Świat Special 1

  • Rozpoczynający wątek Corpus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser115218

Guest
Jak wystartuje dziś to nawet lepiej, więcej osób ma możliwość wejść :) w tym ja :D
Ale jak ktoś z FO będzie obok mnie to będzie miał darmową farmę :D Bo nie zamierzam grać tam ale tak wbiję :D

a jak mi się uda, to założę od razu kilka kont ;]
 

DeletedUser79980

Guest
Współczucie dla tych co nie poszli do szkoły aby wejść na Plemiona :) pamiętam słowa mojego sąsiada z plemion: Co tam szkoła, plemiona najważniejsze. :rolleyes:
 

DeletedUser130574

Guest
a jak mi się uda, to założę od razu kilka kont ;]

Brawo za odwagę, otwarcie przyznać się do chęci założenia multi. Z twoją odwagą możnaby zostać bohaterem


Mówicie o tych wagarach, bibliotekach itp ale nie lepiej jest zorganizować jakiś telefon z internetem i wtedy patrzeć? Sam dziś patrzyłem od 10 co pół godziny i na samo jako takie spojrzenie wystarczyło mi 15 sekund więc pomyślcie sami.

Oczywiście ja też czekam na Specjal, gdyż nie gram w tej chwili już nigdzie a na s39 wioska stoi do oddania
 

DeletedUser26050

Guest
Ja dzisiaj specjalnie zasymulowałem a tu co!? :(

Jutro raczej mi się nie uda przeprowadzic symulacji i będe musiał obejśc się smakiem Szpecjala :( A szkoda :|
 

DeletedUser

Guest
hahaha :D
omg. :D
Nie moge się doczekać miny mojego qmpla w shl, specjalnie przez ten swiat udawał chorobe :D
Pozdro admini ^^
 

DeletedUser

Guest
Hmm może nie udawał, ale to już przejaw choroby umysłowej:p Oczywiście żartuję, ale nie pójście do szkoły tylko po to by pograć jest odrobinę irracjonalne.

Co do tematu może założę sobie konto na tym świecie, w końcu to specjalna okazja. Jak się oczywiście uda, bo akurat w czasie startu mam zaliczenie(na naukę do którego właśnie nockę zarywam);). Raczej wchodzić za premium nie będę bo coś czuje, że dłużej niż dwa dni bym na tym świecie nie wytrzymał z moim wolnym czasem, tzn jego brakiem:).
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
No on tu muchami się zajmuje a konie kulawe w plemionach biegają :D

Bogver! Mam wrażenie, że wspominałem niedawno wprost, iż nie życzę sobie tego typu haniebnych pomówień!
Konie dostarczane przez InnoGames są najwyższej jakości i spełniają najwyższej klasy standardy.
Pamiętam, że był kiedyś problem z partią mieczy, które rdzewiały na deszczu, ale to była wina niesolidnego dostawcy, zaś partia została szybko wycofana z obiegu. Konie zaś od zawsze mamy najwyższej światowej marki. Niemal jak adminów... :rolleyes:

I odwalić mi się od muchy, bo komarem poszczuję. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Niemal jak adminów... :rolleyes:

Niemal... prawie... tak jak w reklamie :D

Jeszcze wczoraj wieczorem nie chciałem grać na tym świecie, ale od rana nabieram na to ochoty. Moze się jednak skuszę? Tylko to zarywanie nocek i to praktycznie regularnie przez prawie 3 mcse.
 

DeletedUser

Guest
Konie zaś od zawsze mamy najwyższej światowej marki. Niemal jak adminów... :rolleyes:

Niemal... prawie... tak jak w reklamie :D

co nie zmienia faktu, że polski game team jest jednym z najlepszych, nie najlepszy ale na pewno sie wyróżniają, a że popełniają błędy to również wynik tego, że jest ich wciąż za mało

a świat jest ok, zawsze to jakaś odmiana na pl, jak mi odbije to się zaloguje
 

DeletedUser106372

Guest
Bogver! Mam wrażenie, że wspominałem niedawno wprost, iż nie życzę sobie tego typu haniebnych pomówień!
Konie dostarczane przez InnoGames są najwyższej jakości i spełniają najwyższej klasy standardy.
Pamiętam, że był kiedyś problem z partią mieczy, które rdzewiały na deszczu, ale to była wina niesolidnego dostawcy, zaś partia została szybko wycofana z obiegu. Konie zaś od zawsze mamy najwyższej światowej marki. Niemal jak adminów... :rolleyes:

I odwalić mi się od muchy, bo komarem poszczuję. :cool:

Ależ sam Drogi Kmicu widziałeś jak mój konik z stajni w wiosce okulał i nie wziął tego co miał wziąść :D

A co do partii rdzawych miedzy - może to były właściwości specjalne w ataku ? Jeden cios lub giń ;)

A co do muchy, możesz pochwalić się nią ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry