Propozycja co do konta premium...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser130322
  • Data rozpoczęcia

Podobają ci się moje propozycje?


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser130322

Guest
Witam serdecznie w Nowym Roku, 2010!

Chciałbym przedstawić wam moją propozycję dotyczącą kupna konta premium poprzez różne opcje, a w szczególności przez SMS.

Teraz przy zakupie przez SMS mamy tylko jedno wyjście, czyli 3 pkt premium za 10,98 zł

Oto moja propozycja:
Przy zakupie przez SMS, będzie pożna wybrać:
Czy chcemy:

1 pkt - za 3,66 zł
2 pkt premium za 6,10 zł
3 pkt premium za 10,98 zł
i
8 pkt premium za 19,98 zł

Do tego przy zakupie w ofercie "Last Minute" otrzymujemy dodatkowo możliwość wybudowania 2 budynków w czasie np. budynek buduje się 1 godzinę na świecie z speedem 1, czyli budynek z Last Minute będzie nam się budować 1 minutę, a kolejny "2" budynek z Last minute 11 minut, itp.

Oferta "Last Minute" obowiązywałaby tylko w godzinach:
13:01-13:03 (czasu głównej strony plemion)
21:34-21:35 -||-
2:03-2:05 -||-
7:04-7:05 -||-

Codziennie o innych godzinach , np. pon - 13:01, środa - 7:04 itp.

Wiem, że to duże wymaganie i tak dalej, ale zamieszczam mój : plan :
 

DeletedUser

Guest
8 punktów? możesz kupić np 2 razy po 3pp (chyba trzeba trochę poczekać nie wiem dokładnie bo nie kupuje 2 razy pod rząd)
A z tą ofertą last minute to stanowczo nie..ułatwienie i ci którzy nie kupują KP będą mieli pretensje dla tych co kupują..



-----------------------
Szczęśliego nowego roku :*
 

DeletedUser

Guest
8 pkt to nie za duzo ? :pP

Co do last minute, to jak jak kolega wyzej, beda pretensje i klotnie :/ wiec odpada.
 

DeletedUser

Guest
Oferta last minute była by beznadziejna bo wszyscy wykorzystywali by ją na budowę np. kuźni bo buduje się cholernie długo. Za duże ułatwienie gry i rozpiętość między możliwościami bez KP a z KP. Ogólnie bezsensowne a jeśli wprowadzą możliwość kupna 1pkt prem to zapewne będzie on droższy niż 3,66 bo to zależy też od operatora a zawsze jest tak im czegoś mniej tym jest droższe w przeliczeniu na większą ilość.
 

DeletedUser6429

Guest
jak to już któryś z admów powiedział :
"operator (ten od komórek) którego wybrali z Inno Games może mieć oferte SMSową która kosztuje max 11 zł"

więc 8 pp odpada
last minute - ulatwienie,niszczy założenia gry
 

DeletedUser109506

Guest
*****

Oferta last minute była by beznadziejna bo wszyscy wykorzystywali by ją na budowę np. kuźni bo buduje się cholernie długo. Za duże ułatwienie gry i rozpiętość między możliwościami bez KP a z KP. Ogólnie bezsensowne a jeśli wprowadzą możliwość kupna 1pkt prem to zapewne będzie on droższy niż 3,66 bo to zależy też od operatora a zawsze jest tak im czegoś mniej tym jest droższe w przeliczeniu na większą ilość.

z powyższym więc twoja propozycja nieprzypadła mi do gustu :(
 

DeletedUser

Guest
oferta last minute bez sensu, a odnosnie calego pomyslu to tak jak juz ktos wczesniej napisal, jest to awykonalne
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
ad1 - póki co niewykonalne (co do większej ilości punktów) i niepotrzebne (co do mniejszej)
ad2 - oby jak najpóźniej (a idealnie byłoby nigdy) gra nie została zepsuta wprowadzeniem tego typu "bajerów"
 
Status
Zamknięty.
Do góry