Czwarte urodziny Plemion - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser146510

Guest
Happy Birthday to you :D :D :D dla całego plemiona teamu i wszystkich graczy śpierwał jurdas :D :D :D Mam nadzieję, że jeszcze słyszycie :D
 

DeletedUser72963

Guest
Wszystkiego najlepszego dla aministracji i wszystkich graczy ^^


A kiedy zostanie włączona ta urodzinowa premka? :) Bo chyba jeszcze nie włączyliście?
 

DeletedUser143448

Guest
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Pozdrawiam wszystkich modów z forum:D
 

DeletedUser150859

Guest
plemiona

Jestem bardzo zadowolony tez...poniewaz sa kierunki xD
Teraz ten serw jest spoko....
 

DeletedUser87406

Guest
Po tym co się ostatnio działo na 46 niestety wybór kierunku nie wchodzi w grę. Zainteresowani wiedzą o co chodzi :).

O co chodzi z tymi kierunkami? Czyżby wiatr zawiał z innej strony? Przecież słowo się rzekło.
Znowu pro-gracze muszą startować razem z umówiną ekipą, blisko siebie, żeby stworzyć pro-plemię?
Czy zawsze w tym kraju muszą być układy i układziki?
 

DeletedUser16127

Guest
Porque jak się później loguje nie dostaje się premki z okazji urodzin?:(:(
 

DeletedUser26252

Guest
Naj

Drogie plemiona!
Wszystkiego, wszystkiego najlepszego! Żeby Wam się serwery nie psuły, i żeby boty Was nie dręczyły, a jesienią, gdy chmurki i humorki, działajcie wtedy, gdy support gubi parasolki! :D
Pozdrowienia od plemienia LAST z s44!!

Happy Birthday to You!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137804

Guest
.............

dostaną o północy wszystko jest przecież napisane. po co to wogole piszą jak i tak nikt tego nie czyta
 

DeletedUser127278

Guest
Fajnie że na s 47 można wybrać kierunek ;)
chętnie tam zagram
 

DeletedUser148576

Guest
Czwarte urodziny? Wszystkiego najlepszego. Gratulacje! W ciągu 4 lat powstało 45 serwerów. Dzisiaj gra 327117 graczy. Zostało wprowadzonych wiele niepotrzebnych zmian, które bardzo negatywnie odbiły się na jakości gry. 327117 unikalnych użytkowników przy 45 serwerach. Piękna liczba, w porównaniu z dwoma, które 4 lata temu powstały i ponad 750 000 graczy, którzy w niej wówczas uczestniczyli.
Krótki bilans:
Przyrost serwerów: 2250%
Przyrost graczy: -43,62%

Gratulacje.

Jednak wszystko zawdzięczamy firmie InnoGames.


PS- Dobra, gdybym tego nie dodał, byłbym niesprawiedliwy. Na początku zawsze liczba graczy jest ogromna, potem ich emocje opadają, wraz z chęciami. Jednak początkowo polskie plemiona miały autentycznie okazały start. Jednak nie jest ważne jak rozpoczynasz, tylko jak kończysz.
 

DeletedUser141492

Guest
Co to za szajs, zamiast mnie dołączyć do SP to odświeżało mi przeglądarkę, niezły "prezent urodzinowy" jak nie da się nawet wejść, bo zlagowało gorzej niż na necie 56k :mad: Urodzinowa forma SP powinno być dostępna dla większej ilości graczy, a nie tylko dla tych, którym przeglądarka nie zmuliła...
 
Status
Zamknięty.
Do góry