Haslo

  • Rozpoczynający wątek wtef
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dajcie haslo do sp ktore teraz jest (12marca) sobota od 9 do 22 Kazdy chce pograc a tam malo osob gra no plz:D:D:D:(:):D



Jezeli niechcecie dac pasow to chociaz napiszcie to niebende czekał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser154708

Guest
No super zrobili z ta rundka ludzie czekaja na weekend zeby sobie pograc a tu nie da rady wejsc..:/ No nic pozostaje sie wloczyc na innych krajach:/
 

DeletedUser

Guest
heh:) widac, ze ktos jest uzalezniony:p jest duzo lepszych rzeczy do roboty niz grac:)
 

DeletedUser

Guest
ale J@d3.w.w0j0 ma racje tutaj ludzie na weekend Czekali ahh troszke sie zawiodłem na Plemiona-Team. ale Lubie ih mam nadzieje że jutro na moje urodzinki chociaż wejde TO już jutro 13.03 skończe 15 lat

Mam taką nadzieje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W urodziny będziesz grał ? ;d
Pozdro dla Ciebie ;d hah.
 

DeletedUser

Guest
Osobiście myślę, że lepiej gdyby takie akcje- były otwarte, oczywiscie dla adminów powinien być jakiś bonus ;)
 

DeletedUser137624

Guest
Osobiście myślę, że lepiej gdyby takie akcje- były otwarte, oczywiscie dla adminów powinien być jakiś bonus ;)

Nie może być bonusu :p To byłoby nie fair. Poza tym, czasem chcemy pograć we własnym gronie, runda gracze contra Team mnie nie kręci, nie jest dla mnie zabawą tylko "walką o ogień".
 

DeletedUser

Guest
no niestety wielu od nas bo nie chciało się bawić- a coś w stylu pokazania czym to oni nie są :/
 

DeletedUser137624

Guest
no niestety wielu od nas bo nie chciało się bawić- a coś w stylu pokazania czym to oni nie są :/

Tak, nawet na zwykłych światach atak na wiochę administracyjną to sprawa honoru... Bo to nieziemska frajda wysłać swoje wojo na 300h wędrówkę w jedną stronę tylko po to, by się dowiedzieć, że w wiosce ani woja ani surowców nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Dlamnie bendzie dzis frajda jak zagram na sp
PO 1 JEST TO 1000 RUNDA
PO 2 MAM URODZINKI
PO 3 kOCHAM TĄ GRĘ
PO 4 POZDROWIENIA DLA ADMINISTRATORÓW
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Dlamnie bendzie dzis frajda jak zagram na sp
Ja niestety nie zagram:(

PO 1 JEST TO 1000 RUNDA

Masz rację:)

PO 2 MAM URODZINKI
Wszystkiego najlepszego :)

PO 3 kOCHAM TĄ GRĘ

Kocha to się mamusie/tatusia ewentualnie laskę, a nie plemiona.

PO 4 POZDROWIENIA DLA ADMINISTRATORÓW

Dołączam się do pozdrowień.:)
 

DeletedUser148425

Guest
Dajcie mu Bana na FO 'wtef' bo to jak on piszę to przekracza granice ;d Nawet shakus robi mniej drastyczne bledy ort. Jak mozna napisac 'ih' ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry