Dodatkowa możliwość z KP.

  • Rozpoczynający wątek Gun00
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za ?

  • Tak

    Głosy: 11 10,5%
  • Nie

    Głosy: 34 32,4%
  • Trzeba to jakoś dopracować

    Głosy: 5 4,8%
  • Bez sensu

    Głosy: 55 52,4%

  • W sumie głosujących
    105

DeletedUser

Guest
Wpadłem na taki pomysł, że jeśli ma się konto premium i chcemy coś zbudować, rekrutować to nie robiła by się kolejka, aż minie 5 godzin i następne tylko wszystko na raz by się odliczało.

Jeśli ktoś nie zrozumiał..
Bez KP - rekrutacja:
bierzesz 10 pik i trwa to np. 30 minut, a do tego wybrałeś jeszcze 10 mieczy i też trwa 30 min.
Na zrobienie tego trzeba by było czekać godzine.

Z KP - rekrutacja:
bierzesz 10 pik i trwa to np. 30 minut, a do tego wybrałeś jeszcze 10 mieczy i też trwa 30 min.
konto premium zapewniało by robienie tych jednostek w tym samym czasie, czyli zrobiły by się wszystkie po 30 minutach.

Tak samo mogło by być z budynkami.

Wniosek - szybsza rozbudowa i koszenie sąsiadów ;]
 

DeletedUser

Guest
Wpadłem na taki pomysł, że jeśli ma się konto premium i chcemy coś zbudować, rekrutować to nie robiła by się kolejka, aż minie 5 godzin i następne tylko wszystko na raz by się odliczało.

Jeśli ktoś nie zrozumiał..
Bez KP - rekrutacja:
bierzesz 10 pik i trwa to np. 30 minut, a do tego wybrałeś jeszcze 10 mieczy i też trwa 30 min.
Na zrobienie tego trzeba by było czekać godzine.

Z KP - rekrutacja:
bierzesz 10 pik i trwa to np. 30 minut, a do tego wybrałeś jeszcze 10 mieczy i też trwa 30 min.
konto premium zapewniało by robienie tych jednostek w tym samym czasie, czyli zrobiły by się wszystkie po 30 minutach.

Tak samo mogło by być z budynkami.

Wniosek - szybsza rozbudowa i koszenie sąsiadów ;]

Na jedno wychodzi, poza tym nawet jak to wprowadzą to będą wolno sekundy upływały więc wyjdzie na zero.
 

DeletedUser

Guest
Wniosek - gracze który dają dużo kasy w grę będą najlepsi bez większego wysiłku
 

DeletedUser154615

Guest
najgorszy

najgorszy pomysł o jakim słyszałem, już widze wizwiska "pro bo na gre kase wpłacił",
w plemionach KP jest bardzo dobre, mamy więcej opcji i mozemy skrypty dodatkowe, ale nie wplywa ono na rozwój wioski, i niech tak pozostanie,
 

DeletedUser

Guest
najgorszy pomysł o jakim słyszałem, już widze wizwiska "pro bo na gre kase wpłacił",
w plemionach KP jest bardzo dobre, mamy więcej opcji i mozemy skrypty dodatkowe, ale nie wplywa ono na rozwój wioski, i niech tak pozostanie,

zgadzam się z tobą...NA razie jest dobrze tak jak jest czyli wszystko można w plemionach odrobic poświęconym czasem bez wydawania pieniędzy.czemu napisałem na razie?? na amerykańskich plemionach trzeba zapłącic bodajże 10PP aby skrócic czas budowania budynku o połowe...
 

DeletedUser

Guest
Jeden z najgorszych pomysłów jakie widziałem. Jeszcze trochę i konto będzie nam się samo rozwijało a naszym zadaniem będzie tylko regularnie płacić. Brakuje opcji Żenada ale dobrze że jest chociaż Bez sensu xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser37348

Guest
Hmm... Podsyłamy odpowiednią ilość surki, wrzucamy zlecenia rekrutacji po 10 topków, 5 lk i 1 taranie, i po pół godzinie mamy pełny off w nowo przejętej wsi...
Głos oczywiście na NIE.
 

DeletedUser154840

Guest
Nie i nie :D
Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. Obecne KP pomaga w ogarnięciu konta i można poświęcać mniej czasu, ale ten pomysł by tak uprościł dla niektórych grę że zeszła by ona na psy ;)
 

DeletedUser

Guest
I znowu jakiś nobb daje pomysły z kosmosu wźięte, KP z założenia jest po to aby skracać czas poszczególnych czyności związanych z grą, czyli bez premium idze zrobiś to samo ale trzeba poświęcić więcej czasu, a nie dawać tym co mają kasę przewagę, jeśli komuś się nie podobają plemiona i nie umie grać niech idze pograć w inne gry w których za kasę można kupić przewagę w grze ;).
 

DeletedUser27357

Guest
Za duże ułatwienie dla posiadaczy KP. Jak by to wyglądało na nowym świecie? 2-3 dni po rozpoczęciu gry na danym świecie, miałbyś prawie full wioskę rozbudowaną.
 

DeletedUser122807

Guest
Idiotyzm.. Wtedy rolę w tej grze grała by wyłącznie kasa umiejętności nie miały by już znaczenia, choć ułatwienia jakie są i tak skreślają po części graczy z doświadczeniem.

Nie.
 

DeletedUser134348

Guest
pełna zagroda wojsk robiła by się w parenaście minut dając po parę jednostek ale w np.100 kolejkach to nawet SP by wymiękały :D
oczywiście również jestem na nie
 
Do góry