Pory roku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser131873
  • Data rozpoczęcia

No i co ?

  • Dobre

    Głosy: 262 78,0%
  • Nie

    Głosy: 42 12,5%
  • Do dopracowania

    Głosy: 27 8,0%
  • Coś innego (co?)

    Głosy: 5 1,5%

  • W sumie głosujących
    336
Status
Zamknięty.

DeletedUser131873

Guest
Mam taką propozycję żeby w plemionach wprowadzić pory roku. Wyglądało by to tak że w zimę na plemionach jest zima tak jak w grafice KP ze strony www.plemiona.unl.pl . W lato normalnie w jesień ( na pomarańczowo ) we wiosnę trochę śniegu itd.
 

DeletedUser59924

Guest
W zasadzie to by przeszło, ale wiesz :p niektórzy to mają pretensję co do choinki (tej obok koszar:D). Zresztą sam sobie możesz takie pakiety graficzne zrobić, ściągnąć
 

DeletedUser6429

Guest
kiedyś ja zrobiłęm taki temat,bardzooo się rozwinął i według mnie pomysł jest dobry :p
 

DeletedUser131271

Guest
Dla mnie spoko. Chyba jesień będzie najbardziej widoczna z liściami :)
 

DeletedUser106461

Guest
Tak ale na dwie pory roku:
- lato (jak teraz)
- zima (śnieg)
 

DeletedUser106372

Guest
Bardzo fajnie :D można było bardziej odczuć upływający czas w plemionach. Na pewno będzie trochę tego czasu który nam mija na tak miłej grze w kregu znajomych i nieznajomych osób
 

DeletedUser

Guest
Mam taką propozycję żeby w plemionach wprowadzić pory roku. Wyglądało by to tak że w zimę na plemionach jest zima tak jak w grafice KP ze strony www.plemiona.unl.pl . W lato normalnie w jesień ( na pomarańczowo ) we wiosnę trochę śniegu itd.

Myślę , ze to dobry pomyslł tylko trzeba troszkę dopracowac szczegóły , jestem za nadało by to jakiś klimat
 

DeletedUser129587

Guest
To dobry pomysł popieram go ale na mój gust to by wyglądało tak:
Lato- słonecznie bez liści normalna trawa.
Zima- wiadomo śnieg zaśnieżone również budynki.
Jesień- liście na ziemi i łyse drzewa (bez liści), oraz liście też na budynkach.
Wiosna- Wiosna jak wiosna lekkie słońce i inny kolor liści pozostałości po zimie troszkę śniegu.


Przepraszam że nie po kolei.


Jak coś nie widzicie to poprawcie mnie.
 

DeletedUser131873

Guest
Podam szczegóły do zrozumienia:

Zima - śnieg, zaspy, drzewa bez liści i budynki zasypane
Wiosna - trochę śniegu, drzewa różowe
Lato - tak jak jest teraz
Jesień - pomarańczowo, drzewa prawie bez liści i kałuże.

"kałuże" nie wiem czy dobrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja tam jestem jak najbardziej za pomysłem przynajmiej czuje się tą atmosferę pory roku i odczuwa nawet na stronie forum ;)
Lecz do tego musiałby być dograny styl z tego co wiem.
 

DeletedUser95328

Guest
No jestem w 100% na TAK!!!Dodało by to grze klimatu;)
 

DeletedUser117381

Guest
Dobry pomysł. Najlepiej wyglądała by jesień oczywiście. Trzy razy Tak ;p Przechodzisz do następnego etapu :D:D
 

DeletedUser123308

Guest
Mi się pomsył podoba, gra będzie ładniejsza :D
Ale ludzią w mroźną zime nie będzie się uśmiechało się walczyć, w gorące lato też nie :D

Głos na ... "Tak"
 

DeletedUser72702

Guest
Bardzo dobry pomysł, jestem na tak, choinka ze śniegiem wyglądałaby o wiele lepiej, niż obecnie:)
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem na nie.Gdy masz Konto premium możesz sobie ustawić Zime..A jesień i wiosna nie potrzebna..
 

DeletedUser130634

Guest
a w zime co, szlachcic by na sankach jeździł?? :D

jestem na tak, ale tylko na lato i zime
 

DeletedUser

Guest
uważam że to bardzo dobry pomysł lecz co do śniegu to jest problem ponieważ wszystko zmienia prędkośc na śniegu (w realu) więc tu terz spowolnienie jednostek powinno byc:)
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak ale wolałbym żeby było tylko Lato i Zima.
 
Status
Zamknięty.
Do góry