lewy X

Uczciwość i plemiona? Szanujmy sie:)
  14. Artemida i lewy X

Padała, to prawda Teraz kolej na innych;)
  15. Artemida i lewy X

Kurcze, magowie weźcie tam tyłki ruszcie, bo jakby nie było stawiałam na Was Wiem, wiem nie gram, ale napisac cos moge:) Kubus a Ty to hamuj troszke pisząc do kobiety, nie takiego Ciebie znałam Przykro
  16. Artemida i lewy X

Powodzenia wszystkim na swiecie:) Bijcie sie tam ladnie, bez kos;) Do następnego byc może
  17. Artemida i lewy X

A ja widzialam ssy ze chcesz byśmy grali to nas dojedziesz:) Jeśli chodzi o rade, to wiesz ze nigdy się nie pcham, miales przykład na 145 Tutaj tez sie nie pchałam Wiec troszke bajki piszesz Jeśli chodzi o jutro to wiesz ze szanuje Niektórych osób juz niekoniecznie
  18. Artemida i lewy X

Wiesz co, ale to jedyna szansa wyeliminować slabe ogniwa z masówki Czasami trzeba
  19. Artemida i lewy X

Ale sami w sobie slabi niestety
  20. Artemida i lewy X

@Dorten tak? Bo kurde nie wiem Niby walczą