Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Ale dymy się odwaliły, a miał być świat kończony w plemieniu - Zemsta Brzuchatych Pingwinów
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Prosze o pomoc, Legion i Krzykol ukradli mi konto... Rozbierają mnie siłowo :(
  3. Analiza By Miksa

Punkciarz, kiedy zamierzasz skończyć robić na siłe szum wokół swojej osoby jak nikt nic do Ciebie nie pisze? xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Dzięki Jarek, że o mnie wspomniałeś to bardzo miłe <3
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Deff z 3 członów - deff rozłozony na 150 graczy, strata może 1-2 zagród? Myślisz, że co się szybciej odbuduje Off w 2 tygodnie czy 20k pikomiecza na 150 osób?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Niedługo tam idziemy, niestety Legion nie żyje, Lena gra na koncie
  7. Analiza

Wtedy będą Potężne Brzuchate Pingwiny o,O
  8. Analiza

Ale, że popełniacie nasz błąd ze 140, ze nie prowadzicie dyplo i chcecie się bić :D Jednak Pingwiny chcą być takie jak wielkie Revenge :D
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Niby człowiek wiedział, a się łudził że tym razem będzie inaczej ;D
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Człowiek pojedzie na wakacje nie ma go tydzień, a Legion już popsuł plemię x))) Ale widzę, że nasi się już powoli fuzjują do Pingwinów to my chyba koledzy, co?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Ale w zamian PSS dostajemy nowe 2 człony BS, BS road to 10 członów tak o
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Sprawiłeś mi ogromną przykrość Wiśnia :C
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Smutno Wisienka w Pingwinach :(
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Byczku po 140 jesio się nie nauczyłeś, że gadam jesio większe bzdury żeby podjudzić resztę? x) Nie znam wgl historii 150, ale sobie napisałem, żeby was powkurzać ;P Ale wiadomo, blacha już przygotowana, więc my ziomki. Spisuje powoli papierek dyplomacyjny.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Pit jest bardzo dobrym graczem, jego najlepsza umiejętność to szczekanie na przeciwników i udawanie groźnego, bo nic sobą nie reprezentuje. Świat 150 gdzie Pingwiny też wpadły "przejechać się po przeciwnikach" (pech chciał, że szybciej skończyli niż zaczeli) bardzo dobrze to pokazał, grajek...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Jak zawsze największe kaleki szczekają najgłośniej :D
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Może z dyktatury przeszliście do jakichś ankiet plemiennych :D
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Nie ustawiacie dyplomacji, ale gracze chcą powtórki, czyli bitka... Nielogiczne jest to co piszesz xd
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Raczej Wy nas chcecie bić :( Wystartowaliście w naszej ćwiartce, zrobiliście jakąś wyspe, mejbi linia frontu???
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

A no to powodzonka, może teraz jakoś dyplo się lepiej ułoży ;D