Moderator do działu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser130574
  • Data rozpoczęcia

Pomysł jest


  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser130574

Guest
Witam

Chciałbym przedstawić Wam, mój pomysł.

Chodzi o nadawanie praw moderatorskich poszczególnym moderatorom do poszczególnych działów.


Wiele razy zdarzało się, że ktoś, coś usunął, ktoś coś zrobił, a nikt nie przyznawał się do tego.
Otóż gdyby mój pomysł wszedł w życie nie byłoby takich sytuacji, bądź na pewno byłoby ich mniej.

Proszę, oto screen, lecz musze otwarcie powiedzieć że nie mam talentu do grafiki i zrobiłem ten obrazek tylko po to aby choć odrobinę pomóc Wam, w wyobrażeniu sobie tego.

beztytuusqj.jpg



Możecie zapytać, co by było gdyby nie nadano nikomu praw moderatorskich, więc odpowiem Wam. Prawa do moderowania całego forum miałby założyciel bądź założyciele oraz administratorzy. Natomiast moderatorzy mogliby moderować tylko i wyłącznie tam, gdzie ustawił ich prawa założyciel bądź administrator.

Nadawanie praw moderatoskich do poszczególnych działów mogłoby wyglądać tak:

Po nadaniu Praw Moderatora i zatwierdzeniu wyboru, wyskakiwałoby okienko z działami do których gracz nie jest przyporządkowany. Oto screen:

dzialy.jpg



Odejmowanie praw wyglądałoby podobnie.


Uważam, że te informacje, które podałem są wystarczające ale jeżeli o czymś zapomniałem, to prosiłbym o napisanie tego w komentarzu, jeżeli uznam za konieczne to mój post zedytuje.

Dziękuję za uwagę :rolleyes:

@edit: Wziąłem propozycję Kruka pod uwagę i zmieniłem troszkę screen

@edit2[24.XII]: Wziąłem pod uwagę wasze komentarze i zmieniłem trochę treść, zmiany podkreślę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser108329

Guest
Pomysł bardzo dobry, kiedyś też coś takiego mnie denerwowało.

Tylko mała poprawka:
Przy dodawaniu praw moderatora, powinna być opcja "Nadaj temu graczowi prawa moderatora we wszystkich działach".
 

DeletedUser96177

Guest
Pomysł super . Ale zgadzam się z poprawką Kruka . Ten pomysł mógł by też nie robić bałaganu na forum .
 

DeletedUser93204

Guest
Pomysł jest doskonały.Byłem raz w takim plemieniu na ś36 gdzie założyciel nas tak podzielił jednak nic nie wyszlo i wszystko kasowali.Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego pomysłu..
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysl , nawet jak sie gra w stalym skladzie bywa ze ktos po pijaku np. pokasuje posty, tematy cale ;/ co niestety wyprowadza czasami z rownowagi

AVE GTW !!! :D

ps. oczywiscie calkowicie ZA
 

DeletedUser129278

Guest
Napewno się przyda ten pomysł. A szczególnie w dobrze rozwinietych plemionach.
 

DeletedUser106372

Guest
Doskonały pomysł Fablee, normalnie acz wręcz genialny.:rolleyes:

Według mnie super rewelacyjny pomysł odnośnie forum w grze, zrobiono zaufane, zrobiono podkładki, to może i to dołączą, byłby super.

GŁOS NA TAK. :cool:
Przyciągne innych z KP do tego tematu :p
 

DeletedUser130574

Guest
Dziękuję za narazie przychylne komentarze oraz głosy, lecz jak zauważyłem jeden gracz zagłosował na "zły".

Czy drogi xretx mógłby napisać dlaczego tak zagłosował? Chcę poznać wszystkie opinie, te dobre i te złe. Chcę także na tyle ulepszyć ten pomysł aby nie dało się do niczego przyczepić.

Powtórzę jeszcze raz. Jeżeli macie jakieś pomysły aby ulepszyć moja propozycję to prosze pisać do mnie na PW lub napisać w komentarzu.

Dziękuję :)
 

DeletedUser129278

Guest
Dodałbym jednak jedną poprawkę.Zrobić archiwum do którego miałby dostęp tylko założyciel plemienia. W archiwum byłoby co dany moderatora danego forum zrobił czyli usunął, przeniósł, zamienił, zedytował itp.
 

DeletedUser117381

Guest
Pomysł ciekawy :rolleyes: Dużo razy miałem tak, że było 2 moderatorów i 1 coś pousuwał i sie nie chciał przyznać do tego :rolleyes: A tak to by było można podzieliś prawa. Jeden moderator zajmował by się wybranymi działami a drugi innymi. Jestem w 100% na TAK! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Prawa do moderowania całego forum miałby założyciel bądź założyciele. Natomiast administratorzy i moderatorzy mogliby moderować tylko i wyłącznie tam, gdzie ustawił ich prawa założyciel.

Czemu tylko założyciel, administracja też powinna mieć tak owe możliwości.

Pomysł na tak z moją poprawką!
 

DeletedUser

Guest
Czyli jak, mam wybierac tyle modów ile zakładek ?
Ogólnie taka sobie opcja, dlatego że załozyciele mogą skasować cokolwiek, kto zmieni prawa założycielom ?
Znacznie lepszym rozwiązaniem jest gdy kasowany temat leci automatycznie do "kosza" gdzie jest w temacie wpis kto go skasował, nastepnie tematy po 3 dniach zostają usuwane .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130574

Guest
Nie byłoby tyle moderatorow co działów gdyż 1 moderator może moderować nawet całe forum. Dlatego założyciel ponieważ to on założył plemie i to on może wszystko w tym plemieniu. Ma zły humor to może i rozwiązać plemie, więc dlaczegoby nie mógł moderować całego forum, skoro to jest "jego" forum.

Ten temat dotyczy pomysłu dodawania moderatora do konkretnego działu a ty mówisz o jakimś koszu, który wogole nie jest związany z tym pomysłem. Więc?
 

DeletedUser

Guest
Nie byłoby tyle moderatorow co działów gdyż 1 moderator może moderować nawet całe forum. Dlatego założyciel ponieważ to on założył plemie i to on może wszystko w tym plemieniu. Ma zły humor to może i rozwiązać plemie, więc dlaczegoby nie mógł moderować całego forum, skoro to jest "jego" forum.

Ten temat dotyczy pomysłu dodawania moderatora do konkretnego działu a ty mówisz o jakimś koszu, który wogole nie jest związany z tym pomysłem. Więc?

więc dostaleś argument na bezsensowność pomysłu, nic to nie da jak ktoś z adminów czy załozycieli usunie temat, kasacja tmatu z danego działu nie skieruje od razu podejrzenia na moda działu, a jeśli miałby być jeden mod to poco dawać mu prawa do dwóch zakładek, kupy się to nie trzyma dlatego napisałem jaka opcja była by logiczniejsza przy szukaniu winowajcy skasowanego postu czy tematu, wtedy nawet załozyciele i admini byli by pod kontrola, kapejszyn ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130574

Guest
Czuje się po prostu nie słuchany. Ja o niebie ty o chlebie. Ja o działach ty o koszu.

W moim pomyśle nie chodzi głównie aby wiedzieć co kto zrobił, a wiedzieć kto jak pracuje, czy pracuje.

Skoro pomysł Ci się nie podoba to przykro mi, lecz nie da się żeby wszystkim pasowało, choć twoja opinia jest także ważna.
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
mi tam pasuje

admin to admin, mod to mod
zroznicowanie uprawnien moderatorow to calkiem rozsadna dodatkowa opcja w tej grze
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł, można by np. dać jakiegoś gościa żeby pilnował porządek w plemiennym off topicu. Głos na tak.
 

DeletedUser106372

Guest
Fablee bardzo dobry pomysł :)
Co do samego forum, to poprzez takie poprawki robi się coraz bardziej doskonałe
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, by zrobić sabotaż na forum trzeba się będzie bardziej starać - już nie wystarczy samo prawo moderatora :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry