Światy z technologią 10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser132492
  • Data rozpoczęcia

Czy lubisz technologie?

  • Tak, tą maksymalną

    Głosy: 9 22,0%
  • Tak, ale tylko do 5 poziomu

    Głosy: 7 17,1%
  • Raczej nie, ale nie pogardzę

    Głosy: 11 26,8%
  • Nie, nie lubię

    Głosy: 14 34,1%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser132492

Guest
Cześć!
Ten temat to bardziej pytanie, ale kit z tym. Chodzi mi tu o to że nie ma nowych światów z technologiami(nie licząc specjal). Technologie to ciekawy pomysł na poprawienie grywalności. Wynalazki kompletnie zmieniają obraz bitwy. Dają nowe możliwości i nieco urealniają.
 

DeletedUser93204

Guest
Cześć!
Ten temat to bardziej pytanie, ale kit z tym. Chodzi mi tu o to że nie ma nowych światów z technologiami(nie licząc specjal). Technologie to ciekawy pomysł na poprawienie grywalności. Wynalazki kompletnie zmieniają obraz bitwy. Dają nowe możliwości i nieco urealniają.

Są światy z technologiami ale wojsk..I myślę że technolegie są raczej zbędne..
 

DeletedUser49655

Guest
Stary styl- jest 3-stopniowa technologia. i kompletnie nie rozumiem reszty tego tematu. chodzi ci o to, by wyszedł nowy świat w starym stylu?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Technologie nie są zbyt ciekawe i nie grało by na nich zbyt wielu graczy, po za tym masz special ;]
 

DeletedUser106372

Guest
grałem dwa razy na świecie z technologiami, bardzo ciekawe rozwiązania, ale kosztowne :)

Ponadto wprowadza duży aspekt logiczny...
np takie pytanie :
czy cały off wystarczy z technologią 1 przeciw całemu deffowi z technologią 10 :D

Będzie więc ciekawie. Ponadto drugie pytanie :D Jaką przeciwnik ma technologię ;)

WIęc światy takie są bardzo ciekawe :D
 

DeletedUser109506

Guest
*****

grałem dwa razy na świecie z technologiami, bardzo ciekawe rozwiązania, ale kosztowne :)

Ponadto wprowadza duży aspekt logiczny...
np takie pytanie :
czy cały off wystarczy z technologią 1 przeciw całemu deffowi z technologią 10 :D

Będzie więc ciekawie. Ponadto drugie pytanie :D Jaką przeciwnik ma technologię ;)

WIęc światy takie są bardzo ciekawe :D


komu szkodzi wprowadzenie świata z technolągią przecież kto niechce nie musi na nim grać- jestem na tak -
 

DeletedUser132895

Guest
Na świat w starym stylu czekam już od kilku miesięcy więc na specjal pewnie się zaloguje chociasz mi nie odpowiada tryb śpiący ale w końcu nie można mieć wszystkiego. :D

A wracając do tematu światy z technologiami są o wiele ciekawsze chodź nie miałem jeszcze przyjemnosci grać na 10 stopniowym poziomie technologi (nie licząc jednej szybkiej rundy ale tam nie zdążyłem uzyskać maksymalnego poziomu :))
 

DeletedUser95328

Guest
jestem na TAK bo zawsze to więcej radości jak ci się poziom czegoś podnosi;)
 

DeletedUser106461

Guest
Na świat w starym stylu czekam już od kilku miesięcy więc na specjal pewnie się zaloguje chociasz mi nie odpowiada tryb śpiący ale w końcu nie można mieć wszystkiego. :D

A wracając do tematu światy z technologiami są o wiele ciekawsze chodź nie miałem jeszcze przyjemnosci grać na 10 stopniowym poziomie technologi (nie licząc jednej szybkiej rundy ale tam nie zdążyłem uzyskać maksymalnego poziomu :))

Powiem tyle. 10 technologii to jest porażka jeszcze większa niż kościół !
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Cześć!
Ten temat to bardziej pytanie, ale kit z tym. Chodzi mi tu o to że nie ma nowych światów z technologiami(nie licząc specjal). Technologie to ciekawy pomysł na poprawienie grywalności. Wynalazki kompletnie zmieniają obraz bitwy. Dają nowe możliwości i nieco urealniają.

Tak tylko zastanów się. Koleś ma 10k i wszystkie technologie i chce podbićkolesia 5k co ma 2 zbadane technologie. Fair? Mimo to nie.
 

DeletedUser20307

Guest
technologie ale tylko do 3 poziomu

widziałem raporty gdzie jednym ofem na 10 poziomie gość rozwalił 200.000 defa na 20 murku - to chyba przegięcie!
 

DeletedUser106372

Guest
technologie ale tylko do 3 poziomu

widziałem raporty gdzie jednym ofem na 10 poziomie gość rozwalił 200.000 defa na 20 murku - to chyba przegięcie!

Jesteś pewny ilości zer ?? według mnie 20 000 to się zgodzę :D
Ale 200 000 ??
 

DeletedUser133323

Guest
pop

Po winne być technologie na wszystkich światach
 

DeletedUser

Guest
Są światy z technologiami ale wojsk..I myślę że technolegie są raczej zbędne..

ale o czym piszesz, przecież własnie o badania wojsk chodzi

grałem dwa razy na świecie z technologiami, bardzo ciekawe rozwiązania, ale kosztowne :)

Ponadto wprowadza duży aspekt logiczny...
np takie pytanie :
czy cały off wystarczy z technologią 1 przeciw całemu deffowi z technologią 10 :D

kosztowne na starcie świata, potem już tylko musisz o to dbać,
czy off wystarczy czy nie masz do tego symulator
 

DeletedUser

Guest
Masz tego potwierdzenie? Proszę o RW na PW.
Mogę potwierdzić słowa kolegi. Jeden off jak patrzałem w symulatorze potrafił zniszczyć przy minimalnych stratach 200000 pik, tyle samo łuków i 150000 CK. Oczywiście of poziom 10, deff poziom 1. Mur na 20. Dodam, że to była runda CAT, czyli obniżona była obrona gruntowa. Jednak na normalnym świecie jeden off powinien skasować 200 k defa.
 

DeletedUser19566

Guest
Istnieja swiaty w starym stylu z technologiami...wlacznie ze specjalem...takze temat uwazam za zbedny. Tak wiec zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry