Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja

a bo Leśny to Leśny xD Nie mam czasu odnosić się do wszystkiego. Zapewniam Ci, że ja ani Jon nie posłaliśmy nikogo na szpiegowanie więc ja mam ręce czyste, Jeśli uważasz, że arogancko się zachowałem to przepraszam, nie taki był cel. Zdrowa rywalizacja to coś do czego chciałbym dążyć. :p
  2. Dyskusja

Mówisz o braku uczciwości z naszej strony, a nie potrafisz podać solidnego argumentu potwierdzającego tezę, było 8:4, to napisałem dwukrotna przewaga, okłamałem tym kogoś? No nie, wiec nie rozumiem wypominania tego co chwile. Ja jestem graczem z dystansem i mam w poważaniu przekomarzanie się z...
  3. Dyskusja

Po prostu informacja bo ktoś pytał o wojnę na świecie, a nie uwzględniłem tej ekipy. Pupa pieczę? Chciałeś uczciwego wroga, to go masz. Nie rozumiem Waszych ataków na nas, nic złego nie robimy, żadnych kretów nie mamy, a i tak wyzywają nas od nieuczciwych graczy, spoko... Przyjmę na klatę...
  4. Dyskusja

Napisałem, że to istotna przewaga? Dokładnie. Warto dodać, że ekipa ze zwycięskiego 130 świata dołączyła do naszej koalicji:)
  5. Dyskusja

Mnie śmieszy Jarek który nie chciał dodać Waszego członu do wojny bo nie był gotowy:)
  6. Dyskusja

Jeśli chodzi Ci o wojnę BMT, R i AK vs PZ i RB to liczby lepsze po stronie tej drugiej koalicji, gdyż są 16 na plus. Jednak to taka mała różnica, że raz prowadzi pierwsza strona, a raz druga więc wojna wyrównana.
  7. Dyskusja

ale ten Leśny dobry, podbił 23 darmy jednego dnia kozak co
  8. Dyskusja

Chyba się wstydzi haha
  9. Dyskusja

To jaki masz ten nick?
  10. Dyskusja o sytuacji na św.Arkadia5

Ty to tam A6 pilnuj,a nie na ten FO zaglądasz bobie xd
  11. Dyskusja

Podasz w końcu ten swój nick czy dalej będziesz z siebie błazna robił na forum?
  12. Dyskusja

Podawaj konkrety, a nie ktoś tam nie mógł przejąć, chętnie zobaczę raporty itd. prześli we wiadomości prywatnej na plemsach... W jakiej ekipie grasz na 147? Podaj swój nick... Na zwykłych światach nie ma odstępu 200ms? :o
  13. Dyskusja

ja tam rw nabijałem
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Dzień dobry
  15. Dyskusja

Tym akceptem apeluję by odciąć wszelakie nawiązania do A4 i A5. Czas skupić się na A6:)
  16. Dyskusja

Krety popierasz, ale pisania do ludzi odnośnie rekrutacji nie. :) To żeby być konsekwentnym swoich przekonań wyrzuć w trybie natychmiastowym jednego ze swoich najbardziej wypunktowanych graczy których pisał po graczach TOP25 z chęcią stworzenia nowego plemienia, na co czekasz? No cóż - każdy...
  17. Dyskusja

Akurat my z Jonem prezentujemy starą szkołę, bez kretów:)
  18. Dyskusja

Świat z limitami, na chwilę obecną możesz się bić tylko z graczami z przedziału 80%-120% Twoich punktów. To jest ta różnica względem innych światów. Na pewno mniej czasochłonny świat:) Dziać się dzieję. ~R~, *AK* oraz BMT walczą z ZB i PZ, a więc z TOP15 dwanaście plemion zaangażowane we wojnę...
  19. Dyskusja

Co będzie to się zobaczy:)