Rubryka kontynent

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser112810
  • Data rozpoczęcia

Czy przyjął by sięten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 60 74,1%
  • Nie

    Głosy: 15 18,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 6 7,4%

  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser112810

Guest
Przeglądając różnego rodzaju plemiona na świecie często się zastanawiam z jakiego kontynentu owy gracz jest.
Nigdzie nie jest to podane dopiero wchodząc na jego wioskę i przechodząc do mapy możemy się o tym dowiedzieć.
Troszkę długa i kręta droga do tak prostych informacji.

Pomysł ten odnosił by się to do wszystkich rankingów graczy do zakładki członkowie plemienia.
Poniżej mała prymitywna wizualizacja o co mi chodzi.

Profil gracza


Ranking


W przypadku gdy gracz posiada wioski na kilku kontynentach wówczas można kilka podać lub tez położenie wioski macierzystej.

Moim zdaniem są to zmiany subtelne, rewolucji plemion nie robią jednak troszkę zobrazują graczowi położenia przeciwników z rankingu.

Linki
Profil gracza
Ranking
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pomysł naprawdę się przyda...wiele razy tak było żeby zobaczyc gdzie gra twój znajomy/znajomi trzeba było centrowac mapę a takie rozwiązanie ułatwiłoby klikanie zbędne:)
 

DeletedUser

Guest
Co Ty tam gadasz :p Ja biorę dwie pierwsze liczby współrzędnych. Ale od końca. Np 321|462 masz K43 :p No ale może się przydać :)
 

DeletedUser

Guest
Co Ty tam gadasz :p Ja biorę dwie pierwsze liczby współrzędnych. Ale od końca. Np 321|462 masz K43 :p No ale może się przydać :)

To jest moim zdaniem najprostszy sposób. Drugi sposób to zrobienie mapki :)
A trzeci to porposzenie dyplomaty o zaznaczeni ich kolorem np. fioletowym.
Jest dużo sposobów na zorientowanie się w terenie. Ale ten mi by pasował więc na TAK.
 

DeletedUser

Guest
E tam, mnie nie interesuje, kto z którego kontynentu, jak mnie kto wkurzy, to niezależnie jak jest daleko go dopadnę. :D
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie zmiana mała ale bardzo przydatna. To fakt wchodzenie w profil gracza i wciskanie scentruj mapę może być nużące .
 

DeletedUser112810

Guest
E tam, mnie nie interesuje, kto z którego kontynentu, jak mnie kto wkurzy, to niezależnie jak jest daleko go dopadnę. :D

Możliwe, jednak tu chodzi o plemię i wyszukiwanie członków... np...

Co do kordów wioski to pierwszy raz się spotkałem z takim wytłumaczeniem poszukiwania namiarów gracza... interesujące.
 

DeletedUser130834

Guest
Rzadko jednocześnie jest tak wiele dobrych pomysłów. Oczywiście na tak ;)
 

DeletedUser153839

Guest
oj tam oj tam za łatwo by było. Wystarczy spojrzeć na współrzędne i tak widzisz...
 

DeletedUser112810

Guest
dobry pomysł, ale wyobraź sobie co by było gdyby trzeba było wypisać wszystkie kontynenty tych graczy: http://pl1.plemiona.pl/guest.php?screen=ranking&mode=player

Swoją droga link nie działa..., poprawiłem i niżej poprawnie wyświetla.

Duża liczba wiosek przypadająca na gracza

Dlatego napisałem również takie zdanie...

W przypadku gdy gracz posiada wioski na kilku kontynentach wówczas można kilka podać lub tez położenie wioski macierzystej.

Obrazki to nie wszystko. Czasami trzeba też coś przeczytać

Można ewentualnie podać kontynent na którym ma dany gracz najwięcej wiosek; jeżeli ma na dwóch tyle samo to dwa kontynenty byłyby podawane.
Zawsze jest jakieś rozwiązanie takich ilości wiosek...
 

DeletedUser

Guest
a Ja jestem na NIE, gdyż w dalszym etapie gry gracze mają wioski na wielu różnych kontynentach..
 

-szybszy-

Łucznik
Wynik reakcji
37
Jestem na nie, jest to bez sensu. Te coraz to nowsze rzeczy które próbujecie wprowadzić są coraz to gorsze. Mnie osobiście nie obchodzi gdzie kto gra, bo robię tak jak napisał kolega w #3.
NIE.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł może i fajny ale nie do zrobienia. Na późniejszym etapie konta są dość rozległe i gracz może zajmować kilka różnych kontynentów. Jak chcesz kogoś znaleźć to go po prostu na mapie zaznacz (zakładając, że masz KP) lub skorzystaj z tw stats etc, tam to jest napisane. a początku rozgrywki byłoby to fajne, ale potem mogłoby zaszkodzić przejrzystości :)
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie tak jak wyżej trzeba by było tabelkę poszerzyć i zajmowałaby więcej miejsca... No ale pomysł ciekawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry