Ilość postów

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś ZA wprowadzeniem tego pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 67 73,6%
  • Nie

    Głosy: 21 23,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 3,3%

  • W sumie głosujących
    91
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Myślałam, myślałam... aż wymyśliłam :D
Nie wydaje mi się, aby podobny temat już był. To co zaraz Wam przedstawię jest jakże prostą, a zarazem przydatną rzeczą :)

Mianowicie chodzi oto, aby było napisane ile dany gracz napisał postów.

Screen: Klik

Możliwość zobaczenia napisanych postów byłaby dla Administratorów i Założycieli Plemienia (można przedyskutować wersję, że dla modków również byłoby to widoczne)

Zalety:
- Nareszcie widać kto się udziela na forum
- A jak się udziela to widać w jakim stopniu
- Łatwiej można zliczyć w jakim okresie była największa aktywność poszczególnych graczy

Wady:
- Admini gry gdy będą musieli ruszyć swoje cztery litery :D

No to czekam na ocenki i komentarze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Głos na tak. Podobnie jak był jakiś pomysł z pokazywaniem wojsk ; D. Dla mnie byłoby to dobre chociaż jakoś można byłoby ustaliś kto się udziela a kto nie, bo jak chce się coś takiego sprawdzić to nikomu się nie chce sprawdzać każdego tematu z osobna ^ ^
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak. Podobnie jak był jakiś pomysł z pokazywaniem wojsk ; D. Dla mnie byłoby to dobre chociaż jakoś można byłoby ustaliś kto się udziela a kto nie, bo jak chce się coś takiego sprawdzić to nikomu się nie chce sprawdzać każdego tematu z osobna ^ ^

No i właśnie oto chodzi :) A to z wojskiem też mi się podobało. Tylko, że z małą poprawką.
 

DeletedUser137903

Guest
Jestem na tak , czasami trzeba wywalać graczy którzy nie udzielająsię . Ale co jeżeli plemię już dośc długo istnieje a gracze zapisali już x milardów postów ? ;d
 

DeletedUser136132

Guest
Wspaniały pomysł :) jestem jak najbardziej na tak...;)
ale tutaj bym jeszcze dodał coś jeszcze....wiecie w końcu spamerzy są wszędzie

Jestem na tak , czasami trzeba wywalać graczy którzy nie udzielają się . Ale co jeżeli plemię już dośc długo istnieje a gracze zapisali już x milardów postów ? ;d

Ale nie przychodzi mi na myśli aby kto kol wiek napisał 1mld postów...skoro na Plemiona forum użytkownicy zarejestrowali się 2 lata 3,4
lata temu nie mają bodajże 10.000postów co dopiero 1mld postów a proszę się zastanowić jeżeli w plemieniu jednym jest się no góra rok i trochę... a więc S3v3kDark pomyśl co piszesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ale nie lepiej żeby pisało to np. pod postem na forum ? Oczywiście głos na tak.
 

DeletedUser135842

Guest
Jak dla mnie taka rzecz w plemionach jest bezużyteczna. Widzę kto się udziela, a kto nie. Jako argument przemawiający za tym, iż jest to potrzebne podajecie to, że w dużym plemieniu trudno to ustalić, ale po co mieć duże plemię? W plemieniu 40-osobowym można zauważyć kto jest aktywny na forum, a kto nie.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ale nie lepiej żeby pisało to np. pod postem na forum ? Oczywiście głos na tak.

Też o tym myślałam, ale wtedy w sumie nie masz porównania. A jak ktoś się nie udziela to żeby to sprawdzić musisz całe forum przeszukać, a takto masz wszytsko w jednym miejscu. Zawsze może to być i tu i tu. :D
 

DeletedUser

Guest
Ależ głos oczywiście na tak.Bardzo dobry pomysł.W końcu administracja mogłaby zobaczyć w jakim stopniu ktoś się udziela,czy też wogóle milczy :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł słaby, czemu..? Ponieważ spam to spam a udzielanie się w ważnych sprawach to druga rzecz. Nie można mylić aktywności w dziale dla spamerów a udzielania się w zmasowanych atakach itp. Głos na Nie!!!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł słaby, czemu..? Ponieważ spam to spam a udzielanie się w ważnych sprawach to druga rzecz. Nie można mylić aktywności w dziale dla spamerów a udzielania się w zmasowanych atakach itp. Głos na Nie!!!

Ale to nie ma sprawdzić kto pisze "mądrze", a kto nie. Chodzi oto, aby zobaczyć kto wogólne pisze. Są tacy co ni spamują, ni się udzielają i właśnie takich graczy trzeba wyłapywać. A jak ktoś spamuje to znaczy, że wszędzie go pełno i jak Ci się nie podoba to out z plemienia ;)
 

DeletedUser135842

Guest
Jeśli ktoś śledzi forum to wie kto jest aktywny, po co jeszcze takie udziwnienia?
 

DeletedUser131133

Guest
Jestem na tak. Ułatwiło by to selkcję ;D Trzeba by było oczywiście wprowadzić też możliwość banów na forum...
 

DeletedUser

Guest
To może ktoś z teamu by się wypowiedział na ten temat :) Czy np. jest możliwość wprowadzenia tego do gry itp.
 

DeletedUser

Guest
ok, ale co z liczymy do 1000 ? pogaduchy itp ? :p tez sie bedzie liczyc ?

ogolnie na tak, ale do poprawki ;)
 

DeletedUser134726

Guest
Hymmm... dałem głos "tak"ale też trzeba pomyśleć w pewnym stopniu o ty, że gracze mogą spamować na byle jaki temat tylko po to aby mieć jak najwięcej postów ;/
 

DeletedUser134726

Guest
Proponuję dorobić takie coś, że można zrobić forum które będzie liczyło posty oraz takie, które nie bezie liczyło.
Np. forum o nazwie "Karczma"nie będzie a forum o nazwie "Propozycje/Pytania" będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry