Wskazówki dla rycerza

  • Rozpoczynający wątek Tytaneks
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 35 23,3%
  • Nie

    Głosy: 115 76,7%

  • W sumie głosujących
    150
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.Gram od niedawna ale wpadłem na pomysł.Rycerz podczas ataków lub wysyłania gdzieś do innych wiosek może znaleźć wskazówkę która pomoże mu w szybszym znalezieniu przedmiotu.Im dalej zostałby wysłany rycerz tym większa szansa na znalezienie wskazówki.
 

DeletedUser

Guest
Witam.Gram od niedawna ale wpadłem na pomysł.Rycerz podczas ataków lub wysyłania gdzieś do innych wiosek może znaleźć wskazówkę która pomoże mu w szybszym znalezieniu przedmiotu.Im dalej zostałby wysłany rycerz tym większa szansa na znalezienie wskazówki.

czy tak jak jest teraz to jest zle? ja myśle że nie i dodatkowe wspomagacze są niepotrzebne...I tak wszystkie przedmioty znajdzie się po pół roku a ci najlepsi nawet szybciej:) ja bym wolał aby dłużej znajdowało się przedmioty aby dopiero po jakichś 2 latach miec komplet wtedy byłoby ciekawiej.
 

DeletedUser146383

Guest
rycerz i tak może znaleźć przedmiot wcześniej. Wystarczy zabijać innych rycerzy, wysyłać go w atakach lub przy obronie go używać. Jak się kisi we wsi to 3% mu dziennie przybywa itd. w poradniku jest o tym.
Tam znajdziesz wskazówki :)
 

DeletedUser27357

Guest
Na nie. Zdobywanie przedmiotów jest dobrze zrobione.
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie, bo choć sam pomysł niegłupi - nie widzę sposobu na jego praktyczna realizację.
 

DeletedUser

Guest
...

niee jest dobrze tak jak jest... atakuj wtedy szybciej znajdziesz kolejny przedmiot:)
 

DeletedUser

Guest
...

Głos na nie . Niepotrzebne te wskazówki są . Zdobywanie przedmiotów jest dobrze zrobione więc po co to komplikować .
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli będziesz ciągle wojował to przedmiot znajdziesz dosłownie w 3 dni.Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
to ja proponuje, aby rycerz pod kamieniem znajdowal %.... nie takie do picia, ale do znajdowania przedmiotu ^^


na NIE. dobrze jest jak jest:rolleyes:
 

DeletedUser109089

Guest
Moim zdaniem rycerz i tak za szybko znajduje przedmioty. Na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry