Nowy rodzaj wojska

  • Rozpoczynający wątek Fantasmic
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz

  • Tak!

    Głosy: 0 0,0%
  • Może być

    Głosy: 0 0,0%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 0 0,0%
  • Raczej nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie!

    Głosy: 7 100,0%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Przyszło mi do głowy, aby przy okazji startu jakiegoś nowego świata wprowadzić nową jednostkę np. ksiądz czy coś takiego. Jednostka zmniejszałaby straty w naszych wojskach lub miała jakąś inna specjalizację. Co wy na to?
 

DeletedUser59924

Guest
Nie, nie i nie. Było już pełno takich topiców zakładanych i żaden z nich nie przeszedł. Szukajka nie gryzie!
 

DeletedUser129950

Guest
Pomysł bez sensu, w trakcie swiąt i tak nie można atakować.. Na nie:cool:
 

DeletedUser6429

Guest
był kiedyś ksiądź na niemieckich TW i z tego co wiem był niewypał z tego :p
 

DeletedUser

Guest
To skro ksiądz jest złym pomysłem to może coś takiego jak Loża masońska :) w której byłaby możliwość rekrutacji takich jednostek jak szpiedzy, truciciele, demagodzy .Dla przykładu szpieg byłyby wysyłany do wioski przeciwnika i w razie ataku na tę wioskę działałby korzystnie na morale atakujacego, defacto wykrycie szpiega u siebie w wiosce wiąże się z poziomem szpiega własnego:) Truciciel mógłby zrobić takie bum że cześć wojsk przeciwnika mogłoby paść trupem, ilość otrutych wojsk przeciwnika zależałaby od poziomu jego truciciela i mogłoby się to wachać np od 0% do 30%

i co Wy na to ?
aż się boję ;)
 

DeletedUser75292

Guest
A czy to nie kolejny pomysł z Ikariam? No bo skąd takie inteligętne propozycje...
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Wprowadźmy COŚ albo COŚ INNEGO... służyłoby to do CZEGOŚ albo CZEGOŚ TAM... co wy na to?

Ja osobiście uważam że to genialny pomysł :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry