Ostrzerzynie przy wypraszaniu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser134946
  • Data rozpoczęcia

Dobre

  • tak

    Głosy: 39 88,6%
  • nie

    Głosy: 5 11,4%

  • W sumie głosujących
    44

DeletedUser134946

Guest
Może by wprowadzić takie coś że jak wypraszamy gracza to pojawia się ostrzeżenie "czy napewno chcesz wyprosić tego gracza?"
A to ostrzeżenie byłoby poto by jak mamy w plemieniu rangi i często klikamy prawa i tytuł to możemy przypadkowo usunąć tego gracza. i poco potem go znowu zapraszać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser121480

Guest
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale takie coś już jest ;)
 

DeletedUser20307

Guest
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale takie coś już jest ;)

jeśli nie ma to jestem na tak

pamiętam kiedyś jak zamiast wyboru z listy zmiana uprawnień
wybrałem wyproś i gracz wyleciał z sojuszu
i tak się trafiło, że nie było go prawie cały dzień - a wiadomo jak się reaguje na gracza bez plemiennego ;-)
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, argumenty podali przedmówcy - a Kozka niech poprawi nazwę tematu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135063

Guest
Jestem na tak jest ostrzeżenie przed opuszczeniem plemienia a więc dla czego nie miało by być przed wywaleniem kogoś.
 

DeletedUser106372

Guest
Nie raz zdażyło mi się podczas zmieniania rangi wyproszenie gracza z plemienia, którki priv wyjaśniający sytuacje, ponowne zaproszenie i czasami to irytujące właśnie bywało...

Jestem za pomysłem na tak :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł jak najbardziej trafny, wyprosisz kogoś przez pomyłkę a kolega obrazi się że go wywaliłeś i nie zechce wrócić. Jestem na tak.

Ps. To dobrze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135301

Guest
Tak! to by się bardzo przydało w plemieniu , bo jak się kogoś przez przypadek wyrzuci , może on nie przyjąć zaproszenia.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Jeśli masz już zamiar kogoś wyprosić to się zastanów xxx razy zanim przejdziesz do czynów. Chyba patrzsz na nazwę gracza którego zapraszam? Czy może "entliczek, pętlicze...."?

Głos na nie.
 

DeletedUser134946

Guest
Jeśli masz już zamiar kogoś wyprosić to się zastanów xxx razy zanim przejdziesz do czynów. Chyba patrzsz na nazwę gracza którego zapraszam? Czy może "entliczek, pętlicze...."?

Głos na nie.

tak. będę patrzył 20 sekund czy na pewno zaznaczyłem "prawa i tytuł".
chyba coś ci się pomyliło.
 
Do góry