Ciężkie brzmienia

DeletedUser21561

Guest
Radku, jeśli spodobał Ci się Sarcophagus, to polecam również Lashed To The Slave Stick. Czyli utwór Nile z najbardziej urozmaiconą melodią (ta, wbrew pozorom - melodia tu jest, a sam Ltss grany na pianinie brzmi pięknie).

A teraz dwa swego rodzaju curiosa polskiej sceny undergroundowego death metalu.
Pełne mocy Hate, oraz Crionics z powalającym wstępem.

Miłego słuchania :)
 

DeletedUser

Guest
Rock'n'Roll - Punk,Metal,Rock itp. ;)

System of a Down, Scars on Broadway, KSU, Slipkot, itp. ;)
 

DeletedUser

Guest
SoaD - System of a Down, mimo że słucham HH uwielbiam ten zespół. Daron Malakian jest dla mnie człowiekiem nie z tej ziemi (polecam jego biografię). Żałuję, że zajęli się solówkami, bo byli naprawdę dobrzy.
Metallica - klasyk nie ma co mówić.
Hm słuchałem jeszcze RHCP dla odprężenia, ale to chyba nie ta kategoria ^^.
Slipknota nie lubię, za ciężki.



podobnie :) RHCP i Metallica to najlepsze zespoły na świecie :) Co do cięższych to jeszcze Megadeth, Antrax, Slayer ale bardziej wolę rocka. RHCP, AC/DC, The Beatles :)
 

DeletedUser

Guest
ja tam wole troche rocka z odmianami troche metalu tez z odmianami jak
lacuna coil
skillet
korpiklani
rammstein
oomph
killing joke
sonata artica
TRIVIUM

troche tego jest ale duzo by pisac.
 

DeletedUser147880

Guest
Tak własciwie to nie korpiklani, a Korpiklaanie :) Hmmm... Z metalu i jego odmian to ja dużo słucham. No nie wiem, np. Marylin Manson, Slipknot, SoaD, Hunter, Nightwish, Sabaton, TSA, Iron Maiden. Co do Wielkiej Czwórki Trashu to kiedyś słuchałem, ale to było dla mnie za monotonne. Co do tego, że "prawdziwy metal" to ten stary to to nie do końca prawda. Metal, to metal. Przeżył lata ewolucji. Każdy stara się być oryginalny dlatego wychodzą różne brzmienia.
 

DeletedUser140018

Guest
Frontside, Sonic Syndicate i ogólnie pojęty metalcore/melodic death metal.
 

DeletedUser

Guest
Ta muzyka w metinie co jest jak się wchodzi do 2 miast tam daleko jest to jest cieszka bardzo i fajna :eek:
 

DeletedUser151033

Guest
Zaliczać Linkin Park(rock), Green Day(kinder punk rock dla nastolatków, którzy myślą, że są zbuntowani), RHCP (alternatywny rock) czy chociażby Nirvane (grunge) do ciężkich brzmień to tak jakby Dode podpiąć pod rap. :p

Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu, jest mnóstwo zespołów, które słucham, ale gdyby wymienić te ulubione z cięższych, to Iron Maiden, Black Sabbath, Metallica, Norther, Heaven Shall Burn, Kreator, Motorhead, Machine Head. Jeszcze cięższe? Gdy mam nastrój włączam Cannibal Corpse, Despised Icon, Annotations of an Autopsy. Zresztą prościej będzie jeśli dam link do last'a :D http://www.lastfm.pl/user/Piparampa
 

DeletedUser148576

Guest
Jeżeli chodzi o ciężkie brzmienia, to polecam wszystkimi moimi członkami Frontside. Poza tym kultowy zespół Turbo! Warto tegoż zespołu posłuchać. Wówczas na bank wkręci się człowiek w ich nieziemskie ballady. Poza tym jeżeli chodzi o heavy metal = Hunter...
 

DeletedUser151033

Guest
Jeżeli chodzi o ciężkie brzmienia, to polecam wszystkimi moimi członkami Frontside. Poza tym kultowy zespół Turbo! Warto tegoż zespołu posłuchać. Wówczas na bank wkręci się człowiek w ich nieziemskie ballady. Poza tym jeżeli chodzi o heavy metal = Hunter...

Widzę, że same polskie zespoły. I dobrze, powinniśmy być dumni z naszych rodaków :> Że taki cytacik przytoczę - 'Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie' =]
 

DeletedUser106461

Guest
Moje ulubione kapele :
1. Judas Priest
2. Iron Maiden
3. Slayer
4. Acid Drinkers
5. AC/DC
6. Sabaton
7. Testament
8. SOAD
9. Megadeth
10. Metallica
 

DeletedUser152224

Guest
Godflesh
His Hero Is Gone
Jesu
Cursed
Converge
Drumcorps
Norma Jean
The Secret
Neurosis
Cult of Luna
Minsk
Rosetta

Dalej nie chcę mi się myśleć ale to są chyba najlepsze jakie znam (różne gatunki: Sludge Metal, Crust, Metalcore, Mathcore, Drone Doom Metal z elementami Shoegaze i inne takie).
 

DeletedUser

Guest
Ja mam swoje Top 5:

Children of Bodom
FinnTroll
Arch Enemy
Nightwish(Bardziej stary, w nowym nie podoba mi się, jak wokalistka robi z siebie na każdym teledysku gwiazdkę pop)
Motorhead

Czym jest Mathcore ?? (Growlowana Matematyka ? :D)
 

DeletedUser155109

Guest
z tego co tu widzę to wy nie wiecie czym jest prawdziwy metal, no może parę osób
Nie znacie takich zespołów jak Iron Maiden, Black Sabbath, Metallica, Slayer przecież to są najlepsze zespoły metalowe wszechczasów. O i według mnie metal alternatywny nie jest prawdziwym metalem
 

DeletedUser

Guest
Ja tak bardziej na gothic metal i symfoniczny metal lecę:)
m.i. Therion i Theatre of Tragedy,
Ale np Atrocity też uwielbiam, mają świetne covery piosenek których słucham:)
 

DeletedUser

Guest
Jestem metalowcem od niewiem ile czasu sam nazwałem się, rycerza i moją wioskę na cześć zespołu Acid Drinkers kocham wszystkie rodzje metalu oprócz rap metalu. Najbardziej lubię słuchać: Vader, Acid Drinkers, Hunter, Iron Maiden, Marilyn Manson, Titus Tomy Gun, Rootwater, Metallica, Michał Jelonek, Kiss
 

DeletedUser

Guest
SoaD
RATM
Nightwish (stary)
Marilyn Manson
Linkin Park
lacuna coil
POD
Aerosmith
Blink-182
Nirvana
Godsmack
RHCP
Puddle of Mudd

z polska
Grabaż i sp.
Kazikowe projekty
Coma i teraz Rogucki (mimo że odwołał konsert w rzeszowie)
Deriglasoff i jego projekty
(ktoś by tu dał i Dżem :) ale blues w ich wykonaniu ok)
Pustki
HappySad
Hey
Włochaty
Dezerter


I to co leci na http://open.fm/polski-rock :eek:
 
Do góry