Propozycja co do działu "propozycje"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20307
  • Data rozpoczęcia

Czy podział powinien być wprowadzony?

  • Tak - pomógłby zapanować nad propozycjami

    Głosy: 12 80,0%
  • Nie - zdecydowanie nieprzydatny

    Głosy: 3 20,0%
  • Nie bo i tak zawsze jestem na nie ..

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser20307

Guest
Mam propozycję usprawnienia działu "propozycje"
a mianowicie utworzenie działu "najciekawsze propozycje"

wszystkie propozycje ocenione jako dobre były by przenoszone do tego działu przez moderatora
pomogło by to w selekcji co ciekawszych tematów
bo często giną wśród mnóstwa niezbyt przemyślanych pomysłów i schodzą na 10 zakładkę i giną we mgle ;-)
także jeszcze nieocenione tematy przez to tracą - bo wiadomo ciekawy dość często powraca na pierwszą pozycję i jakiś temat ginie nieoceniony ..

nie wiem może da się to z automatu zrobić?
gdy temat dostanie np. 3 gwiazdki to przechodzi do tego działu


dodatkowo - może da się dodać oznaczenie czerwonej gwiazdki
gdy po dyskusji graczy - wychodzi, że temat nie powinien być wprowadzany
czyli temat nie mający szans na akceptację
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To działa inaczej. Czy propozycja ma iść jako projekt do wdrożenia przez niemiecką firmę InnoGames czy nie, to nie jest zależne od pozycji danego tematu. Wystarczy, że osoba do tego uprawniona tutaj (kmic?) kopiuje pomysły i przekazuje panom Niemcom, a co oni z tym zrobią, to tylko ich sprawa. Taki oddzielny dział, to chyba rzecz jak najbardziej zbędna. Jak lubisz sobie poszperać i poczytać stare propozycje, to nikt Ci tego nie broni. Opcja szukaj - miłej lekturki :)
 

DeletedUser20307

Guest
To działa inaczej. Czy propozycja ma iść jako projekt do wdrożenia przez niemiecką firmę InnoGames czy nie, to nie jest zależne od pozycji danego tematu. Wystarczy, że osoba do tego uprawniona tutaj (kmic?) kopiuje pomysły i przekazuje panom Niemcom, a co oni z tym zrobią, to tylko ich sprawa. Taki oddzielny dział, to chyba rzecz jak najbardziej zbędna. Jak lubisz sobie poszperać i poczytać stare propozycje, to nikt Ci tego nie broni. Opcja szukaj - miłej lekturki :)

a czego miałbym niby szukać?

chodzi o uporządkowanie działu
bo porpozycje dobre - już wiadomo, że są dobre i po co mają się mieszać ciągle - z pozostałymi złymi lub jeszcze nieocenionymi?
te złe też przydało by się przerzucić gdzieś
bo nikt właśnie w tym momencie nie chodzi po zakładkach czy szuka tylko patrzy raczej na pierwszą zakładkę ..
 

DeletedUser

Guest
Zamiast Twoich zmian proponowałbym lepszą moderację - czyli zamykanie tematów skrajnie nieprzemyślanych... Tylko, na jakiej podstawie dokonywana byłaby selekcja? Bo za taki np należałoby uznać temat o pogodzie, czy chociażby porach roku, ale przecież z drugiej strony to i autorzy takich tematów racje swoje mają, dlaczegóż by więc o tym nie podyskutować?

Myślę, że nie uda się znaleźć złotego środka odnośnie selekcji propozycji na ciekawe i nieciekawe... Dlatego głos na nie.


I tak, jak powiedział KarolWoj - propozycje uznane za sensowne są omawiane w gronie Zespołu, a potem przekazywane Niemcom, oddzielny dział na ciekawe (wg jakiegokolwiek klucza) niewiele w tej materii zmieni.
 

DeletedUser

Guest
W sumie tak :) Ale chodzi mi o obiektywny podział - bo teraz kazdy może wystawić taką ocenę jaką chce, nawet najbezsensowniejszy pomysł może 5 gwiazdek dostać - ot, choćby od autora :)
 

DeletedUser20307

Guest
No patrz po tym jak napisałeś to aż się rozejrzałem na forum
i po tylu latach zobaczyłem, że jest coś jak oceń wątek ha ha ha ;-)
Nie no skonam :D - sądziłem, że to admini umieszczają gwiazdki przy temacie i oceniają go :D:D:D

no to w tym momencie sporo więcej pracy dla moderatorów by było -
lub inaczej jak napisałeś lepsza i dokładniejsza moderacja by się przydała
 

DeletedUser

Guest
No patrz po tym jak napisałeś to aż się rozejrzałem na forum
i po tylu latach zobaczyłem, że jest coś jak oceń wątek ha ha ha ;-)
Nie no skonam :D - sądziłem, że to admini umieszczają gwiazdki przy temacie i oceniają go :D:D:D

no to w tym momencie sporo więcej pracy dla moderatorów by było -
lub inaczej jak napisałeś lepsza i dokładniejsza moderacja by się przydała

Oj Łowco, Łowco - pamiętam jak dziś, jak na ś13 pochwaliłeś się tym, iż zauważyłeś że niebieska gwiazdka przenosi na forum :D Gapa :D:D

Ale to dobry pomysł w sumie jest - gdyby tylko admini mogli oceniać wątek, byłby to dość jednoznaczny sygnał, czy adminstracja wyraża poparcie dla tematu, co równocześnie pokazywałoby szansę przekazania danej propozycji Niemcom :)
 

DeletedUser

Guest
Może wrócić do procentowej oceny?
Wtedy można zrobić prosty podział:
5 gwiazdek - 80% za
4 gwiazdki - 65% za
3 gwiazdki - 50% za
2 gwiazdki -35% za
1 gwiazdka 20% za

Taką ocenę wystawialiby forumowicze a nie przypadek czy szefostwo.
 

DeletedUser

Guest
Może wrócić do procentowej oceny?
Wtedy można zrobić prosty podział:
5 gwiazdek - 80% za
4 gwiazdki - 65% za
3 gwiazdki - 50% za
2 gwiazdki -35% za
1 gwiazdka 20% za

Taką ocenę wystawialiby forumowicze a nie przypadek czy szefostwo.
Nie głupie...

W sumie przydało by się jakieś dokładniejsze moderowanie tego działu. Może przydało by się więcej moderatorów? Bo tak mam czasami wrażenie, że nikt tu z modków nie zagląda;) Ich posty pojawią się tylko kiedy zaraportuje się zły post lub poprosi o zamknięcie tematu.
 

DeletedUser136132

Guest
amiast Twoich zmian proponowałbym lepszą moderację - czyli zamykanie tematów skrajnie nieprzemyślanych...





Zgodzę się z tobą ostatnio szperałem trochę na Tematach z ostatnich stron i uważam iż wiele jest propozycji lecz nie tylko propozycji ale wszystkich tematów
jedne są nie używane a inne są po prostu zamknięte...
Estetyka Plemiona Forum nie patrzeć na jedne z pierwszych stron ale takich jak jeden z kolegów wspomniał w mgle
tematów jest nie estetycznie...:confused: nie chcę nikogo
pouczać ale ja też zmienił bym troszkę wygląd Forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry