Podania

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś ZA wprowadzeniem tego pomysłu w życie

  • Tak

    Głosy: 167 82,3%
  • Nie

    Głosy: 36 17,7%

  • W sumie głosujących
    203
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jeśli wyślą wiadomość PW to ich olejesz i nie odpiszesz.

Natomiast, jeżeli dobrze dobierze się wymagania, gracz, który je spełnia i złoży podanie "systemowo" zajmuje mniej czasu rekrutowi, gdyż nie trzeba takowego gracza sprawdzać dodatkowym zastępstwem (oczywiście można)
 

DeletedUser153274

Guest
Dobry pomysł, poniewaz
1. nie bedzie nam zaśmiecało zakładki Raporty
2. Fajnie to wygląda :p
3. Nie jest skomplikowane (łatwe w obsludze)
4. Przejrzyste
5. TAK
 

DeletedUser

Guest
--> WPROWADZENIE <--

Witam,
wiem, że istniał już podobny pomysł, lecz chciałabym go zaproponować może w trochę inny sposób. Oczywiście dołączę screeny dla lepszego zrozumienia.


--> SEDNO SPRAWY <--

Mianowicie chodzi oto, aby nie zawalać skrzynki rekrutanta, opcja rekrutacji byłaby dostępna w funkcjach plemienia. Może jaśniej...
... każdy z nas (a na pewno jakaś część) była na stanowisku rekrutanta. Najlepiej jest być rekrutantem na początku gry w plemieniu top1-5 :D no nie ważne xD Tak czy inaczej praktycznie co minutę dostaje się wiadomości typu "przyjmiesz mnie do plemienia? plis", mimo iż wyraźnie napisane są warunki przyjęcia. Moją propozycją byłaby dodatkowa opcja "Złóż podanie"

zpodanie.png


Następnie po kliknięciu "Złóż podanie", ukazują się warunki przyjęcia (powiedzmy, że jest to xxx punktów, xxx wiosek oraz xxx wojska w zagrodzie) :

wymaganial.png


Jeśli jednak ktoś nie spełnia wymagań, nie może wysłać podania. Tzn. ukazują się same wymagania, bez pola tekstowego.

Wybrane 3 parametry zawarte wyżej musiałyby być stałe, aby system wiedział co ma sprawdzać [administracja plemion sama wybierze jakie dokładnie].

Dla założyciela/administratora plemienia wygląda to mniej więcej tak:

wymaganiaadmin.png


Oznaczenia XXX to oczywiście różne Nicki graczy :)
Po kliknięciu „Podgląd Podania” ukazuje się treść, którą wcześniej napisał składający podanie. Po kliknięciu „akceptuj” bądź „odrzuć” zapraszamy lub odrzucamy podanie gracza. W przypadku drugiej opcji dostaje powiadomienie w formie raportu (lub wiadomości), że podanie nie zostało przyjęte.

Myślę, że wszystko wyjaśniłam. Jeśli masz pytanie - pisz :cool:

To rozwiązanie bardzo ułatwiłoby sprawę przyjmowania nowych członków, szczególnie w dużych plemionach.
Tak samo mogłoby być przy zapraszaniu do plemienia, przy nicku w rankingu osoba rekrutująca mogłaby widzieć opcje zaproś.
To bym dodał do twojego pomysłu, zaoszczędziłoby się otwierania kilku okienek, wchodzenia do profilu gracza by go zaprosić do plemienia.
 

DeletedUser

Guest
Raczej nie ma tego tu napisane, ale jeśli plemie ustawiło by swoje warunki i ktoś wpisałby mniejszą ilośc czegoś to podanie nie było by wysyłane - GLOS NA TAK
 

DeletedUser

Guest
Puff... Zero pytań to nie pozostaje mi nic innego, jak po raz kolejny odświeżyć temat sposobem brutalnym :D
 

DeletedUser

Guest
Na nie. Rekrutant jest od rekrutacji a nie od czytania podań. Trochę przebajerzone.
 

DeletedUser

Guest
Nie automatyzujcie tej gry tak :p Rezerwacje na forum były eleganckie i teraz planer... Niedługo będą podania może? To był klimat z rezerwacjami :)
 

DeletedUser137624

Guest
Mnie osobiście pomysł się nie podoba. Każde plemię ma swoje zasady i nie mówię tu wyłącznie o wymaganiach do rekrutacji.
Jedni lubią zapraszać z listy rankingowej z góry na dół, inni wolą pogadać z graczem, nie koniecznie zwracając uwagę na stan jego wojsk. Takie ujednolicenie odebrałoby możliwość wyboru sposobu rekrutacji. Zakładam, że formularz byłby dla każdego plemienia taki sam, a jedynie wartości wymagane uległyby zmianie.
 

DeletedUser150419

Guest
Nie automatyzujcie tej gry tak :p Rezerwacje na forum były eleganckie i teraz planer... Niedługo będą podania może? To był klimat z rezerwacjami :)

Zgadzam się. Rezerwacje wiosek na forum to było coś...
Co do pomysłu podań, jestem na nie. Ograniczą one kontakty między graczami. Niedługo w ogóle można będzie usunąć możliwość wysyłania wiadomości, bo niepotrzebna...
 

DeletedUser

Guest
Mnie osobiście pomysł się nie podoba. Każde plemię ma swoje zasady i nie mówię tu wyłącznie o wymaganiach do rekrutacji.
Jedni lubią zapraszać z listy rankingowej z góry na dół, inni wolą pogadać z graczem, nie koniecznie zwracając uwagę na stan jego wojsk. Takie ujednolicenie odebrałoby możliwość wyboru sposobu rekrutacji. Zakładam, że formularz byłby dla każdego plemienia taki sam, a jedynie wartości wymagane uległyby zmianie.

Dlatego opcja "zaproś do plemienia" w dalszym ciągu byłaby aktywna. Ponadto możliwość "składania podania" każde plemię mogłoby sobie wyłączyć, jeśli ich zdaniem jest to niepotrzebne.

PS: Odświeżam :D
 

DeletedUser

Guest
Dlatego opcja "zaproś do plemienia" w dalszym ciągu byłaby aktywna. Ponadto możliwość "składania podania" każde plemię mogłoby sobie wyłączyć, jeśli ich zdaniem jest to niepotrzebne.

PS: Odświeżam :D

no ,no ...całkiem ciekawe..jakby można było wyłączyć to git ; ) ja jestem oczywiście za ...o ile by to gry bardziej nei zamulalo bo im wiecej opcji tym bardziej zamula ; )
 

DeletedUser

Guest
kilka ataków i się odwali, wystarczy że napiszesz: "jeszcze raz napisz do mnie cokolwiek a cię zjade że w rok się nie pozbierasz" i wszystko na temat :D a po tej PW kilka wiosek jedziesz i koniec
 

DeletedUser158819

Guest
Pomysł dobry ;p
Ułatwiło by to bardzo prace niektórych ludzi...ale czy to jest realne? No okaże się.:D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ;p
Ułatwiło by to bardzo prace niektórych ludzi...ale czy to jest realne? No okaże się.:D

nie okaże się, ponieważ GO jest przeciw oraz jakaś część ludzi o słabszym kompie, a aby pomysł wszedł to może się nie zgodzić mniejsza część która tak zaznaczyła dla jaj nie, więc nigdy się nie okaże :p
 

DeletedUser158819

Guest
nie okaże się, ponieważ GO jest przeciw oraz jakaś część ludzi o słabszym kompie, a aby pomysł wszedł to może się nie zgodzić mniejsza część która tak zaznaczyła dla jaj nie, więc nigdy się nie okaże :p



No owszem ale jakby administracja wprowadziła to w następnej aktualizacji jako taki dodatek, podobny do zmiany stylu, to był by ciekaw czy by to gracze przyjęli. Najpierw na jednym świecie, a później jakby dawało pozytywny wynik to na inne światy.


Obecny sposób nie jest zły...:) ale może żeby przyciągnąć coraz więcej graczy warto by coś zmienić...ale też druga sprawa to kompy i mogło by mulic. Serwer by miał co chwila awarie jakby wszystkie pomysły były tak wprowadzane w życie tej gry.
 

DeletedUser158501

Guest
niech zostanie tak jak jest tak czy siak zawsze bedzie spam bo oni nie dosc ze wyusla podanie to napisza na priwa :]
 

DeletedUser157154

Guest
hm... niech zostanie tak jak jest. Za dużo tych bajerów. To naprawdę nie potrzebne by dostać się do plemienia, w którym będziesz 2 dni xD I tak ciągle się bawić.. no to za dużo ;p

najlepsze pomysły to takie, które skracają czas przesiadywania na plemionach a nie wydłużają...
 
Status
Zamknięty.
Do góry