Forum Plemiona

Leszcz Kartograf
Rinne
Rinne
To urocze
Alichezin
Alichezin
wróć proszę ile można przerwy mieć, front jest do ustawienia, blachy do rozdania :(
Rinne
Rinne
Nawet jeśli kiedykolwiek wrócę, to zmęczyło mnie niańczenie aka naprawianie cudzych błędów, żeby ustawiać w entym plemieniu front od podstaw i uczyć jak powinno wyglądać konto frontowe ludzi, którym się wydaje, że są mocni, bo wygrali 1 lub 2 proste światy w masówce mającej więcej niż 4 człony ^^
Rinne
Rinne
Z resztą widzę, że nic się nie zmieniło, bo śledzę sobie teraz z 3 światy, zerkam czasami na FO i szczerze... gdybym wrócił za 2 lata, to najpewniej nadal będzie tak samo, a to już nudne i zastanawiam się ile można... ile światów można spinać się na FO o to samo, czytać jak te same osoby próbują irracjonalnie argumentować swój styl w ten sam denny sposób...
Rinne
Rinne
Aż wreszcie... zdumiewa mnie jak wielkie trzeba mieć samozaparcie, żeby enty świat pod rząd startować na kolejnym świecie i grać tak samo... w tym samym stylu... masa, dyplomacja, masa, dyplomacja, trollowanie, wypisywanie do kogoś, kolejna fuzja lub rekru i kolejne 4 człony.
Rinne
Rinne
Nie będę bronić "brudnej gry", bo święty nie jestem, ale zadziwia mnie, że nawet jak ktoś kompletnie nie potrzebuje tej dyplo, bo i tak ma z 8 członów... to niektórym blachy tak bardzo zryły głowę, że po trupach bez żadnej frajdy i praktycznie 90% plemienia nigdy żadnego ataku nie dostanie, bo grają w ciepełku, a 15% ludzi odwala całą robotę, resztę robi masa i dyplo...
Rinne
Rinne
Najlepsze jest to, że takie osoby podniecają się jeszcze swoimi "sukcesami" i o ile naprawdę zrozumiem osobę, która wygrywa pierwszy raz jakiś świat, bo okej - to jest frajda.
To mega bawi mnie jak widzę taką sytuację u tych samych osób enty raz, gdy odbierają np. 3 blachę zdobytą w ten sam banalny sposób ^^
Rinne
Rinne
Ech, powiem Ci Alichezin, fajnie czasem zerknąć na FO, żeby przypomnieć sobie, co mnie wypaliło w tej grze i co znużyło, bo kolejne światy zaczęły się wydawać takie same... schematyczne przez to, czego ludzie oczekują od tej gry. No nie wiem... tak wyrzuciłem myśli, idę czytać dalej te dramy na FO ;)
Do góry