Poradnik-plemiona

  • Rozpoczynający wątek Makap2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wiec zaczynamy:D

Wchodzimy na strone www.plemiona.pl logujemy sie, wybieramy kierunek i heja.Klikamy na mape patrzymy jezeli z 3 wsie sa opuszczone w zasiegu1,5h to mozna powiedziec ze jest super. Pierwsze co to budujemy rycka i po 6-godzinach juz go wypuszczamy na wioski opuszczone.
Rozbuduwujemy Ratusz do lvl 3 i budujemy koszary, i cale surki walimy w piki, bo trzeba wkoncu czym,s farmic:) Wystarczy do farmienia tak 15-169pika nie wiecej. Rozbudowujemy eko do 8/8/10 i dażymy do stajni przypominam{Ratusz10lvl, Kuźnia5lvl, Koszary5lvl.} i badamy zwiad i skanujemy wszystkie wioski dookola siebie. Badamy lk i cala surke w lk nalezy zrobic jej ze 100 aby mozna bylo cieszyc sie z lupu,.
Ten poradnik to tylko na wstep, jak zaczac i co zrobic aby nie zniszczyc calej wioski

Pamietajcie FARMIC i jeszcze raz FARMIC, to podstawa do sukcesu:)

Z powazaniem Makap2
 

DeletedUser6429

Guest
o eko zapomnijmy,przynajmniej farma nie bedziemy
16 pikow wystarczy az do stajni



ehh kiepskie to jak produkty Made In China.Jaki chińczyk ci to napisał :D?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
?? 16 pika starczy?? hehe i tymi pikami bedziesz farmił? Zastanów sie co mówisz!!
Jak mam 150 pikow to wysle ze 4 ataki i surki mam w bród a ze 16 pikow nie bede mial wogle surki
 

DeletedUser131652

Guest
Wiec zaczynamy:D

Wchodzimy na strone www.plemiona.pl logujemy sie, wybieramy kierunek i heja.Klikamy na mape patrzymy jezeli z 3 wsie sa opuszczone w zasiegu1,5h to mozna powiedziec ze jest super. Pierwsze co to budujemy rycka i po 6-godzinach juz go wypuszczamy na wioski opuszczone.
Rozbuduwujemy Ratusz do lvl 3 i budujemy koszary, i cale surki walimy w piki, bo trzeba wkoncu czym,s farmic:) Wystarczy do farmienia tak 15-169pika nie wiecej. Rozbudowujemy eko do 8/8/10 i dażymy do stajni przypominam{Ratusz10lvl, Kuźnia5lvl, Koszary5lvl.} i badamy zwiad i skanujemy wszystkie wioski dookola siebie. Badamy lk i cala surke w lk nalezy zrobic jej ze 100 aby mozna bylo cieszyc sie z lupu,.
Ten poradnik to tylko na wstep, jak zaczac i co zrobic aby nie zniszczyc calej wioski

Pamietajcie FARMIC i jeszcze raz FARMIC, to podstawa do sukcesu:)

Z powazaniem Makap2

Wymyślił byś swoje, a nie od CMS'a bierzesz poradę...
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Takich tematów (czytaj: SŁOWO W SŁOWO identycznych - z wyjątkiem podpisu, rzecz jasna :D) przewijało się przez to forum conajmniej z dziesięć.

Zapraszam, o kopiowaniu prac całe mnóstwo teorii praktycznej....

No i oczywiście nie dawać człowiekowi spamem spać przed sesją....

Wiadomo, do jakiego grona ten topic pewnie dołączy.... I większość następnych podobnych :).
 

DeletedUser17290

Guest
dlaczego wszyscy bezmyslnie kopiuja poradniki i niby swe ,,wymyslaja'':confused:dowartosciowanie:confused::rolleyes:
wg mnie i z mojego przebiegu uczestnictwa w tej grze sa dwie drogi rozwoju idac w offa a mianowicie dazyc do lk i farmic lub postawic na topory i po ochronie sfarmiac kwadrat swoj i okolice dalsza i wtedy w stajnie isc bo farm bedzie sporawo z surka
ostatnio stawialem na toporki i dobrze na tym wychodzilem;)
 

DeletedUser

Guest
Ech, no słaby en poradnik. I to jeszcze został założony przez gracza, który na żadnym świecie sam nic nie wymyślił tylko od patrzył od innych.
 

DeletedUser

Guest
Bulgotex ja też preferuję tą ostatnią formę czyli toporki :) Wolę rozrąbać całą okolicę dookoła mnie póki mają same piki i nic przeciwko toporkom nie zrobią zwłaszcza że, dużo osób jest bez murka :) Niż potem bawić się w "podchody" :D

A piki zrektutowane na początku oczywiście mają inne zadanie a mianowicie non stop kursować pomiędzy barbą a moim spichlerzem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry