Widoczna data startu gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140613
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz ten pomysł za dobry?

  • Zdecydowanie tak

    Głosy: 71 51,4%
  • tak

    Głosy: 46 33,3%
  • nie

    Głosy: 10 7,2%
  • jest mi to obojetne

    Głosy: 11 8,0%

  • W sumie głosujących
    138
Status
Zamknięty.

DeletedUser135398

Guest
dobry pomysł. Warto dodać, że można byłoby to ukryć dla innych graczy, nie każdy chce się tym chwalić ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie bardzo dobre ulepszenie.Napewno przydało by sie w czasie rekrutacji :)
 

DeletedUser27357

Guest
Tak, chociaż ludzie wpisują datę rozpoczęcia gry w profilu, lub w notatkach jeśli mają KP.
 

DeletedUser100488

Guest
pomysł dobry głos na tak ale tak jak napisał któryś z przedmówców żeby była możliwośc tego ukrycia:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ja sam niepamiętam kiedy zaczełem, jestem jak najbardziej na TAK;)
 

DeletedUser121859

Guest
ja na nie, chociaż nigdy nie wiem kiedy zaczynam gre ;) ale wystarczy sprawdzić kiedy otworzyli świat i wtedy sobie przypomne :D
Ale można sobie w profilu zapisać date startu i później date końca :D:p
 

DeletedUser

Guest
przy obliczaniu morale jako obrońca pisze ile dni się już gra, zaś daty nie ma, więc pomysł jest nawet niezły i fajny, mnie to coś takiego się podoba
 

DeletedUser

Guest
Tak się zastanawiam i doszedłem do wniosku, że po pierwsze informacje o starcie musiałyby być najpierw gromadzone, później trzymane i z każdym przejrzeniem profilu odtwarzane. Chyba nie warte zachodu...
 

DeletedUser

Guest
Na nie. Przecież da się sprawdzić jak długo grasz. Trzeba wejść w plac, symulator. I zmienić z "jako agresor" na "jako obrońca". I wyskakuje liczba dni, od ilu grasz. NP: W moim przypadku jest to 782
 

DeletedUser

Guest
Na nie. Przecież da się sprawdzić jak długo grasz. Trzeba wejść w plac, symulator. I zmienić z "jako agresor" na "jako obrońca". I wyskakuje liczba dni, od ilu grasz. NP: W moim przypadku jest to 782
Ale jeśli porównujemy się z sąsiadami np., to chyba warto wiedzieć kiedy zaczęli, kiedy kończy im się ochrona początkowa. Ja jestem zdecydowanie na tak. ;)
 

DeletedUser

Guest
Przecież widać kiedy kończy się ochrona początkowa.
 

DeletedUser

Guest
Przecież widać kiedy kończy się ochrona początkowa.
Jeśli nie masz konta premium, to dopiero, gdy będziesz chciał wysłać na niego wojsko wyświetli Ci się taka informacja. Gdy posyłasz wojsko na okoliczne farmy, to jest jednak spora strata, gdy przy kilku graczach pojawia się takie coś...
 

DeletedUser

Guest
Oczywiscie ze tak.. swietny pomysl :) ulatwi kazdemu to zycie hehe:D
 

DeletedUser

Guest
hmmm... pomysł fajny :D ja też nie wiem kiedy zaczęłam grać
jestem na TAK :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry