Dowolne kolory do orientacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser143139
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł się podoba?

  • Tak

    Głosy: 24 85,7%
  • Nie

    Głosy: 4 14,3%
  • Było już

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser143139

Guest
Nie mam pojęcia czy taki owy pomysł zaistniał ale nie znalazłem na forum podobnej sondy.

Chodzi o to aby założyciel plemienia lub adminitrator mógł
dawać dowolne kolory do orientacji oczywiście tylko jeśli chodzi o orientacje Sojuszu,paktu o nie agresji(Pon) oraz wrogów.Oczywiście było by to przedstawione na podstawie
Kilkunastu kolorów do wyboru.;)
Co wy na to:dajmy na to 10 kolorów

-Czerwony
-Niebieski
-Zielony
-Brązowy
-Granatowy
-Szary
-Pomarańcz
-różowy
-Czarny
-Żółty

I była by taka tabelka co wy na to
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem absolutnie na tak ponieważ będzie to uniwersalne dla plemion.
Jak kolega wspomniał dla KP mogło by być...ale dlaczegóż to?
 

DeletedUser

Guest
raczej na nie bo przy zmianie plemion przyzwyczajać się do nowego koloru nie to nie przejdzie

zdecydowanie nie:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak.Dzięki temu jedno plemie miało by tylko swój kolor dzięki czemu można by je łatwo rozróżnić. ;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej na tak - użyteczna funkcja. A nie tak jak teraz trzeba się motać, że dla orientacji zanzaczamy np jako PON...a później spam w skrzynce: "ej, czemu mamy z nimi PONa????"
 

DeletedUser135398

Guest
tak, dobry pomysł, tylko bez przesady... 8 kolorów bystarczyło... bo zbyt kolorowa będzie ta gra ;)
 

DeletedUser143139

Guest
tak, dobry pomysł, tylko bez przesady... 8 kolorów bystarczyło... bo zbyt kolorowa będzie ta gra ;)

Oczywiście ,że wystarczyło by:) ja tylko podałem pomysł na forum który można dopracować to już zależy od tych "z wyższego szczebla"
jak to będzie wyglądać ;)
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy pomysł ale mogą wystąpić problemy z wiazane z tym, że można przydzielać kolory graczom. Może zaistnieć taki przypadek że masz zaznaczonego gracza pewnym kolorem a kolor plemienia został zmieniony na taki sam jaki ma ten gracz, itp. Pozatym było by niesamowicie kolorowo i nie jestem pewien czy czasem mniej przejrzyście.

Musiałbym takie coś wypróbować w praktyce czy to by się sprawdziło.

Do oglądania plemion "na kolorowo" służą zewnętrze kreatory map.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser118794

Guest
Jestem na tak plemie szybko mozna znaleść a tak jak mamy np: 3/5/6 sojuszy to i szukać trzeba a tak nie :)
 

DeletedUser

Guest
Takze uwazam ze to swietny pomysl :) dobrze wprowadzic troszku kolorku w zycie :D
 

DeletedUser

Guest
Co tu dużo pisać, pomysł dobry i warto wcielić go w życie. Tylko nie tak jak kolega wcześniej napisał, dla osób z premium, niech każde plemię może mieć to w asortymencie. Ew. Ci z kontem premium mogli by wybrać zamiast 8 kolorów, 20 czy ileś tam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry