Rozdawanie praw

  • Rozpoczynający wątek ikar94
  • Data rozpoczęcia

Czy moja idea się sprawdzi?

  • Tak brawa dla pomysłodawcy :]

    Głosy: 35 43,2%
  • Możliwe trzeba dopracować

    Głosy: 28 34,6%
  • Nie sądzę głupi pomysł

    Głosy: 12 14,8%
  • Ikarowi to tylko głupie pomysły chodzą po głowie

    Głosy: 6 7,4%

  • W sumie głosujących
    81

DeletedUser

Guest
Mój pomysł jest w miarę prosty, a w mojej opinii przydatny. Zapewne podczas tworzenia nowych światów i nowych plemiona traciliście dużo czasu na rozdawanie praw, każdemu trzeba dać tą dyplomację coby sobie pozaznaczał kolorkami plemiona sąsiadujące, wiadomość grupową, zapraszania etc. Uważam, że dużo lepiej byłaby opcja zaznaczenia wszystkich osób i dania wszystkim jednego prawa, a nie klikać po 100 razy aby obskoczyć wszystkie osoby w plemieniu...

Propozycja taka wydaje mi się przydatna i bardzo ułatwiająca grę.

Oczywiście dotychczasowy wybór praw i rang byłby zachowany.

P.S. Zanim stwierdzicie, że to świetna opcja dla masówek uwierzcie, że można stracić 20 minut na kliknięcie tych 30 osób i nadanie im praw.

Pozdrawiam ikar
 

DeletedUser110913

Guest
pomysł dobry ale źle napisałeś jest można szybko rozdać prawa naciskając zarządzaj prawami ale jest dużo roboty jak się mo selekcje w plemieniu bo troche minie jak wszystkich powypraszasz
 

DeletedUser

Guest
Racja, przepraszam ja jestem z tych "starych" graczy :) trza się przyzwyczaić
 

DeletedUser147922

Guest
Nie Wiem czy to dobry pomysl w niektorych plemieniach sa np osoby ktore niepownny miec zadnej rangi np sa w oktresie testowym itp ale pomysl jest bardzo dobry
 

DeletedUser104891

Guest
Pomysł mi się podoba:)
Ułatwi pracę adminów w plemieniu:)
 

DeletedUser109506

Guest
nawet sensowny pomysł - który ułatwi i usprawni prace dlatego głos na tak ;)
 

DeletedUser72702

Guest
Może być, mi tam wszystko jedno, tylko napisałeś że należy każdemu dać dyplomację?:eek:
 

DeletedUser27357

Guest
Na tak. Przyda się to nowym plemieniom, a szczególnie na początku świata, gdzie plemion jest 3-5 razy więcej niż na zaawansowanym już etapie.
 

DeletedUser141335

Guest
ale po co ma mieć każdy prawo do dyplomacji ??
przecież jak zaprosisz z 50 osób to nie dojdą wszyscy na raz , założmy że dojdzie na początek 2 osoby to klikniesz 2 razy i tak co 1h dojdą 2 osoby to tak dużo klikania czy wyobrażasz sobie żę ci wszyscy 1 1s wbiją do plemienia ?
 

DeletedUser

Guest
ale po co ma mieć każdy prawo do dyplomacji ??
przecież jak zaprosisz z 50 osób to nie dojdą wszyscy na raz , założmy że dojdzie na początek 2 osoby to klikniesz 2 razy i tak co 1h dojdą 2 osoby to tak dużo klikania czy wyobrażasz sobie żę ci wszyscy 1 1s wbiją do plemienia ?

Jemu chodzi o to, że jeżeli ma już te 50 osób, to wtedy...
uważam to za durnotę, po co komu dawać prawa do dyplomacji...:>
 
Do góry