Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja równierz bym proponowal zagrode zrobic zeby chociaz przy ostatnim poziomi miala akies 50k miejsc bo jak ma te 24000 yo az niedobrze cie robi jak sie przepelni przez tydzien roboty wojska, i jakies nowe koczownicze :)

Masz rację 29 poziom 50000 a 30 75000
 

DeletedUser

Guest
Styl 5.0 bez kościoła..
Kościół to szajftwo...
Zabiera ogromnie dużo ludzi w zagrodzie, a jak się go nie wybuduje to żołnierze walczą jak pokraki...
 

DeletedUser

Guest
5.0 bez kościoła

Ja jestem za 5.0 bez kościoła i mała prędkość żeby nie trzeba było cały czas przed kompem siedzieć.:D
 

DeletedUser

Guest
a tak w ogóle ktoś z Tu przebywających zamierza grać na 35 świecie?
 

DeletedUser118286

Guest
Ja myśle,że 1.6 będzie najlepsza ale 2.0 też będzie spoko.::rolleyes:.I styl 5.0 bez kościoła
 

DeletedUser

Guest
mi by wystarczyła 1.5 ale fakt jest faktem 2.0 by była super :)
a od której do której będzie bonus nocny? od 12:00 do 8:00 czy inaczej może był by do 6:30 ?
 

DeletedUser118909

Guest
Ja wole prędkośc 2x tylko błagam niech wioski barbarzyńskie się też rozwijają i oczywiscie styl 5.0 bez kościoła
 

DeletedUser87654

Guest

Taa, po kiego nowe jednostki... Tyle razy było mówione, że nowych jednostek nie będzie.

@Piesek, nie szczekaj, bo pan michy nie podstawi ;]

@Pawcio, idź sobie na flecie pograj, a nie spamujesz cały czas. I skasuj to multikonto ;]
 

DeletedUser15921

Guest
Oby tylko kościoła nie było :p A jakieś nowe jednostki mogły by się pojawić. Ale weźcie jakieś wymyślcie :p
 

DeletedUser

Guest
Oby tylko kościoła nie było :p A jakieś nowe jednostki mogły by się pojawić. Ale weźcie jakieś wymyślcie :p

No kościoła też nie chcę, a nowych jednostek i tak nie będzie, bo są nie potrzebne
A wy u góry przestańcie już spamować, bo i tak moderator zobaczy i coś poleci

A do tematu to ja wolał bym styl 5.0 bez kościoła
 
Status
Zamknięty.
Do góry