Świat Special 1

  • Rozpoczynający wątek Corpus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak już pisałem, special to światy dla profesjonalistów i prograczy, którzy nie boją podjąć wyzwania i potrafią dostosowywać swoje taktyki.
:D:D:D:D

Czyli kto się tam zaloguje to uważa siebie za pro :D

i żeby off-top nie było, albo nie szukałem dokładnie albo nie zrozumiałem:
technologii ma być 10, czyli np, 10 poziomów powiedzmy toporów można zbadać. A jaki jest limit technologii na wioskę?
 

DeletedUser126576

Guest
Świat najtruydniejszy jaki widziałem jak narazie.
Jakie macie zamiar obrać taktyki? Bo ja jak zwykle ^^ odrazu wojo wojo i jeszcze raz wojo!
 

DeletedUser121262

Guest
Ale bzdury piszecie. Największe Kochaś. Po Primo na takim świecie będzie max 5k osób. To 4 kontynenty centralne i trochę kolejnych. Dzieci nawet jak założą plemiona to od razu widac. Będą się zbierac znane nicki i współpracowac, więc dołączenie do słabego plemienia to jakieś 10-15%...
2.Jak już pisano prędkosc jednostek to 6x!! Farmienia 24/24;) będę jak ten robot.

Jak zawsze znajdzie się ktoś, kto wie lepiej ode mnie. Fakt, że to będą 4 centralne kontynenty, ale kto wie, czy nie będzie tylko 4 000 graczy, ile jest wymagane bezpłatnych miejsc. Wątpię, żeby ktoś chciał wydawać kasę na 5 pkt. dla startu na tym świecie. Może znajdą się takie osoby, ale zobaczymy jak to będzie. Prędkość jednostek zapowiada się całkiem ciekawie. Zobaczymy jak to się przeniesie na farming...

Jak już pisałem, special to światy dla profesjonalistów i prograczy, którzy nie boją podjąć wyzwania i potrafią dostosowywać swoje taktyki.
:D:D:D:D

Skąd ja to znam? Pewnie pojawią się profesjonaliści i progracze, ale zobaczymy, ilu będzie i jednych i drugich :D. Zapowiada się ciekawy start :D.
 

DeletedUser106372

Guest
Corpus to najciekawsza , może i obecnie najbardziej trudne ustawienie :))

Ludzie a zauważyliście że nie ma wpisu odnośnie wiosek barbarzyńskich :D

Nie ma ocgrony -> czyli bijemy się od dzień dobry w grze już :D
 

DeletedUser

Guest
Corpus to najciekawsza , może i obecnie najbardziej trudne ustawienie :))

Ludzie a zauważyliście że nie ma wpisu odnośnie wiosek barbarzyńskich :D

Nie ma ocgrony -> czyli bijemy się od dzień dobry w grze już :D


pytanie jak duze bd wioski startowe xd
 

DeletedUser

Guest
Bywa, kto będzie miał lepszą taktykę wygra, na pewno łatwo nie będzie :)
 

DeletedUser133271

Guest
A ten świat z rycerzem czy bez??
jak nie będzie rydzka to będę grał;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser8099

Guest
Widze ze Corpus ładnie graczy nagania ;)

I takie pytanko - czy z niemożnością zmiany plemienia wiążą sie jakies ograniczenia co do wspierania/atakowania(wspieramy tylko swich, atakujemy tylko obcych)?
 

DeletedUser73475

Guest
Jedno co mnie denerwuje to to że trzeba raz na 36 godzin wziąc tryb śpiący .Gorsza sprawa jak sie zapomni włącza sie wtedy automatycznie i to w najmniej odpowiednim momencie z reguły ,no ale cóz jedno pocieszenie ze kazdy bedzie musiał skorzystać
 

DeletedUser124771

Guest
Zapowiada się interesująco zaapewne zawitam na tym św :D:D
 

DeletedUser

Guest
Jest jakiś sens grania, zarywania nocy etc na grę przez 2-3 miesiące?
Parametry ładne ale gdyby to był "normalny" świat było by lepiej :)
 

DeletedUser15404

Guest
pewnie rozwazylbym gre, ale po przeczytaniu jak dziala tryb spiacy :) decyzja została mi ułatwiona, dla mnie trosze nielogiczne te przymusowe przerwy conajmniej szesciogodzinne co 36h;] Tak wiec na takim swiecie bawic mi sie nie chce;p co prawda ma to pewnie jakies plusy, nie mniej jednak jak dla mnie wiecej minusow ^ a poza tym 2 miesiace na speedzie to za długo :)
 

DeletedUser

Guest
Rzeczywiście trochę przekombinowane z tym trybem nocnym, tfuu co ja mówię śpiącym ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry