Wyniki wyszukiwania

1. Kartografia

mamy 9 xDD Ale od początku jak gramy tak jest, może przez to że na starcie bylismy na srodku ale zaczynalismy masowo od nowa, bo już kiedyś robiłem mapki u nas i właśnie pokazywało mi parenaście kropek na środku gdzie mamy 1 wioske tylko :D
  2. Kartografia

Ty wgl czemu ta mapa z twstats się tak buguje i pokazuje że mamy wioski na środku gdzie mamy tylko 1 wioske xd
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Tylko NP potem długo długo nic
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

kreo chyba jedynka z przyrki wleciała
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

@psycha siada go liga? summoners rift zweryfikuje
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Gościu załóż lepiej tą hawajską koszule tą z guzikami
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Co tu się dzieje że 5 naszych graczy się nawzajem trolluje i wyzywa strach :( słabee to FO kreo dawaj jakieś dymy xddd
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Tfu na masówki <tanczy>
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

U nas kilku Playersów ;p
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Elohia pokazała Ci gdzie Twoje miejsce!
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Marcin.98 to zdrajca i kret i oszukał Mateusza aka don mateo dell a virgine niestety beton intelektualny stanął na drodze rozwojowi
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

basket60 swans dekamarek tak na szybko, pozostałą trójke moge potem znaleźć ;p
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Najpierw trzeba wygrać, gdy będziemy mieć pewną wygraną będziemy o tym mysleć, narazie jest początek świata ;p Zresztą okres największej wojny na tym świecie wypadnie na wakacje co z pewnością spowoduje spory spadek ilości graczy ;p
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Nigdy nie mów nigdy Kreo :D
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Dawaj kose w Mikse :D
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Równie dobrze moglibyśmy startować pod 3 różnymi szyldami plemion 2-3 członowych w ustalonym sojuszu na miesiąc przed startem świat jak chociażby BIES i Wadija na 138, wtedy nie wyglądało by to na "masówke", jednak postanowiliśmy grać pod jednym wspólnym szyldem jako że osoby zarządzająće każdym...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

@takajapapaja Ankieta rekrutacyjna jest tylko po to żeby ludzie nam na pw dupy nie truli, to czysty pic bo tak jak mówiłem przyjmujemy jedynie znajomych ;p @Rinne Czekając na dogrywanie ataków z nudy zrobiłem zestawienie naszych graczy + do tego dochodzi to że część osób nie gra na swoich...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Prawie 300 z ankiety rekrutacyjnej ;p
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Zresztą, jeśli tak o mogę sobie połowę Twojego plemienia zrekrutować to chyba nie u nas coś się dzieje :D
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Dejziego się przestraszyliśmy <tanczy><tanczy><tanczy>