Rozmowy między graczami w grze |NEW|

Czy to dobry pomysł?

  • Tak!

    Głosy: 32 23,5%
  • Tak, ale małe poprawki się przydadzą

    Głosy: 42 30,9%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 13 9,6%
  • Nie!

    Głosy: 42 30,9%
  • Ja chcę aby to już było w grze!

    Głosy: 7 5,1%

  • W sumie głosujących
    136
Status
Zamknięty.

DeletedUser137624

Guest
całkiem fajna opcja, ale mam nadzieję że nie wszyscy z okolicy będą mogli to obserwować tylko wybrane przez nas osoby :)
 

DeletedUser141060

Guest
Hehe to można dać inną nazwę Karczma już chyba bardziej pasuje.
No właśnie jestem tego samego zdania - ta kawiarnia mogłaby się nazywać karczma.
 

DeletedUser143103

Guest
....

pomysł całkiem całkiem
grafike poprawić
ale czy rozbudowa tego da coś więcej niz zaśęg
i zalerzy jakie koszta rozbudowy, ile pkt dają
i t d
ale jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Końcowy projekt

Nazwa: Tawerna
Opis budynku: W tawernie można rozmawiać z innymi graczami na odległość, każdym poziom budynku daje możliwość rozmowy na większą odległość pól. Budynku nie da się zniszczyć. W każdy gracz może posiadać tyle tawern ile posiada wiosek. W każdej wiosce może być tylko jedna tawerna
Poziomy:
1 - Dostajemy 20 pkt
2 - Dostajemy 5 pkt
3 - Dostajemy 5 pkt
Wioska 12.154 (bodajże tak jest na maksa) pkt + 3 poziomy tawerny = 12.184 . Nie ma dużej różnicy ale tu nie chodzi o punkty.
Materiały budowlane:
Poziom 1:
holz.png
800 drewna |
lehm.png
1500 gliny |
eisen.png
950 żelaza |
Odległość na chacie - 15 pól
Poziom 2:
holz.png
1700 drewna |
lehm.png
2200 gliny |
eisen.png
1500 żelaza |
Odległość na chacie - 30 pól
Poziom 3:
holz.png
3000 drewna |
lehm.png
3700 gliny |
eisen.png
2400 żelaza |
Odległość na chacie - 50 pól
Poziom 1: 12
face.png

Poziom 2: 20
face.png

Poziom 3: 30
face.png


Edytowany obraz:
kawiarnia.png


Do adminów. Proszę, wykażcie się co sądzicie o tym pomyśle. Pozdrawiam


@EDiT:
Chat byłby bez żadnych emotikonek. Potem każdy pytałby się a będzie ":)" albo ":D" i będzie... "jak nie to ja tego nie chcę!"
 

DeletedUser143103

Guest
:)

zastanawiają mnie ludzie którzy dają na nie
eee co wam szkodzi dać pare surowców
a jak niechcecie tego budować to nie
taka tawerna to jeden z najlebszych pomysłów na tym forum ;)
 

DeletedUser49655

Guest
zagłosowałem już wcześniej na tak, ale mam kilka pytań do autora:
1. czy tawerna wymagałaby jakichś budynków
2. jak ustawić zaufanego gracza?
3. W oknie osoby w tawernie pokazywaliby się wszyscy gracze z określonego rejonu, czy tylko on- line? Czy można by zapraszać ludzi do tawerny (chodzi mi o to, że nie zawsze chcę rozmawiać ze wszystkimi w okolicy, czyli pytanie o wybór graczy)
4. zakładając, że mam tawernę na lvl1 i piszę do kolegi, który jest na granicy mojego zasięgu, i który rozmawia z innym graczem spoza tych 15 pól. co wtedy?
 

DeletedUser

Guest
zagłosowałem już wcześniej na tak, ale mam kilka pytań do autora:
1. czy tawerna wymagałaby jakichś budynków
2. jak ustawić zaufanego gracza?
3. W oknie osoby w tawernie pokazywaliby się wszyscy gracze z określonego rejonu, czy tylko on- line? Czy można by zapraszać ludzi do tawerny (chodzi mi o to, że nie zawsze chcę rozmawiać ze wszystkimi w okolicy, czyli pytanie o wybór graczy)
4. zakładając, że mam tawernę na lvl1 i piszę do kolegi, który jest na granicy mojego zasięgu, i który rozmawia z innym graczem spoza tych 15 pól. co wtedy?

1. Tak, tawerna byłaby początkowym budynkiem, lecz do budowy potrzeba byłoby 10 ratusz, 5 kuźnia, 1 stajnia, no i odpowiedni spichlerz.
2. Czytaj niżej po 1 zdaniu.
3. Tylko ci którzy w tym samym momencie byli by w Tawernie. Zapraszać można byłoby dzięki panelu Opcje w tawernie. Chodzi mi tu o takie coś.. gdy zaznaczymy (klikając) np. 2 graczy (którzy są w tawernie) możemy kliknąć w panelu Opcje - Chat dla zaufanych graczy.. Tu trochę dodaje grafikę (chodzi o "OK" obok opcji)
nghgng.png

4. Nie rozumiem...
 

DeletedUser49655

Guest
generalnie w 4 chodziło mi o to, że gracz a pisze w swojej tawernie do gracza b, który jest już poza moim zasięgiem. Pytanie, czy będę widział posty gracza a?
i do 3: na jakiej zasadzie będę wiedział, czy ktoś jest w tawernie. Że będzie w menu budynku. jeśli tak, to pomysł leży, bo bym wiedział też, że koleś jest on-line, a to wkracza na przywileje KP (status on-line przyjaciół). Pozdro
 

DeletedUser134342

Guest
generalnie w 4 chodziło mi o to, że gracz a pisze w swojej tawernie do gracza b, który jest już poza moim zasięgiem. Pytanie, czy będę widział posty gracza a?
i do 3: na jakiej zasadzie będę wiedział, czy ktoś jest w tawernie. Że będzie w menu budynku. jeśli tak, to pomysł leży, bo bym wiedział też, że koleś jest on-line, a to wkracza na przywileje KP (status on-line przyjaciół). Pozdro

Nie, nie widziałbyś.

A co do 3 to w tawernie byliby gracze w tym Gracze w tawernie: (byli by tam ci którzy byli w tawernie w ciągu ostatnich 24 godzin). Albo można zrobić to za KP :D
 

DeletedUser96857

Guest
Rozwiń się co znaczy "głupi" ?

a napisałem , że głupi NIE JEST
 

DeletedUser118460

Guest
Sądze, że ciekawszą nazwą byłaby OBERŻA, hmm jest to chyba synonim słowa karczma ale jakoś tak lepiej brzmi
 

DeletedUser128813

Guest
zdecydowanie na: Nie
Swoją drogą ciekawa budowa ankiety:
Na 5 możliwych odpowiedzi 3 są na "tak", a tylko jedna na "nie".
 

DeletedUser93204

Guest
Po 1 nic to nie wniesie do gry.

Po 2 Do rozmów jest pw..

Po 3 Jestem na nie!
 

DeletedUser132492

Guest
Osobiście głosu nie oddam.
Słuszność budynku jest naprawdę wysoka. Racją jest, że na PW ciężko się rozmawia. Jednak to dość drogie. Bardziej by się przydało gdyby były surowce(a raczej ich wydobywanie) jak w Ikariamie. Ale często zdarzają się inwazje różnych plemion na kontynenty(bardzo silne plemię wypowiada wojnę połowie kontynentu) i wtedy można by było sobie w tym pogadać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry