Wioski barbarzyńskie - czy na pewno są tam barbarzyńcy?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser144323
  • Data rozpoczęcia

Odpowiedź

  • Tak

    Głosy: 26 24,8%
  • Nie

    Głosy: 79 75,2%

  • W sumie głosujących
    105
Status
Zamknięty.

DeletedUser144323

Guest
Grając w plemiona zawsze irytował mnie pewien fakt. Czemu wioski barbarzyńskie nie produkują wojska? Skoro są tam barbarzyńcy to co najmniej powinni mieć nieco toporów lub pików. Powinny też atakować graczy lub tylko się bronić. Czekam na odpowiedzi (z uzasadnieniami).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Głos na nie.Barbarki są po to by sie je spokojnie farmilo ;).Gdyby produkowały wojsko gra na początku byłaby bardzo trudna i surki moglibysmy ciągnąć tylko z eko :)
 

DeletedUser132871

Guest
No tak, wbijasz na konto a tu leci na ciebie sycnchro z wioski barbarzynskiej, ...
Kolejny Durny pomysł,
ps. A może zrobic plemiona zrzeszające barbarki^^?

PROSZE MODA O KASACJE TOPICKU
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem na nie.
Barbarzyńskie się farmi a nie czysci..
 

DeletedUser

Guest
Grając w plemiona zawsze irytował mnie pewien fakt. Czemu wioski barbarzyńskie nie produkują wojska? Skoro są tam barbarzyńcy to co najmniej powinni mieć nieco toporów lub pików. Powinny też atakować graczy lub tylko się bronić. Czekam na odpowiedzi.

w takim razie jeśli grasz offem to stajnie chyba po 2 tygodniach wybudujesz, czyścić pikami na początku będziesz?
 

DeletedUser144421

Guest
Głos na nie.Barbarki są po to by sie je spokojnie farmilo ;).Gdyby produkowały wojsko gra na początku byłaby bardzo trudna i surki moglibysmy ciągnąć tylko z eko :)

A ja miałem problem... Ponieważ wioska barbarzyńska, która znajdowała się niedaleko mnie miała trochę wojska. I tu rodziła synteza tej odpowiedzi z czego niemogłem utrzymać gospodarki :(
 

DeletedUser91810

Guest
są tam barbarzyńcy hehe jak Ci padnie 1 toporek przy ataku takiej wsi to znaczy że tam coś było :D hehe

na nie
 

DeletedUser142794

Guest
A ja miałem problem... Ponieważ wioska barbarzyńska, która znajdowała się niedaleko mnie miała trochę wojska. I tu rodziła synteza tej odpowiedzi z czego niemogłem utrzymać gospodarki :(

jak 1-7 toporów lub pik 1-30 padnie to skutek OBRONY GRUNTOWEJ (mur) a jeśli więcej to np. twoje wojo dotarło wtedy co wojo innego gracza i się pozabijały lub to wioska była świeżą barbarką po graczu który miał kiedyś wojo, a wojo zostaje w barbarkach
 

DeletedUser132492

Guest
Nie. Wystarczy że obrona gruntowna mnie denerwuje, gdyby atakowali, jeszcze w grupie to cała mapa byłaby szara, a plemiona współpracowałyby po to, aby jak najdłużej przetrwać.
 

DeletedUser144323

Guest
... a plemiona współpracowałyby po to, aby jak najdłużej przetrwać.
No chyba to byłoby dobre w tej grze. Nauczyło by to graczy współpracy a tak to tylko ludzie farmią i się podniecają, że przejęli kilkanaście wiosek.
PS: Ludzie przecież nie muszą od razu po milion pików rekrutować.:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser91810

Guest
No chyba to byłoby dobre w tej grze. Nauczyło by to graczy współpracy a tak to tylko ludzie farmią i się podniecają, że przejęli kilkanaście wiosek.
PS: Ludzie przecież nie muszą od razu po milion pików rekrutować.:p

nie zapominaj o tym że niektóre plemiona toczą wojny (Ty może masz tylko karczmę u siebie)
i wystarczająco tracą ofa/defa żeby się bronić podeślij sobie pikinierów do barbarki potem zaatakuj i czuj się zachwycony z ataku

a skoro tego nie wprowadzili od początku do gry to raczej jest to niepotrzebne
 

DeletedUser144421

Guest
Musieliście mnie źle zrozumieć. Jak zaatakowałem tą wioskę (oczywiście zabrałem nieco surka) przyszedł mi raport jak za każdym atakiem, a w tym raporcie: ze z 50 pików zginęło mi (chyba 6 dokładnie nie pamiętam) i z 25 mieczników zginęło mi 2-uch. Wiosce barbarzyńskiej było po (chyba dokładnie nie pamiętam {dawne czasy}) 10 pikinierów.
Myślę, że może ktoś wysłał do niej pomoc lub jakiś gościu przestał grać i został spadek po nim. :confused:
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowane niet.
Barbarzyńskie są farmami, a farmy się farmi a nie czyści. I w sumie tyle, tu nie ma co uzasadniać...
 

DeletedUser

Guest
Niet.
Nie, są to niby wioski opuszczone, więc opuszczona wioska jest pusta, bez wojska. Niet.
 

DeletedUser144323

Guest
To czemu nazywa się barbarzyńska lub koczownicza? Chyba już lepiej żeby wszystkie były opuszczone.
 

DeletedUser113653

Guest
To czemu nazywa się barbarzyńska lub koczownicza? Chyba już lepiej żeby wszystkie były opuszczone.

Koczownicza to taka co ma większe wydobycie czegoś lub coś większego np spichlerza.
barbarzyńska to taka co jest opuszczona przez gracza:)
 

DeletedUser27357

Guest
Barbarzyńskie nie powinny atakować! Na początku co robimy? Farmimy... ale co farmić? Barbarzyńskie! Więc dobrze że w nich nie ma wojska. A gdyby one atakowały to nowi gracze musieliby mieć farta, aby taka wioska nie zrobiła z nich farmy :p.
 

DeletedUser144368

Guest
Kuteki ma racje.

Ale w wioskach jest wojsko po graczu który opuścił tom wioske
 

DeletedUser

Guest
nie chce mi się czytać to co wyżej. Trochę słaby pomysł, ale można byłoby wprowadzić jeden taki świat.
 

DeletedUser

Guest
lekka przesada aby mnie jeszcze barbary atakowały :mad: co to by było jakby jeszcze własne plemię założyły i top w rankingu (K)

na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry