Plemiona w komórce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser132492
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle

  • Jestem na tak

    Głosy: 111 70,7%
  • Jestem na nie

    Głosy: 46 29,3%

  • W sumie głosujących
    157
Status
Zamknięty.

DeletedUser132492

Guest
Witam!
Chciałbym zaproponować twórcą gry pewną rzecz. Mianowicie chodzi mi o stworzenie plemion na komórkę. Osobiście mam sieć Plus w której kupuje się megabajty(25 mb za 5 zł) a obecna wersja plemion jest kosztowna we wczytaniu. Dlatego chciałbym aby twórcy wraz z programistami stworzyli plemiona na osobnym serwie(np. mplemiona.pl lub plemiona.komóra.pl) które byłyby powiązane z normalnymi(jedna gra, jedne konta) tylko że na komórkę wersja byłaby szeregowa, mniejsza oraz czarno-biała, dzięki czemu mógłbym wraz z innymi osobami które korzystają z internetu w komórce cieszyć się z gry.
 

DeletedUser

Guest
na komóre

zróbcie plemiona na komóre będzie się każdy szybciej rozwijał:rolleyes:
 

DeletedUser132492

Guest
A ja sadzę że jest realny do wprowadzenia, fakt, ciężki, ale na pewno przyniósłby twórcą kolejną kasę.
Np. za każde sto stron plemion czytasz reklamy i dajesz odpowiedzi na pytania. Taka lepsza forma reklamy.
 

DeletedUser131873

Guest
Dwa powody dlaczego nie.
- na komórkę jest ale w internecie.
- po co to ? Komp nie wystarczy ?
 

DeletedUser132492

Guest
Dwa powody dlaczego nie.
- na komórkę jest ale w internecie.
- po co to ? Komp nie wystarczy ?

Wiesz czasami na kompa nie można, np. w szkolę, wiesz, kup internet za pięć złoty i przez mega strony graj w plemiona przez jeden dzień, po prostu tania wersja, poza tym nic by się nie zmieniło.

PS mówcie dlaczego tak i dlaczego nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry,ale żemy InnoGAmes na tym nie straciło można by to zrobić z kosztami np.trzeba kupić za 10.98 i wpisać swój nick przy pobieraniu i oczywiście konto premiun i było by tak,żeby połączenie darmowe.
 

DeletedUser

Guest
Widać że niektórzy nie mają pojęcia nawet co piszą. Aby nie zżerało kasy za transfer musiano by się pozbyć jakichkolwiek obrazków, a nie że czarno-białe :p. Kolor nie ma żadnego znaczenia^^
To samo z transferem. Nie da się zrobić aby nic nie płacic, bo to zależy nie od adminów plemion tylko od operatora komórkowego^^.. Poza tym jak ktoś ma odrobinę mózgu to już dawno zapyla w plemiona przez komórkę prawie za darmo :p.

Co do tego "po co".. siedzisz w szkole na przerwie - mozesz puscic budynek do rozbudowy, wstajesz rano, to nie musisz podchodzic od razu do kompa tylko wchodzisz przez komórkę..

A internet u większosci operatorów jest naprawdę tani jeśli się powyłącza wczytywanie obrazków i nie wchodzi na youtube^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@up
Lol? Jak niesprawiedliwe? To tak samo jakbyś napisał "on chodzi do szkoły i ma gorzej bo nie moze napylać 24/7 a ja mam lepiej bo siedze w domu i mam dostęp do kompa. To niesprawiedliwe!"
 

DeletedUser129277

Guest
Poza tym jak ktoś ma odrobinę mózgu to już dawno zapyla w plemiona przez komórkę prawie za darmo :p.

Z przykrością stwierdzam że to racja, ale raczej kto ma lepsza komórke ten "zapyla" a nie kto ma mózg. W pełni skorzystać z plemion można na lepszych telefonach takich jak iPhone, Nokia N97, i na nowszych modelach samsunga i HTC.
Jestem posiadaczem iPhona i jestem zadowolony z przegladarki Safari ktora sobie radzi nawet z cięższymi stronami niż plemionka ( co do transferu - korzystam z wifi to wspaniale smiga, na 3G tez sie na przezyc)

Wszystkim innym którzy mają troszke gorsze telefony, ale z obsluga transferu danych, java 2.0 i z kolorowym wysietlaczem polecam aplikacje Opera Mini ;)

PS. Ostatnio wyszły dobre pakiety ( dobre znaczy sie tanie ) w Play Fresh,ale slyszalem tez że nie wszedzie jest tani internet. Jest też sieć GaduAir gdzie dostaje sie 20 mb transferu za kazde doladowanie ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja mam Ericssona i nie narzekam ;). Komórka nie ma znaczenia, wystarczy Java i dobry pakiet neta, no i Opera Mini :p
 

DeletedUser

Guest
Wyłącz obrazki :) ja w przeciwieństwie do Ciebie mam niestety jeszcze droższe pakiety (Orange 5MB=5zl) i daję radę.

Pomysł stworzenia plemion na telefon fajny ale nie realny, cieszmy się że w ogóle skasowali ochronę antybotową bo już miałem dać sobie spokój z grą bo i tak w większośći z telefonu wchodzilem.
 

DeletedUser132492

Guest
Ludzie, Wy mnie nie do końca zrozumieliście.
Jedne plemiona, tylko po prostu dwie wersje graficzne, normalna i uboga(a raczej brak) w obrazki. To kompletnie nie ingerowałoby w grę, zmieniałoby tylko i wyłącznie to, iż transfer danych i koszta ich przesyłu byłyby niższe.
Racja popełniłem lekki błąd odnośnie kolorystyki, ale sądzę że takie coś by się naprawdę przydało, gdyż miejscami koszty są zbyt wysokie.

PS Jeśli można wyłączyć obrazki to jak i ile to daje???
 

DeletedUser127620

Guest
Super pomysł! nie każdy może gapić się w monitor całymi dniami - a telefon przy sobie zawsze mamy - jestem na TAK
 

DeletedUser6429

Guest
według mnie powinno to zostać zrealizowane w postaci programu który pobierałby minimalne informacje o plemionach,czyli raz ściągamy płatny programik od IG wraz ze wszystkimi obrazkami czegokolwiek etc.A potem włączamy programik,logujemy sie i pobieramy tylko minimum z minimum z bazy danych plemion.Myślę że to by było lepsze rozwiązanie :p
 

DeletedUser132492

Guest
Tylko wiesz, twórcy nie pójdą na jednorazówkę bez reklam.
Chociaż też ciekawy pomysł, dobry, ale nie wierzę by właściciele nie umieścili reklam.
Bo reklamy bądź co bądź to jest kasa! Według mnie powinno to działać na zasadzie czytania i dawania odpowiedzi.
Chociaż może.... Ale jeśli to kosztowałoby tak jak wszystko(10.9<cfaniak> no to sory...
 

DeletedUser77646

Guest
na telefonie gram przez mini opere, w ustawieniach mam socket zamiast http, i starcza mi to na kontrolowanie wiosek, ustawienie obrony, wysylanie wiadomosci do wspolplemiencow, a pakiet mam 100 mega za 10 zeta w plusie i z powodzeniem wystarcza
 

DeletedUser

Guest
Ja też większość wchodzę na plemiona przez telefon ale wyłączyłem wczytywanie obrazków i jest gitara . Może trochę gorzej to wygląda ale można się przyzwyczaić
 
Status
Zamknięty.
Do góry