Podania

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś ZA wprowadzeniem tego pomysłu w życie

  • Tak

    Głosy: 167 82,3%
  • Nie

    Głosy: 36 17,7%

  • W sumie głosujących
    203
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
--> WPROWADZENIE <--

Witam,
wiem, że istniał już podobny pomysł, lecz chciałabym go zaproponować może w trochę inny sposób. Oczywiście dołączę screeny dla lepszego zrozumienia.


--> SEDNO SPRAWY <--

Mianowicie chodzi oto, aby nie zawalać skrzynki rekrutanta, opcja rekrutacji byłaby dostępna w funkcjach plemienia. Może jaśniej...
... każdy z nas (a na pewno jakaś część) była na stanowisku rekrutanta. Najlepiej jest być rekrutantem na początku gry w plemieniu top1-5 :D no nie ważne xD Tak czy inaczej praktycznie co minutę dostaje się wiadomości typu "przyjmiesz mnie do plemienia? plis", mimo iż wyraźnie napisane są warunki przyjęcia. Moją propozycją byłaby dodatkowa opcja "Złóż podanie"

zpodanie.png


Następnie po kliknięciu "Złóż podanie", ukazują się warunki przyjęcia (powiedzmy, że jest to xxx punktów, xxx wiosek oraz xxx wojska w zagrodzie) :

wymaganial.png


Jeśli jednak ktoś nie spełnia wymagań, nie może wysłać podania. Tzn. ukazują się same wymagania, bez pola tekstowego.

Wybrane 3 parametry zawarte wyżej musiałyby być stałe, aby system wiedział co ma sprawdzać [administracja plemion sama wybierze jakie dokładnie].

Dla założyciela/administratora plemienia wygląda to mniej więcej tak:

wymaganiaadmin.png


Oznaczenia XXX to oczywiście różne Nicki graczy :)
Po kliknięciu „Podgląd Podania” ukazuje się treść, którą wcześniej napisał składający podanie. Po kliknięciu „akceptuj” bądź „odrzuć” zapraszamy lub odrzucamy podanie gracza. W przypadku drugiej opcji dostaje powiadomienie w formie raportu (lub wiadomości), że podanie nie zostało przyjęte.

Myślę, że wszystko wyjaśniłam. Jeśli masz pytanie - pisz :cool:
 

DeletedUser

Guest
Ale opcja zaproszeń nadal by była aktywna? Jak tak, to tak.
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie :). Prze bajerowane. Wolę stary klasyczny sposób :)
 

DeletedUser

Guest
...

Głos na tak, w początkowej fazie zapewne ułatwiłoby to znacznie pracę rekrutantowi:):D
 

DeletedUser151354

Guest
tak przedstawione mi się podoba...tylko jedna sprawa jeśli chodzi o próg pkt ok, trudniej było by z miejscem w zagrodzie szczególnie na początku...ponieważ miejsce zajmują również budynki...więc system musiał by liczyć tylko i wyłącznie ilość wojsk no i warunek czy wojska liczą się też z tymi w rekrutacji.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawa inicjatywa. Na pewno zmiejszyłoby to ilość spamu na skrzynce rekrutanta i ułatwiłoby pracę wielu ludziom. Jestem do tego pomysłu pozytywnie nastawiony.
 

DeletedUser

Guest
tak przedstawione mi się podoba...tylko jedna sprawa jeśli chodzi o próg pkt ok, trudniej było by z miejscem w zagrodzie szczególnie na początku...ponieważ miejsce zajmują również budynki...więc system musiał by liczyć tylko i wyłącznie ilość wojsk no i warunek czy wojska liczą się też z tymi w rekrutacji.

System zliczałby z zagrody tylko wojsko, zarówno na początku jak i pod koniec gry ;) To czy rekrutowane też się liczą czy nie to ustaliliby już admini gry, ale wydaje mi się, że rekrutowane też się powinny liczyć.
 

DeletedUser79273

Guest
a co jak różne plemiona mają różne warunki przystąpienia do plemienia? :p
 

DeletedUser

Guest
Odnawiam... Jeszcze kilkadziesiąt ocen na "tak" i może życie rekrutantów będzie prostsze :cool:
 

DeletedUser135147

Guest
myśle, że predzej opcja podan ale bez tych dodatków którymi są algorytmy.

po prostu podanie i np mozna napisac ile się ma wojsk ile się ma wiosek i ile pkt itd itp.

jak rekrutant bedzie zainteresowany to sam sprawdzi takie rzeczy.

co do wojsk w zagrodzie, to ułatwi chyba tylko w początkowych fazach gry, co za tym idzie - chyba wystarczy spojrzeć w ranking pokonanych, albo przed rozpatrzeniem podania - poprosić o zasta/screena ;)

ale jestem stanowczo na tak. to jest coś co jest w ogame i tego mi brakowało tutaj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomyśł wspaniały wiem coś o tym bo na 49 po 60 pw dziennie było ;[Popieram cię ;]
 

DeletedUser125784

Guest
Pomysł na tak.

Ludzie pałający się rekrutką w puźniejszym etapie osiwieją.
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, bo choć jest kilka niedoróbek (dla przykładu - wymagania odnosnie wojska powinny być bardziej złożone, ilość w zagrodzie nie zawsze świadczy o graczu - Ci lepsi w późniejszej fazie specjalizują wioski, Ci gorsi zostawiaja mieszane - a zagrody zapełnione tak samo), takie rozwiązanie sprawy poza uproszczeniem rekrutacji podniesie pozycję rekrutanta :)

Szkoda że w ankiecie nie ma opcji pośrednich (np skłaniam się ku poparciu).
 

DeletedUser130834

Guest
Na tak, chociaż przy kilku wioskach musiałoby to chyba wyglądać już troszkę inaczej :)
 

DeletedUser153839

Guest
Mimo że takie przebajerowane lekko to jestem na tak. Sam często byłem rekrutantem i zwłaszcza jak się jest w top plemieniu na samym początku to nie można ogarnąć ...Głos na tak
 

DeletedUser

Guest
To i tak nie pomoże w nie zaspamowaniu skrzynki prywatnej. Gracze którzy nie będą spełniali wymagań i tak wyślą wiadomość na pw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry