Świat Special 1

  • Rozpoczynający wątek Corpus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser73475

Guest
Rzeczywiście trochę przekombinowane z tym trybem nocnym, tfuu co ja mówię śpiącym ;-)

dokadnie ,trzeba poprostu pamietać zeby właczyc w nocy bo potem samoczynnie sie uaktywni na przykład w południe i z budowy i farmienia nici
 

DeletedUser

Guest
To chyba świat dla bezrobotnych i pryszczatych bez dziewczyn, dodatkowo dla cierpiących na bezsenność.
 

DeletedUser126576

Guest
Mam tylko 1 tą ceche :D Bezsenność xD ale i tak damy rade^^
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
To chyba świat dla bezrobotnych i pryszczatych bez dziewczyn, dodatkowo dla cierpiących na bezsenność.

eee tam.

uczę się, jestem przystojnym brunetem, mam piękną dziewczynę i lubię sen. A jak mnie zobaczysz na tym świecie to się nie masz co dziwić :D

łamie jakiś schemat?
 

DeletedUser133528

Guest
Eh.. no nie trzeba być takim kolesiem jak piszesz. Wystarczy mieć kupę kolegów? Może z nimi dasz radę na początku.
 

DeletedUser15728

Guest
Witam , moim zdaniem swiat byłby bardziej ciekawy:)
- gdyby zamiast łacznej predkosci 6 byłby max 2-4, jakis tryb nocny wydaje mi sie zbedny wynalazek.
Brak zastepstw -super!
Brak morale -super!
wiec jak dlamnie dwa minusy na dwa plusy:)
czyli sam niewiem co zrobić bo nigdy nie grałem na szybkich a co dopiero 2 miesiace:eek::eek::eek:
 

DeletedUser75786

Guest
eee tam.

uczę się, jestem przystojnym brunetem, mam piękną dziewczynę i lubię sen. A jak mnie zobaczysz na tym świecie to się nie masz co dziwić :D

łamie jakiś schemat?

daj zdjęcie to sprawdzę czyś taki przystojny :rolleyes:

@topic
świat cud miód malina, chyba wszystko mi się podoba jeśli chodzi o ustawienia
szkoda, żem nup, bo bym zagrała :eek:
 

DeletedUser

Guest
A ty zamierzasz grać do końca na 100% czy jak? Chciałbym pograć z kimś rozgarniętym a zapytać nie szkodzi.

Jak Bogver tak gra jak pisze posty to będzie jazdaaa:D , a jak napisałem wcześniej dla kogo ten świat to nie bedzie grał na 100% wymięknie gdzieś po miesiącu hehe


Świat jak na moje bachrate oko ma za wysoką prędkość jednostek w prównaniu do prędkości surki i produkcji, powinno byc pół na pół, świat 2, jednostki 2 , albo świat 3 a jednostki 2 a nie na odwrót
 

DeletedUser

Guest
Niestety, pojawił się krytyczny błąd nie pozwalający na start świata.
Przykro mi.
 

DeletedUser73475

Guest
pewnie kiedys wystartuje ,byle nie latem bo bedzie lipa
 
Status
Zamknięty.
Do góry