Świat Special 1

  • Rozpoczynający wątek Corpus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser106372

Guest
Jak Bogver tak gra jak pisze posty to będzie jazdaaa:D
oj kiedyś grałem dla Topki, to mnie obecnie nie pasjonuje.
Ale SPECJAL 1 spowodował że mnie kręci by być wysoko w TOP i gram do końca, nie ma bata....

Bogverek musi grac do konca na 100% inaczej ja sie z nim policze :pP
No armaggedon może mnie tylko powstrzymać przed graniem do końca lub brak neta....

A ty zamierzasz grać do końca na 100% czy jak? Chciałbym pograć z kimś rozgarniętym a zapytać nie szkodzi.
Tak zamierzam grać do końca na 100%. Ja będę grać z piękną Nektą :))


A kto dojdzie do ekipy : na bank -=SuS=- ; Ziellony ; Ja ; Nekta.
Zbieram ekipę porządną :)
 

DeletedUser

Guest
Kmic dostał nową muchę od szefa IG, ta już jest zdrowa - więc musi się nią nacieszyć... Zrozumcie chłopa. To też człowiek - wbrew pozorom.
 

DeletedUser

Guest
mam nadzieje, ze swiat ruszy jeszcze w tym tygodniu... nie chce mi sie dluzej czekac ^^
I tak juz mam nocki nieprzespane :D
 

DeletedUser59924

Guest
Kurcze, dzieciaki do szkół nie poszły w nadzei, że załapią się na darmowe wejście, a tu takie buty ;)
 

DeletedUser115218

Guest
ale co się właściwie stało... tak z ciekawości pytam ;] jakby ktoś napisał do dla osłody w sam raz

bo nie po to spóźniałem się na lekcje aby iść do biblioteki z 1/2 klasy i czytać:
krytyczny błąd, pozdrawiamy, odroczony i bla bla...
 

DeletedUser

Guest
Nie ma speciala? Co się stało bo dopiero ze szkoły przyszłem i nie chce mi się tego czytać ^^


_______________
edit

Ok już wiem krytyczny błąd :) spoko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Squnqs xd my sami jeszcze nie wiemy ^^ poprostu special nie wystartowal, bo jakis blad wynalezli :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Jak wystartuje dziś to nawet lepiej, więcej osób ma możliwość wejść :) w tym ja :D
Ale jak ktoś z FO będzie obok mnie to będzie miał darmową farmę :D Bo nie zamierzam grać tam ale tak wbiję :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry