Temat dla wybranych :P

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 401 77,4%
  • Nie

    Głosy: 74 14,3%
  • Do dopracowania

    Głosy: 43 8,3%

  • W sumie głosujących
    518
Status
Zamknięty.

DeletedUser91810

Guest
???
a może Ty po prostu masz jakiś kompleks z powodu braku dostępu do zaufanych w swoim plemieniu i liczysz na to że taka opcja pozwoli Ci dostąpić zaszczytu? Bo nie rozumiem co miała znaczyć ta wypowiedz... w ogóle nie nawiązująca do tematu

Nie nie mam kompleksu w porównaniu do Ciebie ja nie myślę tylko o sobie :)
 

DeletedUser

Guest
Tak. bardzo dobry pomysł. Tylko to powinno być zamiast "Zaufani Członkowie". na Tak
 

DeletedUser137624

Guest
Nie nie mam kompleksu w porównaniu do Ciebie ja nie myślę tylko o sobie :)

nie wiem czy to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem czy jakiś inny defekt u Ciebie sprawia, że wciąż negujesz posty udzielając tych samych niedorzecznych wyjaśnień.
Jest opcja forum dla zaufanych, Twoja propozycja jest jej substytutem. Skoro opcja już jest to zostawmy ją w spokoju, sensowna była by jedynie zamiana, ale nie sądzę, by Twój pomysł był lepszy od już zrealizowanego.
 

DeletedUser

Guest
Super pomysł, jeśli to wprowadzą to grupowe (plemienne) ataki będą miały dużo większe powodzenie.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie to po prostu zrobić taką opcję jak ma np. phpBB by Przemo - grupy i przydzielanie im praw =D.
 

DeletedUser127051

Guest
Zdecydowanie na nie, po to jest ukryte forum jak i również forum dla zaufanych członków żeby, żeby z tego korzystać, więc po co wprowadzać funkcję która już jest:confused:

Zawsze były i będą szpiedzy, ale na tym gra polega żeby takich ludzi znaleźć i wytępić, a nie trzymać ich w plemieniu dla samych punktów:D
A jak nie potraficie znaleźć szpiega przy użyciu forum dla zaufanych to nic Wam nie pomoże wprowadzenie Tematów dla wybranych
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak. Sam byłem autorem podobnego pomysłu, gdzie administratora plemienia indywidualnie okreslał dostep graczy do zakładki forum. Ma to taki plus, że często jest wiele tematów dotyczacych tej samej grupy ludzi (np.: dyplomaci plemienia, poszczegolne fronty z róznymi wrogami, itp). Ad hoc wiadomosci pomiedzy kilkoma graczami mozna osiagnać przez jedną z ostatnich propozycji dotyczacą wiadomosci konferencyjnych.
 

DeletedUser121859

Guest
NIe jestem pewnien ale chyba jest nadal funkcja/ranga zaufani członkowie.

Te uprawnienia są miedzy innymi do tego mamy w plemieniu X akcje na plemie B tworzysz dział i wybierasz osoby jtóre mogą czytać ten dział.Wybierzesz tych graczy którzy biorą udział w akcji i już :)

Więc narazie na nie chociaż nie mam nic przeciwko aby pomysł został wprowadzony :D
 

DeletedUser

Guest
Zeby zbic argument ze przeciez jest forum dla zaufanych to powiem ze uwazam 'Forum dla zaufanych' za półśrodek i w zasadzie pomyłkę administratorów gry żę to wprowadzili. Jest to pewnego rodzaju funkcjonalna duplikacja forum ukrytego. Tworzenie działu i przypisywanie do niego ręcznie osób jest prostym, bardzo ogólnym mechanizmem, który ma szerokie spektrum zastosowań. Wiem jednakże że zaimplementowanie tego mechanizmu w grze oznaczać musiałoby wycofanie sie gry z mechanizmów forum ukrytego i forum zaufanych. Wycofywanie nie jest łatwe ze względu na dotychczasowe przyzwyczajenia ludzi. Na pewno takie coś wywołałoby falę zażartych dyskusji.

Jestem a także byłem szefem wielu małych i dużych plemion zawsze zmagając sie z wieloma ograniczeniami wbudowanego forum gry. Probowałem używać nawet zewnętrznych darmowych forów, które nie stawiają takich ograniczeń ale tam z kolei nie bardzo specyficznych dla plemion możliwości czyli forum dzielonego z innym plemieniem.

Jestem głęboko na TAK dla tego typu pomysłów. To jest bardzo potrzebny kierunek rozwoju.
 

DeletedUser91810

Guest
Zdecydowanie na nie, po to jest ukryte forum jak i również forum dla zaufanych członków żeby, żeby z tego korzystać, więc po co wprowadzać funkcję która już jest:confused:

Zawsze były i będą szpiedzy, ale na tym gra polega żeby takich ludzi znaleźć i wytępić, a nie trzymać ich w plemieniu dla samych punktów:D
A jak nie potraficie znaleźć szpiega przy użyciu forum dla zaufanych to nic Wam nie pomoże wprowadzenie Tematów dla wybranych

kolega Ci wyjaśnił :)
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie na TAK taka możliwość przydziału do poszczególnych tematów jest dużo lepsza od aktualnej możliwości forum dla zaufanych.
 

DeletedUser141060

Guest
Jestem na tak!
To ułatwi życie!
A dla autora oklaski ostatnio puszcza masę dobrych pomysłów!
 

DeletedUser

Guest
A pomyślał ktoś o tym, że plemię nie musi być na 1 kontynencie, tylko np. na 10 sąsiadujących ze sobą... i po jakiego czorta ma mają mieć dostęp do zakładki gdzie akcja ma być przeprowadzana 5 kontynentów dalej? rozumiem, jeżeli bd to zmasowany atak itp. ale takie są raczej co jakiś dłuższy okres czasu, a akcje np. 5vs1 są 1-2 razy na tydzień
 

DeletedUser

Guest
Zulatino nie rozumiem Cie... przecież to jest właśnie po to żeby nie wszyscy mieli dostęp do tych tematów.
 

DeletedUser

Guest
jestem przeciw. Są jak już ktoś wspomniał dwa rodzaje wtajemniczenia: prawo do forum ukrytego i prawo do forum dla zaufanych

Prawo do forum zaufanego postrzegam bardziej jako możliwość omawiania spraw dotyczących rozwojowych plemienia graczy zaufanych z Radą, choć w swoim plemieniu jeszcze czegoś takiego nie zaproponowałem. Wg mnie powinno mieć to rolę czegoś a' la Izby poselskiej w Polsce za Jagiellonów (bez prawa veta rzecz jasna :D) - zaufani to Izba Poselska, Rada - Senat, a Założyciel to Król ;)

Co do pomysłu - faktycznie, ma to sens, ale pod Warunkiem, że takie prawo ma tylko Założyciel bądź Administrator...

jestem za ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser118460

Guest
Pomysł dobry, lepszy niż z rozwiązaniem wymienianym przez niektórych graczy, czyli z forum dla zaufanych i ukryte forum, z tego względu, że często jest prowadzonych kilka dużych akcji równocześnie i mogłoby się okazać, że status zaufanego członka otrzymywała by większość plemienia. Temat dla wybranych, to dobra ochrona przed szpiegostwem i ułatwienie w komunikacji.
 

DeletedUser143103

Guest
;)

kiedys mialem multi konto na jednym gralem a na drugim zajmowalem sie szpiegostwem
wiesz jak łatwo bylo wyłowić szpiega
pisalem ko napisal co sie unas dzieje
a na drugi dzień nasz szpieg został rozwalony
nawet niezdąrzyl poprosić o pomoc ;D
pomysł znakomity ;)
 

DeletedUser

Guest
Przecież od tego jest forum dla zaufanych :/ Ehh czy wy nie wiecie o czym piszecie???
 

DeletedUser91810

Guest
Przecież od tego jest forum dla zaufanych :/ Ehh czy wy nie wiecie o czym piszecie???

masz skorzystałem z posta ommen28

omeen28
Zeby zbic argument ze przeciez jest forum dla zaufanych to powiem ze uwazam 'Forum dla zaufanych' za półśrodek i w zasadzie pomyłkę administratorów gry żę to wprowadzili. Jest to pewnego rodzaju funkcjonalna duplikacja forum ukrytego. Tworzenie działu i przypisywanie do niego ręcznie osób jest prostym, bardzo ogólnym mechanizmem, który ma szerokie spektrum zastosowań. Wiem jednakże że zaimplementowanie tego mechanizmu w grze oznaczać musiałoby wycofanie sie gry z mechanizmów forum ukrytego i forum zaufanych. Wycofywanie nie jest łatwe ze względu na dotychczasowe przyzwyczajenia ludzi. Na pewno takie coś wywołałoby falę zażartych dyskusji.

Jestem a także byłem szefem wielu małych i dużych plemion zawsze zmagając sie z wieloma ograniczeniami wbudowanego forum gry. Probowałem używać nawet zewnętrznych darmowych forów, które nie stawiają takich ograniczeń ale tam z kolei nie bardzo specyficznych dla plemion możliwości czyli forum dzielonego z innym plemieniem.

Jestem głęboko na TAK dla tego typu pomysłów. To jest bardzo potrzebny kierunek rozwoju.

A Ty jak byś umiał czytać..
 
Status
Zamknięty.
Do góry