5.5

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
To zróbcie przynajmniej normalne (polskie) słowa
Polskie słowa raczej nie są możliwe. Znaki specyficzne dla języka polskiego (ęóąśłżźćń) skutecznie utrudniałyby życie osobom, które takich znaków na klawiaturze nie posiadają.
 

DeletedUser

Guest
Polskie słowa raczej nie są możliwe. Znaki specyficzne dla języka polskiego (ęóąśłżźćń) skutecznie utrudniałyby życie osobom, które takich znaków na klawiaturze nie posiadają.

Zmiana na polskie znaki zajeło mi 3 minuty, bo też nie miałem polskiej klawiatury.
 

DeletedUser117788

Guest
Polskie słowa raczej nie są możliwe. Znaki specyficzne dla języka polskiego (ęóąśłżźćń) skutecznie utrudniałyby życie osobom, które takich znaków na klawiaturze nie posiadają.

Co to za problem jest przecież masa polskich słów bez polskich znaków:)
 

DeletedUser3723

Guest
To chociaż niech czytelne będą te słowa....a nie zastanawianie się co to za litera --->
 

DeletedUser117928

Guest
Nie wiem czy ja mam się śmiać czy płakać z tego co tu się dzieje... To jest po prostu żenada. A do pana admina ---> po co się wypowiadać jak się ciągle mówi że nic nie może zrobić i tego się nie da?...

// Źle się wyraziłem - chodzi mi o to żeby wypowiedział się ktoś kto może...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To jest innowacja wprowadzona przez wersję 5.5, a powrót do kółek nie jest obecnie możliwy, jakkolwiek by się nam to nie podobało.


no to już wiem co zrobie jak skończy się kp, dziś to g.... musiałem wiele razy wpisywać i ledwo wiocha nie padła przez to, wszyczscy admini są to laicy nie znający gry , jak i unas tak i w kazdym kraju chyba

dziękuje za uwage :mad:


****.. wielkie usprawnienia, hahahah 5 wioch w kolejce, wsadźcie sobie to panowie z innogames
 

DeletedUser26735

Guest
Powaliło was wszystkich, całkowite dno-beznadzieja z tymi ochronami. Z kółkami była już masakra, a teraz?? Teraz to już jest totalna demolka!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Bryfft i nie walcie jako odpowiedź do nas tekstów takich jaki dostałem dzisiaj w odpowiedzi od Athila, bo to tylko podnosi ciśnienie i niezbyt dobrze świadczy o całym zespole SGO.
 

DeletedUser8581

Guest
Nowa ochrona nie powstała aby dręczyć graczy, tylko dlatego, aby zabezpieczyć grę przed botami. Gdyby nie doszło do tej zmiany ataki wysyłane za pomocą botów stałyby się codziennością (tj. ataki zgrywane co do sekundy, ataki o 7 rano z wioski oddalonej o 3h itp.). Oczywiście tego typu akcje są możliwe i bez botów ale wymagają umiejętności lub poświęcenia (bądźmy szczerzy mało komu chce się wstaś o 3 w nocy aby wysłać atak:D)

P.s
Bryfft i nie walcie jako odpowiedź do nas tekstów takich jaki dostałem dzisiaj w odpowiedzi od Athila, bo to tylko podnosi ciśnienie i niezbyt dobrze świadczy o całym zespole SGO.

Hmm... to jak powinna brzmieć, lub co zawierać odpowiedź, którą uznałbyś za właściwą (odpowiedz najlepiej na PW, żeby nie robić offtopu, obiecuje wziąść pod uwagę twoją sugestię (oczywiście jak będzie racjonalna))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1.bądźmy szczerzy, że sa ludzie grający po nocach, nasza sprawa kto wstaje a kto nie,

2.pytanie, podobno na s7 nie ma ochrony - dlaczego ?

3. i wogóle smutno odpisujecie, nie wiem kto tu admin a kto nie ale każda wasza odpowiedź to klapa i porażka na całego

w grze zostaną tylko same osły co zbierają wioseczki za free a nie grają, gwarantuje to, każdy normalny gracz się w końcu wku....na to jak mu ten badziew zchrzani cały misterny plan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8896

Guest
Polskie słowa raczej nie są możliwe. Znaki specyficzne dla języka polskiego (ęóąśłżźćń) skutecznie utrudniałyby życie osobom, które takich znaków na klawiaturze nie posiadają.


Szkoda, że martwicie się utrudnieniem gry przez polskie, a nie martwiliście się wprowadzając wersję 5.5 przecież z góry było wiadomo z czym to się wiąże i jaki będzie tego efekt.

Szanuję Waszą pracę i doceniam to iż poświęcacie swój czas ale litości jak ktoś napisał choćby drobne przepraszam by się należało, choć pewnie nie od Was to zależało to jednak Wy odpowiadacie za polskie plemiona.

Czego by nie napisać i jak nie tłumaczyć to zmiana z tą ochroną w żaden sposób nie zrekompensuje nawet 10 budynków w kolejce, czy piękniejszego wyglądu, ta wersja po prostu zamiast ułatwiać życie znacznie je utrudniła.

Wspomnę jedynie, że nikt do tej pory się nie odniósł do mojego wcześniejszego posta z pytaniem o zwrot gotówki za KP bo nie za KP do tej wersji płaciłem dla mnie jest to zupełnie inna wersja gry.
 

DeletedUser15404

Guest
Nowa ochrona nie powstała aby dręczyć graczy, tylko dlatego, aby zabezpieczyć grę przed botami. Gdyby nie doszło do tej zmiany ataki wysyłane za pomocą botów stałyby się codziennością (tj. ataki zgrywane co do sekundy, ataki o 7 rano z wioski oddalonej o 3h itp.). Oczywiście tego typu akcje są możliwe i bez botów ale wymagają umiejętności lub poświęcenia (bądźmy szczerzy mało komu chce się wstaś o 3 w nocy aby wysłać atak:D)


to moze wyjasnisz mi co ze swiatami, gdzie nie ma ochrony botowej oO ?
tam was bezpieczenstwo nie obchodzi ?
a co do grania w nocy, wysylania atakow i synchronizacji, to najlepiej zebyscie sie nie wypowiadali....pierw 'zbadajcie' logi, bo czekam na wasza odpowiedz i przyznanie sie do bledow juz prawie tydzien.
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś jakiś admin pisał, że na kilku światach częstość ochrony botowej wynosi 0. Ale cóż im dłużej czytam ich wypowiedzi to rzeczywiście mam wrażenie, że oni mają nikłe pojęcie o tej grze...
 

DeletedUser

Guest
a są jeszcze światy bez ochrony botowej ?

na 6 św mam już 3-ci raz ochronę przy wysylaniu koło 100 ataków
 

DeletedUser8896

Guest
Nowa ochrona nie powstała aby dręczyć graczy, tylko dlatego, aby zabezpieczyć grę przed botami. Gdyby nie doszło do tej zmiany ataki wysyłane za pomocą botów stałyby się codziennością (tj. ataki zgrywane co do sekundy, ataki o 7 rano z wioski oddalonej o 3h itp.). Oczywiście tego typu akcje są możliwe i bez botów ale wymagają umiejętności lub poświęcenia (bądźmy szczerzy mało komu chce się wstaś o 3 w nocy aby wysłać atak:D)

Z dwojga złego osobiście nie wiem, czy nie łatwiej już bronić się przed botem niż w tej wersji przed normalnym atakiem.
Śląc atak najczęściej jest szansa na korektę choćby posłanie z innej wsi, czy jednostek z inną prędkością w obronie często nie ma żadnego pola manewru i łatwo sobie wyobrazić sytuację w której włączenie ochrony w tej wersji uniemożliwi skuteczna obronę (po prostu wyłączenie ochrony trwa zbyt długo).

Co do zgrania ataków przyznaje rację wymaga to masy poświęcenia jak chce się to zrobić uczciwie, ale jaki % osób ma 100-200 czy 500 wiosek na starych światach gdzie ma sens zabawa w tego typu kombinacje (nie tak to inaczej na tych światach większość ludzi będzie i tak kombinowała jak nie z botami to z multikontami jest wiele możliwości jak ktoś za wszelką cenę chce mieć parę wsi więcej), a jakiemu % osób wprowadzenie tych zmian odbierze jedyną albo jedna z kilku wiosek.
 

DeletedUser

Guest
Porażka i to na całej linii, a co z cyferkami nie można było wykorzystać do ochrony...?
Nie żartujcie, że taka ochrona pozostanie.
 

DeletedUser

Guest
Nowa ochrona nie powstała aby dręczyć graczy, tylko dlatego, aby zabezpieczyć grę przed botami. Gdyby nie doszło do tej zmiany ataki wysyłane za pomocą botów stałyby się codziennością (tj. ataki zgrywane co do sekundy, ataki o 7 rano z wioski oddalonej o 3h itp.). Oczywiście tego typu akcje są możliwe i bez botów ale wymagają umiejętności lub poświęcenia (bądźmy szczerzy mało komu chce się wstaś o 3 w nocy aby wysłać atak:D)

P.s


Hmm... to jak powinna brzmieć, lub co zawierać odpowiedź, którą uznałbyś za właściwą (odpowiedz najlepiej na PW, żeby nie robić offtopu, obiecuje wziąść pod uwagę twoją sugestię (oczywiście jak będzie racjonalna))

W pierwszej kolejności chyba należą się nam wszystkim przeprosiny że coś takiego tu wpuściliście. W końcu wielu z nas niemało kasy już przeznaczyło na tą grę. Po drugie nie jestem jakim debilem i wiem do czego ma służyć ochrona botowa i że trzeba stosować się do wskazówek wyświetlanych przez system, nie o tym pisałem do suportu, tylko o tym, że będąc zalogowany 20 minut 4 minuty czyli 1/5 czasu poświęciłem na przepisywanie jakiś tekstów.
Wiesz jak to wyglądało?
Wchodzę na zascie w wieś - OB
wpisuję ilość jednostek, rekrutuj - OB
klik na drugą wieś - OB
jednostki, klik - OB
po 10 wsiach wymiękłem, wróciłem do swojego konta, otwieram raport - OB
z raportu chciałem otworzyć w 2 różnych zakładkach wieś atakującą i atakowana i co? w obu zakładkach OB
Może Ty byś wytrzymał ale mnie trafiło.
Gdyby to jeszcze było kliknięcie w kółko to pół biedy, ale to wpisywanie tekstów powaliło mnie kompletnie ;/
Więc może teraz zrozumiesz co pomyślałem o całym SGO, gdy jako odpowiedź przeczytałem odpowiedź, przytoczę ją jeszcze raz, żeby tu w jednym miejscu było wszystko:
Athila 13.07.09 21:23
Witaj Ares28,

Ochrona bootowa ma na celu ochronę graczy jak i samej gry.

Proszę się zastosować do wskazówki wyświetlanej przez system gry.

Pozdrawiam
Athila
SGO S12,S14,S15,S16,S17
Plemiona Team
 

DeletedUser

Guest
Uważam ochronę antybootową za całkowitą porażkę.
Bo:
-podczas wysyłania zsynchronizowanych ataków na jeden cel wyskakująca ochrona niweczy co najmniej jeden atak a nawet może rozwalić całą akcję
-te dwa słowa które podawane są w ramce są NIECZYTELNE (niektóre litery są do siebie podobne; czy wpisywać znaki dodatkowe kreski kropki itp czy nie; ile spacji wpisywać jak jest jedna może dwie?) - czy nie można zastąpić tego jednym słowem i zadbać o to żeby te "bukfy" które są pokazywane były czytelne
Jakieś zabezpieczenia muszą być to się zgadza, ale niech ktoś się zastanowi czy nie wylewa właśnie dziecka z kąpielą. Jeżeli mi osobiście kontrola antybootowa będzie uprzykrzała życie za mocno to pożegnam się z wami.

Reszta zmian OK.
 

DeletedUser65004

Guest
Uważam ochronę antybootową za całkowitą porażkę.
Bo:
-podczas wysyłania zsynchronizowanych ataków na jeden cel wyskakująca ochrona niweczy co najmniej jeden atak a nawet może rozwalić całą akcję
-te dwa słowa które podawane są w ramce są NIECZYTELNE (niektóre litery są do siebie podobne; czy wpisywać znaki dodatkowe kreski kropki itp czy nie; ile spacji wpisywać jak jest jedna może dwie?) - czy nie można zastąpić tego jednym słowem i zadbać o to żeby te "bukfy" które są pokazywane były czytelne
Jakieś zabezpieczenia muszą być to się zgadza, ale niech ktoś się zastanowi czy nie wylewa właśnie dziecka z kąpielą. Jeżeli mi osobiście kontrola antybootowa będzie uprzykrzała życie za mocno to pożegnam się z wami.

Reszta zmian OK.


Nom, dużo słuszności w tym jest co mówisz. Bardzo mnie to irytuje. Ale ochrona botowa znika chyba, po jakimś tam czasie, tylko jest na początku, więc z tym być może tak źle nie będzie, aczkolwiek wolałbym żeby jakiś admin rozjaśnił moje przypuszczenia. Bo kółka były lepsze niestety.
 

DeletedUser15404

Guest
Nie znika :) z tego co mi wiadomo, przynajmniej na swiatach gdzie juz po kilka kk jest ;] dalej ochrona jest;]

no, ale sa takie swiaty, gdzie jej nie było w ogole i dalej nie ma
jak np s20
 
Status
Zamknięty.
Do góry