Wyszukiwarka wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137624
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 57 96,6%
  • Nie

    Głosy: 2 3,4%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser137624

Guest
Witam, jako że razem z kumpelą odbieramy w grze mnóstwo wiadomości i czasem mamy problem z ich ponownym znalezieniem, chciałabym zaproponować stworzenie małej wyszukiwarki w wiadomościach, która pozwalałaby na wyszczególnienie wiadomości od danego gracza (sortowanie wg loginu)
przykład: szukam info od kolegi (masa stron wiadomości do przejrzenia), wywołuję coś na wzór filtru (jak na przykład ctrl+F) i wpisuję nick gracza o którego wiadomość mi chodzi, wynikiem sortowania są wszystkie wiadomości od danego gracza na pierwszej stronie co znacznie ułatwia mi wyszukiwanie :)

co o tym myślicie?
 

DeletedUser

Guest
Boski pomysł.. idzie się zajechać szukając pewnych informacji w wiadomościach.. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to prawda czasem che znaleźć jakaś wiadomość od nooba żeby się pośmiać a tu problemy z szukaniem ;/ Oczywiście na tak
 

DeletedUser

Guest
Bardzo słusznie

Oczywiście, że bardzo dobry pomysł. Gram w Plemiona od Świata 3. I dobrze wiem, jak często takiej funkcji brajkuje. Na forum gry sa miolny wpisów w przeróżnych miejscach, różnych graczy, w wielu miejscach. Cała gra to konstrukcja gigantycznej bazy danych, która dzięki wewnętyrzyma narzędziom stale jest analizowana i przetwarzana. Zatem każda kwerenda wyszukująca, jest mile widziana, jesli usprawnia prace z danymi. Jest to oczywiście praca dla informatyków, zatrudnionych przy grze, ale można przeciez od nich wymagać pracy, w końcu z nas, graczy dobrze żyją :)
 

DeletedUser137624

Guest
Proszę o wypowiedzi na ten temat, bo jest to myślę całkiem niezła opcja, jeśli jesteście jednak przeciw, bądź macie sugestie do dopracowania również proszę się wypowiadać, trochę trafnej krytyki mi nie zaszkodzi.
 

DeletedUser

Guest
Na tak - przyda się czasem, jak ktoś ma tone potrzebnych wiadomości lub po prostu nie usuwa ; )
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za!
To już dawno powinno być wprowadzone, aż mnie dziwi fakt, że nikt o tym wcześniej nie pomyślał:p
 

DeletedUser132492

Guest
Opcja świetna i na dodatek bardzo przydatna. Oddałem głos na tak:)
 

DeletedUser

Guest
pomysł dobry ułatwiło by to wyszukiwanie co niektórych wiadomości :) nie raz zdarza mi się kasować wiele wiadomości do których chciałbym powrócić lecz nie ma takiej opcji co mogę dodać tu od siebie jeżeli taka przeglądarka miała by również opcje wyszukiwania wiadomości skasowanych to już całkiem było by dobrze

ale jak najbardziej na TAK
 

DeletedUser27357

Guest
Nigdy jakoś nie potrzebowałem czegoś takiego, no ale w razie czego:). Głos na tak.
 

DeletedUser142794

Guest
Wiem że wiesz ale chciałem przy okazji wytłumaczyć innym...
 
Status
Zamknięty.
Do góry