Zastępstwo-ułatwienie

  • Rozpoczynający wątek Kacprix9999
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś/chciałałyś aby tem pomysł był wprowadzony?

  • Tak

    Głosy: 17 70,8%
  • Obojętnie

    Głosy: 6 25,0%
  • Nie

    Głosy: 1 4,2%
  • Żenada

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bardzo mnie wkurza że aby zalogować się na koncie osoby którą zastępuję muszę klikać na
tilyge.jpg
nasępnie na
8t6hes.jpg
i wreszcie na
53wzfn.jpg
a przecież na dolnym pasku interfejsu...
54ks3e.jpg

można umieścić mały dodatek (amatorsko, byle by było)
ael25b.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4p2zx8.jpg
 

DeletedUser

Guest
ciekawy pomysł, ale równie dobrze mozesz sobie zrobić sam wejdż w ustawienia, zastepstwa i najedź na opcję zaloguj przy danym nicku. Na dole w pasku przeglądarki pojawi się adres tego logowania. Spisz sobie go na kartce następnie utawienia >opracuj panel skrótów>dodaj nowy i w nazwę wpisz sobie gracza z zasta a w url celu wpisz to co na kartce i ok. zapomniałem napisać panel skótów masz tylko przy kp, ale jak używasz kp i skryptów to zapewne rozumiesz o co mi chodzi. I wydaje mi się, ze jest to w pełni legalne, zasada jedno kliknięcie jedna akcja spełnione
 

DeletedUser

Guest
mi to w ogóle nie przeszkadza:)
dałem na NIE aby osoby odpowiedzialne za zmiany czymś ciekawszym się zajeły aniżeli tym...
 

DeletedUser

Guest
Mi też się podoba :D

Ciągle jak dostaje zasta to marnuje czas na wejście w ustawienia i tak dalej i można też przy okazji dodać od razu zakącz zastępstwo bo przy zakończeniu trzeba też wchodzić w ustawienia i tak dalej
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo fajny, jednak tak jak pisałem mozna sobie to zrobić bez trudu samemu
 

DeletedUser26967

Guest
Dobry pomysł - mnie też wkurza to klikanie i szukanie listy kont, na których jestem zastępcą. Z drugiej strony, jakoś pilnie tego nie potrzebujemy :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry