Zarezerwowane wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23926
  • Data rozpoczęcia

Co sadzisz o tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 46 79,3%
  • Nie-uzasadnij

    Głosy: 3 5,2%
  • Jest mi to obojetne

    Głosy: 9 15,5%

  • W sumie głosujących
    58
Status
Zamknięty.

DeletedUser23926

Guest
Moja porpozycja jest banalna-polega ona na tym aby na mapie byle zaznaczone wioski przez nas zarezerwowane w planerze. Ja podam jako przyklad kolor bialy:
plemionaporpozycja.png

Oczywiscie kolor jest do obgadania. Dotyczy to oczywiscie konta premium.

Jesli jest cos takiego, to porsze mnie uswiadomic jak to dziala.
 

DeletedUser85015

Guest
Ja bym to trochę inaczej rozwiązał: wioski zarezerwowane przez jakiegokolwiek gracza w planerze.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł wręcz idealny ;). Zrobić można by to było w opcjach tworzenia grup :rolleyes:
 

DeletedUser135398

Guest
na zielony zaznaczyć ogólnie zarezerwowane przez kogoś z planera, a na jasnozielone zarezerwowane przeze mnie :)
 

DeletedUser146383

Guest
pomysł ciekawy, ale plemiona sojusznicze mające wspólny planer to już chyba innym kolorem by trzeba było zaznaczać :(
warte uwagi i dopracowania, w premium mogło by się coś takiego znaleźć
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry/zły, takie odznaczenie wiosek zarezerwowanych było by korzystne dla użytkowników/członków plemienia. Z drugiej strony trochę zrobiło by to bałaganu, jeżeli właśnie chodzi o rezerwacje wiosek. Podajmy, że członkowie plemienia, widząc zarezerwowane wioski jednym kolorem nie zauważyliby właśnie, że mogą to nie być te które wcześniej planowali zająć.
 

DeletedUser151083

Guest
To by było bawet przydatne ,jeden kolorek więcej ,a może tyle pomóc.
 

DeletedUser27357

Guest
Dobry pomysł, a co do koloru to każdy mógłby go sobie sam wybrać... Na tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mnie pasuje. Jak mam zarezerwowanych 15 wiosek to mnie denerwuje to kopiowanie wspórzędnych. ;D
 

DeletedUser

Guest
W premuim masz kłudke dla swoich wiosek żółta a wioski przez kogoś innego na niebiesko, zaznaczenia na mapie wiosek zarezerwowanych jak dla mnie może być mi to ani przeszkadzać nie będzie a sporo może pomóc
 

DeletedUser16230

Guest
Dla mnie pomysł dobry jedynie z możliwością wyłącznenia ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry