szlachcice

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser66879
  • Data rozpoczęcia

Możliwość przemiejszczania szlachcica


  • W sumie głosujących
    23
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser66879

Guest
Mam pomysł odnośnie szlachcica.
Polega on na tym by szlachcic wędrując do innej wioski tego samego gracza wysłany jako pomoc stawał się częścią tej wioski.
pod warunkami:
- musiało by być dla niego miejsce w zagrodzie w tej wiosce do której by szedł jako ta pomoc
-musiał by być wybudowany pałac

Ewentualnie mogło by być ograniczenie że w jednej wiosce z pałacem na poziomie 3 mógł by dojść jeden szlachcic.

Pomogło by to graczom w atakach na nowych liniach frontu
oraz skuteczniejszą efektywność szlachciców będących za daleko od miejcca ataku
Bo tak ci co zostali gdzieś za głęboko w plemieniu są bezurzyteczni a koszt następnych podnoszą

Co o tym myślicie??
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł, jak przejmujesz wioskę która jest bardzo daleko oddalona a masz wioski które są bliżej wiochy którą przejmujesz. Zdecydowanie na tak.
 

DeletedUser130634

Guest
jestem na tak, no ale mógł byś zanim wytworzysz szlachte prześlesz surki i tam zrobisz. chyba że masz mały rynek
 

DeletedUser26050

Guest
Na tak. Przydało by się np. jeśli ci ktoś przejmuje wioske w której masz kilku szlachciców i nie masz szans na obrone to, to by było duże udogodnienie (chyba dobrze napisałem :p) .
 

DeletedUser106372

Guest
ja jestem na NIE.
dlaczego : a wyrób szlachte tam gdzie możesz :) a jak brakuje Ci sury to ryneczek nie boli i prześlij sury :)
 

DeletedUser

Guest
Mam pomysł odnośnie szlachcica.
Polega on na tym by szlachcic wędrując do innej wioski tego samego gracza wysłany jako pomoc stawał się częścią tej wioski.
pod warunkami:
- musiało by być dla niego miejsce w zagrodzie w tej wiosce do której by szedł jako ta pomoc
-musiał by być wybudowany pałac

Ewentualnie mogło by być ograniczenie że w jednej wiosce z pałacem na poziomie 3 mógł by dojść jeden szlachcic.

Pomogło by to graczom w atakach na nowych liniach frontu
oraz skuteczniejszą efektywność szlachciców będących za daleko od miejcca ataku
Bo tak ci co zostali gdzieś za głęboko w plemieniu są bezurzyteczni a koszt następnych podnoszą

Co o tym myślicie??

bez sensu, planujac swoj rozwoj wiesz ilu potrzebujesz grubaskow i gdzie wiec jesli w dalszej rozgrywce czyli gdzies za rok gry masz na tylach jakiegos 1-2 grubaskow to lap szaraka i rozwin go sobie pod deffa , pozatym takie akcjie po wrpowadzniu mialyby rozne komplikacje juz widze jak tworza multi i na 3 kontach produkcja grubasa po 1 przesyl do jednej i wali ktos na 3 czy nawet 4 grubaskow 4 razy szybciej jak inni ktorzy beda grali na danym servie , dla mnie odpada pomysl
 

DeletedUser49655

Guest
skoro w wiosce, do której idzie szlachcic ma być pałac i miejsce w zagrodzie, to czy nie można go tam po prostu zrobić. ponadto, na jakiej zasadzie szlachcic "wysłany jako pomoc stawał się częścią tej wioski." :confused:Bez sensu- na nie
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak- ale nie jako pomoc, coś w stylu rycerza bo jak się pomoc wysyła nie zawsze dociera na czas :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry